SkyscraperCity Forum banner

Вінниця | Vinnytsia

Tags
vinnytsia
350K views 2K replies 124 participants last post by  Space Lover 
#1 ·
Тут можна буде класти фотки Вінниці
Ось старі фотки міста - взяті з сайтів міста - трохи оброблені мною



























 
See less See more
14
#3 ·
Дякую що вже і Вінниця на листу з иншими містами. Але ці фото вже бачив колись і багато чого з них змінилось...Ось висилаю що маю на свому компі..
Hollywood по Вінницьки!
:banana: :nuts:
Більше закину попізніше бо поспішаю.....
 
#4 ·
А що за зірки, депутати міськради? :D
 
#5 ·
HAHAA...прикол.:nuts: :lol:
Чесно кажучі я навіть і сам незнаю бо тимчасово не проживаю у Вінниці як ви бачете на моїй "Location"....Поїду туди цим літком, подивлюсь шо за діла...Напевно зірки це міські або обласні фірми чи підприємства..незнаю..
Ось ще фото у зимку.

Центр. вул Соборна





Готель Україна(Савой)

Наша міська рада!

Вул. Козицького

Наш Тік-Так!

"Місто Над Бугом"(центральний міст).








Couple more coming later on...:)
 
  • Like
Reactions: Apolinarius
#6 · (Edited)



Театр ім. М. Садовського.



Ми вже майже як Київ...Одні пробки, одні машини...навіт в міській газеті про це писали!

\

Символ Вінниці "Арка"!(Вхід у центральний парк).

Поканаємося? Таких є 2 у Вінниці.(Микола Пирогов та Ляля Ратушна).

Міст на острів "Кемпа"(Фестивальний)

А ось він з верху


 
#9 ·
365,600(2006):)
 
#10 ·
7iD[UA] - зацінуй

http://skyscraperpage.com/diagrams/?26607072

ПС - Місто дуже нагадує Хмельницький - тіки видно шо більше трохи. коли там був (десь у 97-му або 98-му (на олімпіаді по біології) - то теж відчувалося більшим - але так дуже нагадує моє рідне місто - Поділля (красо України) все ж таки. Тіки у нас трамваїв нема і не було.
А! і ше - у нас є теж така алея з “зірками“ - тіки замість зірок люди за плату можуть залишити своє послання/графіку (ну там “вічне кохання до Олени“ або “Ліцей #17 до міста з любов‘ю“ наприклад) - тіки фоток нема :(
 
#11 ·
365 тыс. это достаточно много, я думал меньше! Есть одна просьба, я читал что Виннице Швейцария подарила трамваи, если у кого нибудь будет возможность сфоткайте пожайлуста!
 
#12 ·
Так! Ти абсолютно правий про трамваї! Вінниця перше місто на Україні їх мати...Коли йшов спор кому віддати Львову, Вінниці чи Житомиру..обїжали усі 3 міста і на кінець вибрали наше місто:)
Корочі прийшла перша партія цих красавців:banana: ...тільки 4 вагони покишо. усі 50 повині прибути вроді до кінця 2007-го або початок 2008-го.

Фото є...Як ніде а відкапав з нету!...Трамваї такі собі стародавнього вигляду, але все ж таки його +-си перевищують його -си і ви це побачите коли потім виложу фотки..чекайте..
 
#13 · (Edited)
я знайшов!
 
#15 ·
Я спочатку думав що такі а вони заннато старі від цього типу:eek:hno: :eek:hno:
 
#14 ·
Та зараз...Терпіння!
 
#16 ·
?? :D

 
#17 ·
Ти шооо!!!! жартуєш? :nuts: На таке барахло Вінниця наяк некупится :lol:

Все дорогі мої знайшов!...зараз будете реготати тільки так! а може ні....? :)
 
#18 ·
Я тут вже зачекався!
 
#19 ·
Приїхали! Розгружаємо...




Буксир прибув на місце! Готуємося до тягання!





Ну що. взглянемо у салон?


Ну а як вам оце? майже усе пове! навід он шо мають під седінням шоб срака незамерзла:lol:





А от про це я і сам незнаю навішо він там потрібен??


Автоматично опускаєтся коли двері відчіняють..




От так в них там хлопці! А в нас придется замазати..

Ну от і поїхали у нову хату для нових гостей



Кінець а хто пачив Молодець!:cheers:
 
  • Like
Reactions: Apolinarius
#20 ·
Ну нормально :) але їм вже по 50 років. Їх безкоштовно передали, тобто подарували?
 
#21 ·
Звичайно безкоштовно..Ще як повезло що саме нас вибрали. Мабудь зараз сидять там в себе регочуть шо ми в них це взяли за ніякі кошти...депо їм тіпа звільнили від купи брухту...а ладно хоть за шось велике дякую!
 
#22 ·
XAPAKTEPHИK;12359771 said:
7iD[UA] - зацінуй

http://skyscraperpage.com/diagrams/?26607072

ПС - Місто дуже нагадує Хмельницький - тіки видно шо більше трохи. коли там був (десь у 97-му або 98-му (на олімпіаді по біології) - то теж відчувалося більшим - але так дуже нагадує моє рідне місто - Поділля (красо України) все ж таки. Тіки у нас трамваїв нема і не було.
А! і ше - у нас є теж така алея з “зірками“ - тіки замість зірок люди за плату можуть залишити своє послання/графіку (ну там “вічне кохання до Олени“ або “Ліцей #17 до міста з любов‘ю“ наприклад) - тіки фоток нема :(
А сайт нічого! мені сподобався! т ам усі міста є так?
Ну завітай до нас ше якось..в вас багато чього змінилось з 98-х років!:)
 
#24 ·
Був у Проскурові у кінці 2003-го (Грудень) - то багато чого змінилося - то я можу уявити шо так само й у Вінниці. У нас до-речі теж мер молодий і непоганий, а до того був найулюбленіший мер Михайло Чекман (вічний Упокій Йому та Його родині) - вони на машині розбилися.
 
#23 ·
XAPAKTEPHИK;12378357 said:
То подільська балачка - я її за кілометр впізнаю :)
:lol: :lol: :lol:
Доречі помилки я також роблю бо не на клавіатурі а мишкою на "Screen Keyboard" кликаю...в мене шось неробе зразу з сайту на клавіанурі то я от в Місрософті кликаю а потім копію на сайт..

Дякую за інформацію, не знав про молодого мера треба його негайно в Київ замість цього клоуна перевезти

О ні а от мера в нас нашого незабирайте! Після того що він місту зробив я бумаю ніяке друге місто невіддало такого!Нову Тролл. лінію, Новий Мікрорайон, дороги поремонтував, ліхтарі поремонтував..зараз весь центр у вечорі як Хрещатик! Короче цей мучик не просто так у тому кріслі сидить і $ за $ у кішену кладе як останніх 2-х ми мали після Незалежносьті а від про місто дбає...каже якщо ви думаєте що я у бізнесі то ви дуже помиляєтесь бо з цим закінцив 3 роки назад...незнаю..будемо вірити!:lol:

Що стосується мови, то це так завжди було, наприклад наприкінці радянської окупації у 1989-1990 роках так само, чи набагато більше тоді вживали російську й потім перейшли на українську?

А на це я неможу відповісти...бо малий тоді був...моли у перший класс пішов більш меньш усі на українській спілкувались...ну вчителі то 100% на то вони і є вчителі

Але поважати треба всіх
Та я вкурсі але другі країни так ніколи і не повірять нам що ми спілкуємся Українською якщо той відсоток 67-70% так і буде залишатися тим самим!
 
#25 ·
А у вас у Вінниці кажуть отако:
штири
кугут
сушейна дорога (а не шоссе :) ) - йти сушею
йти навпрошки - тобто напряму
В позакутках - десь глибоко/далеко
оот людиночка, нє ну ти бачив десь таке :)
бараболя - а не картопля
навЕрно :) хахаха
тре - частіше ніж треба, потрібно
най частіше ніж хай - тобто нехай
хопта - а не бур‘яни
не руш - замість не чіпай, або не займай
і таке інше
?
 
#26 ·
Ясно.....а от це печално коли люди стільки багато добра роблять а потів усе так закінцяється.....Я ще неразу туди неїздив але завжди їздив у село до діда сестри у Левичів..майже недалеко від кордону між Х. обл та Він.обл..напевно знаєш.
Такшо я теж шось трохи з Хмельниччиною маю:).
Мій Дід багато їздив у Хмільницький бо у вас завжди у 2 рази дешевші речі, одяг на базарі ніж у нас в Вінниці от і їздив туди кожен раз....
 
#27 ·
Хіба не Летичів?
тоді знаю.
А про базар - то так - у нас у 90-х півміста на ньому горби гнули (ну і зараз, але більше опту, і більше “цивілізованих“ магазинів та п‘ятачків) - з тими торбами на бусах зо всього світу хлам возили. До речі по суботах-неділях купа Житомирян завжди була. Трохи Вінницьких теж.
Бачу шо ти написав про Житомирську - то я тоже так примітив - шось у них бідніше.
 
#28 ·
XAPAKTEPHИK;12378870 said:
А у вас у Вінниці кажуть отако:
штири
кугут
сушейна дорога (а не шоссе :) ) - йти сушею
йти навпрошки - тобто напряму
В позакутках - десь глибоко/далеко
оот людиночка, нє ну ти бачив десь таке :)
бараболя - а не картопля
навЕрно :) хахаха
тре - частіше ніж треба, потрібно
най частіше ніж хай - тобто нехай
хопта - а не бур‘яни
не руш - замість не чіпай, або не займай
і таке інше
?
hahahaaa...

Так! Так! ТаК!
Оці ти вгадав 100%-->бараболя, не руш, В позакутках, йти навпрошки!!!
інші я незнаю або нечув...
бараболя доречі саме частіше з усіх...Підеш на базар і можна почути як люди питають "По скільки бараболя бабуся"...хахаа..
Але я вважаю що так краще розмовляти ніж російською...По-перше якось смішно чуєтся для тих як наприклад ти хто у перше в Вінницю приїхав а по-друге це укранська мова :banana:
 
#29 ·
Бараболя :rofl:

Ніколи не чув. У мене в сім"ї інколи бульба казали, бо я ще й білорус, але "бульбу" чув що ще багато де на півночі країні вживають, на чернігівщині наприклад.
 
#31 ·
Бульба в нас то ніс п‘янчушки :) іноді

Подолянин - а, ну то я ше понаписую - може ше шось впізнаєш

ая - не кажи дурниць - наприклад розмова:
- у мене купа золота
- ая, шо ти таке сплітаєш

:)

плести, сплітати - байки розказувати
молода, молодий - наречена, наречений

розмова:
-дитино, піди-но візми рескаля і накопай бараболі :)
рескаль - лопата

шуфля - то куди сміття мітлою замітають

шуфляда - ящик у столі

цирк на дроті - то по всій Україні, хоча частіше саме на плоті, а не на дроті, як у нас

штунди - протестанти

калітка - то може й по всій Україні так кажуть

-шо ти дивишся як баран на нові ворота (цікаво - у Болгарії еквівалент буде - ґледі като теле на железніца) :)

порички - червона смородіна

тичка - патик (а отже тичина - тобто великий патик, патичина) :)

краєчок хліба - шматок хліба

розмова:
-дай-но я тобі хліба вкраю (краяти, а отже Кравець) :)

майдатись - туди сюди :
-шо ти майдаєшся

вчіпитись як вош до кожуха :) хаха

Звиватися як вуж на пательні :)

розмова:
-гарний/а хлопчик/дівчинка, дай-но розум поцілую (бабуні так люблять казати)

Більше поки не спам‘ятати - ну не стільки спам‘ятати, ак відокремити.
 
#30 ·
XAPAKTEPHИK;12379066 said:
Хіба не Летичів?
тоді знаю.
А про базар - то так - у нас у 90-х півміста на ньому горби гнули (ну і зараз, але більше опту, і більше “цивілізованих“ магазинів та п‘ятачків) - з тими торбами на бусах зо всього світу хлам возили. До речі по суботах-неділях купа Житомирян завжди була. Трохи Вінницьких теж.
Бачу шо ти написав про Житомирську - то я тоже так примітив - шось у них бідніше.
Так Летичів....вибачаюсь...бо дуже швидко кликаю...

Навіть i незнаю що там в Житомирі...нехочу нікого образити тута кто з вітти але останній аз там був проїздом то на вулицях сміття багато..темрява..освітленя тільки в деякий місцях є..може вже змінилоc?
В них доречі мер жінка! от крикол! мене зразу здивувало.
 
#32 ·
І знову ти вгадав! І дякую що мені дав пригадати! от як прочитав то зразу на батьківщину потягнуло.:)
А це ти сам сам знаєш бо з одного поділля чи десь на сайті якомусь знайшов?:)
 
#34 ·
:) :)
 
Top