SkyscraperCity Forum banner

Bul. Montevideo reconstruction | Разширение на бул. Монтевидео

240K views 1K replies 131 participants last post by  Andrey Kokalov 
#1 ·
Етап 2
 
#2 ·
Най-накрая ще започне разширението и цялостната реконструкция на булеварда от Фантастико до околовръсното. Според Фандъкова до края на този месец ще започне работата по този важен за квартала път
 
#6 ·
Ами защото след 2-3 месеца ще приключи този ремонт и темата отива в архива и кому е нужно толкова много схеми тук? А и нищо конкретно като планове или схеми или снимки няма в първият пост - просто някой е решил да направи поредната тема :)
 
#7 ·
А защо трябва да търсим през постовете информация и снимки за ремонта в общата тема "Пътища и инфраструктура"? Очакванията са работата по булеварда да е сериозна и обликът му да се промени коренно, което според мен изисква създаването на тази тема.
 
#9 · (Edited)
Много по-лесно ми е като изчезне "в архива", да отида на 3-та, 4-та страница и да намеря темата. А иначе ще публикуваме снимки из хиляди страници в една тема и ако ти потрябва да намериш историческа снимка на обекта е почти невъзможно. Направо да направим една единствена тема и да слагаме всичко там :D
 
#10 · (Edited)
Какт стана ясно, Трейс от утре се развихрят отново....
Остава да мислим алетрнативни маршрути за влизане-излизане от квартала, което лично според мен е сериозен проблем.
ЕТо тук има доста информация и схема на затваряне:
http://ovchakupel.bg/
Очакванията са строителните работи да продължат до Октомври 2017 г.
 
#11 ·
Можеше и да има, ако бяха продължили Монтевидео до Суходолска, където са не повече от 200 м. но едва ли ще го доживея да го видя това. Още повече, че накрая на Монтевидео от към президента са разчистили терена, та да видим какво ще поникне там...
 
#16 ·
От утре затварят булевард "Монтевидео" за 3 месеца до 15-ти октомври

Във връзка с обект “Ремонт на пътното платно на ул. „Монтевидео” в участъка от ул. „Боряна” до ул. „Народно хоро” и от ул „Народно хоро” до ул. „Акад. Константин Пашев” от 04:30 часа на 28.07.2017 г. до 24:00 часа на 15.10.2017 г.се променят маршрутите на автобусни линии № 45 и 73 както следва:

 
#21 ·
Да им ги наврат в ........... склада.
 
  • Like
Reactions: the dogi
#23 ·
бул. Монтевидео не попада под обхвата на заповедта на МК, съответно ако общината реши, може да прави каквото си иска с паветата от този булевард.
 
#26 ·
Не, това верятно ще го оставят при разширението на околовръсното.

Имаше някаква идея да се прави ( разшири) ул. Народен герой, която да излиза на Цар Борис - някой да е чувал за този проект?
 
#28 · (Edited)
Дойде най сетне време и на Монтевидео

Сбогом павета, няма да ми липсвате :lol:

Този ремонт ми напомня на бул,Черни връх от миналата година. С тази разлика, че там нямаше павета. Иначе и тук бутат огради, разширява се с по една лента, доста дървета заминаха, а и къщи,....

1/9
:grass:

ако сте пропуснали филма Блокада

тук има път и се надявам на нормална връзка, че сега е ужас










само с мотор става тук, ще кажете, но грешите :lol: после ще видите
 
#30 · (Edited)
3/9
изрязани саморасляци

тук са си дигнали плочките от паркинга





строежа в темата за строежите, после


от заведението(The School), си правеха оградата по-навътре. Имат хубава лятна градина, добро местенце за хапване






 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top