SkyscraperCity Forum banner

[Zagreb] - Povijesni muzej i Adris poslovni centar <T/O>

Tags
zagreb
222K views 576 replies 85 participants last post by  Gedeon 
#1 · (Edited by Moderator)


Projekt adaptacije stare zgrade bivše Tvornice duhana Zagreb u novi Hrvatski povijesni muzej (tj. njegovo preseljenje s Gornjeg Grada), rušenje novije zgrade Tvornice duhana i gradnja na tom mjestu novog poslovnog centra Adris grupe, veliki je i u nekim elementima kontroverzni projekt, koji je - bar u svom privatnom dijelu - započeo s realizacijom.

U svom javnom dijelu to je najveći najavljeni zahvat investicijske gradnje nekog novog muzeja na državnoj razini.
Ovo je mjesto za rasprave o projektu i praćenje projekta

 
See less See more
2
#300 ·
Nisam nažalost dragi Powers.:eek:hno: U zadnje vrijeme slabo putujem, nisam bio u Zg godinu dana. Posao mi je više orjentiran prema Dalmaciji. Kad dođem i ako mi obveze dopuste, škljocnuti ću koju. Bilo kako bilo, najesen sigurno dolazim. Moram vidjeti uživo kako je popločan cvjetni. Naravno, ako bude sve u redu s radovima. Što se tiče mojih fotki, sve su samo ne kvalitetne. Ja namjestim postavke na automatik i udri. :lol:
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top