View Full Version : Rrugėt


 1. [AL] Rrugė Kombėtare dhe Autostrada | National Roads and Highways
 2. [RKS] Rrugė Kombėtare dhe Autoudhė | National Roads and Highways
 3. [AL/RKS] Urat | Brigdes
 4. [AL/RKS] Rrugėt Rajonale | Regional Roads
 5. [AL] (A3) Autostrada Tiranė-Elbasan | Tiranė-Elbasan Motorway
 6. [AL/RKS] Rrugėt Hyrėse Tė Qyteteve Tona | City Entrance Road
 7. [AL/RKS] Sinjalistika Rrugore | Traffic Signs
 8. [AL] Rruga e "Arbėrit" | "Arbėri" Road
 9. [AL] Rruga "Levan-Tepelenė" | "Levan-Tepelenė" Highway
 10. Transporti Rrugor nė IRJM, Preshevė dhe Malėsi
 11. [AL] Rruga "Shkodėr-Hani i Hotit" | "Shkodėr-Hani i Hotit" Highway
 12. [AL] Rruga "Plepa-Rrogozhinė" | "Plepa-Rrogozhinė" Highway
 13. [AL/RKS] Rrugėt Lokale (Rurale) | Local (Rural) Roads
 14. [AL] Autostrada "Thumanė-Milot" | "Thumanė-Milot" Highway
 15. [AL] (A2) Autostrada Levan - Vlorė | Levan - Vlorė Highway
 16. [AL/RKS] Mirėmbajtja E Rrugėve
 17. [AL] Rruga Librazhd-Pogradec
 18. [AL] Autostrada Lushnje-Fier
 19. [AL] Rruga Pėrcjellėse Dytėsore e Fierit | Fier Bypass
 20. [AL] Rruga Sarandė-Delvinė | Sarandė-Delvinė Highway
 21. [AL] Rrugėt Bregdetare | Coastal Roads
 22. Rrugėt mė problematike pėr Investime
 23. [AL/RKS] Siguria Rrugore | Road Safety
 24. Si mund te gjenden fondet per 200 km autostrade brenda nje viti (Propozim)
 25. [AL] Rruga Qukės - Qafė Plloēė
 26. [AL] Rruga Pėrcjellėse Dytėsore e Vlorės | Vlorė Bypass
 27. [RKS] Rruga Prishtinė - Mitrovicė | Prishtinė-Mitrovicė Highway (M2/E65)
 28. [AL] Rruga Pėrcjellėse Dytėsore e Durrėsit | Durres Bypass
 29. [RKS] (R6) Autoudha Prishtinė - Shkup | Prishtinė - Skopje Motorway