SkyscraperCity Forum banner

[Croatia] - photo thread

91K views 743 replies 71 participants last post by  Oh?! 
#1 · (Edited)
...
 
#82 ·
Snupix, fotke su ti (inace) izvanredno dobre, a jos kad je i motiv takav...gdje ces bolju kombinaciju ;) :)

Neg' kakvu spravicu koristis za fotkanje? Ili bolje receno makinu, priznaj! :D

:cheers:
Hvala... još kad bih imao malo više vremena za fotkanje, recimo jučer... Ali za to se onda treba ići sam, kad te ne zovu stalno "ajde idemo..." :)

It is being worked of (radi se o) ( :D ) Nikonu D80 + 18-70
 
#85 ·
:cheers1:

Olalaaa, znal sam da je u pitanju nekaj vanserijsko. Lijep izbor, nema kaj Objektiv od 18-70mm si ziher dobio uz fotic pret(d)postavljam

Ja si isto razmisljam u zadnje vrijeme o nabavci fotica slicnog kalibra, pa kad dodjem u Rvacku, bumo otisli na jedan foto-dvoboj
Da sam ga bar dobio... Ali ipak sam ga platio :D Ali dobro zboriš, bio je to kit s tim objektivom (iako je izašao novi 18-135 s njim, za istu cijenu, ali ja sam se odlučio za provjerenu robu :) )

Dvoboj svakako, tj okupljanje s fotićima, u igri je već i Tony, a i renco ak se dobro sjećam... Još kad nagovorimo i ostatak ekipe... Možda nagovorimo i neko janje pa da ga okrenemo :D :D :D
 
#103 ·
Matane, malo si nan falija thread. Lipo kaze - [Rvacka] - photo thread. Vi Purgeri imate tamo svoj zagrebacki pa si tamo stavljajte slike kuliku vas volja. Ajde is isss issss odavde s tim slijama Purgeraja, silo jedna sporka :devil: :D

:cheers:
 
#105 ·
Sad si se nasa mini proturiciti ka da nisan u pravu, ka lud ono covik, prolupa onako nacisto, jel? :nuts:

Samo cu jednu stvar da ti ricem - da Bog da da imao hrpu slija, pa nemao, a eee, prijo :devil:

:D

:cheers:
 
#106 ·
Samo cu jednu stvar da ti ricem - da Bog da da imao hrpu slija, pa nemao, a eee, prijo :devil:

:D

:cheers:
Auuu, blagosiljene mi vodice, u srce si me trefija sa ovon kletvon: znaš, u nas ti purgera nima ništa gore od oskudice u kući!

Al šta ćeš, pajdo, tako vrime došlo, ovo nikad u povisti nije bilo vako!

Što moj did reče: jebeno vrime došlo, nikad nije bilo vako - bolje imat već ne imat! :lol: :lol: :cheers:
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top