SkyscraperCity Forum banner

Księga skarg i wniosków (zgłoszenia z linkami!)

4M views 29K replies 2K participants last post by  dkzg 
#1 · (Edited)
Księga ma służyć do zawiadamiania moderatorów Forum Polskich Wieżowców o rzeczach, które was denerwują i gdzie moderator powinien interweniować, a także możecie tutaj przedstawiać własne idee dotyczące przyszłego wyglądu forum!!!!
 
See less See more
1
#2,906 ·
Wczesniej udzielalem sie tutaj czesciej, teraz brak mi czasu, ale zagladam i tak regularnie. Przykro bylo mi ostatnio odkryc, ze jeden z niewielu watkow, ktory zalozylem, zostal w jakis dziwny sposob pozbawiony nazwy w poprawnym formacie, podzielony oraz zdublowany tu i tu, zas moje stare posty usuniete. Utworzono chyba wcale nie lepszy watek w jego miejsce lub traktuje sie go jako zastepczy, lecz tam tych postow tez nie ma. Czy ktos by zechcial moze laskawie wytlumaczyc mi te sytuacje, prosze?
 
#2,907 ·
No co jak co, ale w swoim wątku mam prawo do posiadania wyłączności na wklejanie zdjęć. :) Żadne novum to nie jest :p
To w takim razie, piszesz grzecznie PMke do osoby, która wkleiła zdjęcia, wyjaśniasz sprawe i ją prosisz, żeby wyedytowała posta. Ale Ty wolisz donosić i w dodatku podpierając swój wniosek idiotycznym argumentem. No ale widać relacje międzyludzkie nie są Twoją mocną stroną...
 
#2,908 ·
To w takim razie, piszesz grzecznie PMke do osoby, która wkleiła zdjęcia, wyjaśniasz sprawe i ją prosisz, żeby wyedytowała posta. Ale Ty wolisz donosić i w dodatku podpierając swój wniosek idiotycznym argumentem. No ale widać relacje międzyludzkie nie są Twoją mocną stroną...
Ty, ale ja o bana nie wnioskuje. Do Bułgara pisałem 3 razy, ale on chyba nie zagląda do PMek.

Czy zmiana nazwy wątku też jest grzechem? :) Przecież ten wątek po to jest.

"Księga Skarg i Wniosków."
 
#2,913 ·
Sam wyluzuj. Mój post nie był zawistny, tylko pisany z sympatią.

A tu jest dowód, że inni też czuli się nieswojo. :tongue2:

Zauważyliście może coś dziwnego w księdze? ;)
^^ Tak. Jest na wakacjach...
----------------------------

Mogłeś w nazwie wątku zaznaczyć, że tylko Ty wklejasz swoje fotki. A tak Bułgar uznał, że może to zrobić. Zresztą gdybym był w Bułgarii i miał stamtąd swoje fotki, to sam bym je dokleił uznając, że nie ma do tego przeciwwskazań.
 
#2,915 ·
Unia Europejska popiera kultywowanie tradycji. Bądź zatem grzeczny, a nie sprzeciwiaj się polityce Brukseli. Ja jestem tradycjonalistą ;).
A to a propos czego? :dunno:
 
#2,920 ·
Padła już wcześniej propozycja przeczyszczenia księgi (tj. zdeletowania pierwszych 150 stron) - może jednak to zrealizować?
jakbym bym złośliwy -wystarczyło by dac bana czy cuś i spokój :) - osobiście sensu czyszczenia księgi nie widzę - po co ?
 
Top