SkyscraperCity Forum banner

Moj Beograd

133K views 2K replies 66 participants last post by  cinoeye 
#1 ·
Evo i dela nekog „mog“ Beograda. Izvinjavam se što su neke fotografije lošijeg kvaliteta, ali to je mobilni, digitalac mi je bio isuviše glomazan i težak za nošenje, a i sad je i u kvaru, tako da sam upravo u potrazi za novim, dakle, neke će sledeće fotografije, božezdravlja, biti boljeg kvaliteta. Ipak, mislim da i ove dočaravaju atmosferu našeg Beograda.





 
See less See more
2
#30 ·
Svaka čast za trud, slike nisu loše, ali:

1. Moraš malo da preispitaš motive na fotografijama...osim ako ti nije cilj da jednostavno budeš drugačija.
Hvala. No, da li bi mogao podrobnije objasniti na šta tačno misliš? Ja sam do skora ove fotke pravila prilično opušteno i nepretenciozno, bez nekog naročitog plana, jednostavno, kao stanovnik svog dragog Beograda. Ali sam u poslednje vreme rešila da se i sistematskije posvetim fotografisanju grada. (Naravno, koliko mi ostali poslovi i obaveze dozvole, jer, ja sam, ipak, samo neprofesionalni ljubitelj).

2. Nabavi malo bolju opremu, slike s mobilnog obično ne mogu da proizvedu dobru sliq...
U prvom postu sam upravo o tome govorila a ovih dana baš odlučujem koji digitalac da uzmem.
 
#42 ·
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top