View Full Version : Lochristi : Overzicht van Projecten


Lokixx
December 18th, 2007, 01:52 AM
Dit is een overzichtsdraad voor projecten uit Lochristi. Als je een project uit deze gemeente wil delen met de wereld, start dan geen nieuwe draad, maar doe het hier!

- - - -




Enkele maanden geleden zijn ze in Lochristi (nabij Gent) gestart met het woonproject 't Kasteelhof. 't Kasteelhof is gelegen tussen de stedelijke bebouwing van Gent en die van Lochristi (ook het gebied zelf waarin het inligt is sterk aan het verstedelijken).

Je kan enkele virtuele beelden bezichten op volgende link; http://www.kasteelhof.com/beelden/index.htm

Groeten,

Puinkabouter
December 18th, 2007, 02:00 AM
't Is nog relatief groot. Maar wel typische projectontwikkelaarsarchitectuur.

De Snor
August 14th, 2008, 07:32 PM
Tijdens een kijk op een topografische kaart viel deze ingreep me in de natuur tussen Oostakker en Lochristi nogal op.
Wat is men hier of was men van plan?
Een gedeelte van die "ster" loopt tot tegen de Volvofabriek:


http://i52.photobucket.com/albums/g2/De_Snor/DSC06205.jpg

http://i52.photobucket.com/albums/g2/De_Snor/Lochrististervijver2.jpg

Kristof VG
August 14th, 2008, 08:34 PM
Een landinsplaats voor aliens? :lol:

Wat ik wel gevonden heb, is dat er aan de rand van die plas het Crematorium Westlede ligt. Aan de overkant van de vijver is er dan weer een kapelletje

Kan het ook niets met een oorlog te maken hebben? Ik zie daar 'Gefuseerdenstraat' en 'Executieoord' staan. Misschien een gedenkteken in de vorm van een vijver dat men nooit heeft afgewerkt?

durexxx
August 15th, 2008, 10:37 AM
hah, niks daarvan.
Op deze plaats lag vroeger een vliegveld en nu wordt er al jaren aan zandwinning gedaan.
Eens deze zandwinning gedaan zal zijn zou dit 1 van de gentse groenpolen worden.
Op het einde van de gefussileerdenstraat is er een executieoord waar er onder andere een treinwagon ter nagedachtenis van de jodentransporten in de 2de wereldoorlog staat.