SkyscraperCity Forum banner

«Курилка.vn»

1M views 13K replies 155 participants last post by  DellL 
#1 · (Edited)
Тут пропонуємо і обговорюємо свої побажання щодо розвитку секції, викладаємо фотки з власних зустрічей, а також усіляки вінницькі приколи можна. Коротше, балачки тут :)

Зізнаюсь, ця гілка тут може трохи псує картину, але має бути корисна. Може менше флудити будем в своїх основних гілках.

Отже, перше: хто як думає, варто знімати з назв наших гілок прив`язку Vinnytsia | Вінниця?
І друге: подумайте як перейменувати гілку "Вінниця через 20 років". Я пропоную "Генеральний план та перспективи"

 
See less See more
1
#6 · (Edited)
Ось варіант, який я пропоную.

Будівництво і реконструкція | Building & reconstruction

Транспортна інфраструктура | Transport Infrastructure

Новини Вінницi | Vinnytsia News

Спортивна інфраструктура | Sport Infrastructure

Комерційні об`єкти | Commercial objects

Генеральний план і перспективи | General layout & prospects

Реконструкція набережної | Reconstruction of embankment

Мікрорайон «Поділля» | Array Podillya

Мікрорайон "Академічний" | Array Academichniy

Реконструкція пл. Гагаріна і підземний ТЦ | Reconstruction of Gagarin square & mall

Власні проекти asparagus91 у Вінниці

«Курилка.vn»
 
#12 ·
Ось варіант, який я пропоную.

Будівництво і реставрація | Building & reconstruction

Транспортна інфраструктура | Transport Infrastructure

Новини Вінницi | Vinnytsia News

Спортивна інфраструктура | Sport Infrastructure

Комерційні об`єкти | Commercial objects

Генеральний план і перспективи | General layout & prospects

Реконструкція набережної | Reconstruction of embankment

Мікрорайон «Поділля» | Array Podillya

Мікрорайон "Академічний" | Array Academichniy

Реконструкція пл. Гагаріна і підземний ТЦ | Reconstruction of Gagarin area & underground mall

Власні проекти asparagus91 у Вінниці

«Курилка.vn»
Треба не area а square. І якщо underground не вміститься то просто mall.


P.S ну і назву ти придумав..трохи по гоповськи від слова Качалка но піде!:lol:
 
#13 ·
Та назву ше можна буде змінити. Так, по приколу, з пацанами думали і кинувся такий варіант. Вроді підійшов))
А то що назва гопівська, тож таке, я ж в душі сам гоп. Тіко інтелІгентний:lol: Бувало, душа лізла назовні. Жартую ;)
 
#16 ·
^^ "Індустріальна Вінниця" - повністью все про виробництво у м.Вінниця(різні організації наприклад по: програмуванню, сфера послуг), тобто все що не є курпи-продай...:)
Я вже казав, що підтримую таку гілку, але треба назбирати базу. І почати з того, як ти проб`єш рендер нової кондитерської фабрики ;)
 
#17 ·
А гілки по будівництву - треба дочекатись нормального ритму забудови на ТЦ "Поділля", на Плеханова, і я б ще на Хрищатик банк створив гілку...:)

P.S. Я б на Евро 2011 - підготовка по хокею створив гілку, але в неті інфи по ньому = 0. Це точно що воно в нас буде, на муйвіне тоже нема???
 
#19 ·
А гілки по будівництву - треба дочекатись нормального ритму забудови на ТЦ "Поділля", на Плеханова, і я б ще на Хрищатик банк створив гілку...:)
Для ТРЦ "Поділля" окрему гілку - безумовно, бо там величезний комплекс, який, якщо вірити рендеру, буде дуже пристойний.
А от будинкам на Плеханова і на Першотравневій не варто. Нехай і 16-ки непогані, але скільки раз ми там будем робити оновлення? Раз у місяць? Чи фоткати щотижня як на дві цеглини той будинок стає вищим. Я проти. тим більше, якщо ми на всі пристойні будівництва поробим окремі гілки, то що тоді показувати і основній гілці. 5-9 поверхівки на Старому місті?)))

P.S. Я б на Евро 2011 - підготовка по хокею створив гілку, але в неті інфи по ньому = 0. Це точно що воно в нас буде, на муйвіне тоже нема???
Нє, ну ви гоните)). Якщо усім ЗМІ особисто каже людина, яка буде його організовувати, то значить немає сенсу брехати одне одному. Офіційного представлення не було, бо команда (вважай і організатори, бо в федерації хокею на траві у Києві сидить якись глек, який насправді нічо не рішає) була в Уельсі на клубному чемпіонаті Європи. А у нас тут губернаторів міняють. То ясно шо пока не до того. Завтра скажу точно. Всяко буває, звісно, але не думаю що настільки. :)
А щодо окремої гілки на Євро-2011 то я вагаюсь поки. Що ми там покажемо?
 
#20 ·
А щодо окремої гілки на Євро-2011 то я вагаюсь поки. Що ми там покажемо?
))Підготовку..., якщо звичайно будуть якісь проекти під нього - я думаю щось та буде будуватись: готелі, реконструкція стадіону, реконструкція парку і т.ін.!!!
 
Top