SkyscraperCity Forum banner

[Szczawno-Zdrój] Zdjęcia miasta

Tags
uzdrowisko
14K views 37 replies 14 participants last post by  DonKristoffo 
#1 ·
Szczawno-Zdrój to uzdrowisko otoczone z trzech stron północnymi dzielnicami Wałbrzycha. Mimo to pozostaje samodzielnym miastem i chyba nie najgorzej na tym wychodzi. Można się tam poleczyć w sanatoriach rożnych, wody mineralnej popić (bardzo dobra, szczerze polecam), połazić po dwóch sporych parkach, pojeździć na góralu i w knajpie jakiejś posiedzieć. Bardziej szczegółowe informacje w wiki.

Fot niestety mało, bo w czasie spaceru akumulatorki siadły i na razie nie zdołam pokazać wszystkiego, co warto w tym miasteczku zobaczyć. Jeśli ktoś ma swoje obrazki, to wrzucać czym prędzej. Zimą przejdę się tam znowu i wkleję zimowego cuś.

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17
 
See less See more
17
#8 ·
Mieścinka bardzo ładna szczególnie Dom Zdrojowy nr 1. Konieczna jest tam sprawa pilnej budowy obwodnicy bo przez wąskie uliczki korki są niemiłosierne w dodatku generują duży hałas. Nawet nie myślę co to będzie jak otworzą tam Makro. Na duże uznanie zasługuje rewitalizacja tzw lasów które przerabiane są na parki naprawdę bomba.
 
#13 ·
aa widze ze nie tylko ja w ZUCHU przebywalem :)
swoja droga bardzo fajny budynek,
wrzucam kilka fot sprzed 4 lat z marnego kompakcika, mam nadzieje ze moze w tym roku tam sie wybiore na powazne focenie i wspomnienia (spedzilem tam 3x 2 miesiace w sanatorium Zuch oraz dwa jednoniowe wypady)























 
#14 · (Edited)
wrzucam kilka fot sprzed 4 lat z marnego kompakcika,
Nawet jak kompakcik marny, to Twoje oko i lekka obróbka robi swoje. :eek:kay:

mam nadzieje ze moze w tym roku tam sie wybiore na powazne focenie i wspomnienia
Bardzo dobra koncepcja. Przy okazji mógłbyś się przejść z aparatem po Wałbrzychu. :)
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top