daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Hrvatski Forum > Croatia > Dalmacija

Dalmacija Dalmatia: Split, Zadar, Dubrovnik, Šibenik, and the Dalmatian Highlands

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 35 votes, 3.60 average.
Old January 12th, 2011, 02:26 PM   #1
Delmat
BANNED

Likes (Received): 8

[Split] - Projekt Kila

Dakle, ovin projekton bi se triba napravit cili novi (manji?) kvart.
Stanovi će se radit za POS (poticanu stanogradnju).

7 nebodera po 15 katova, arhitekt Ante Kuzmanić.
Početak gradnje vjerojatno u travnju 2011., rok za izgradnju oko 18 miseci.

Za sada je ovo jedina slika plana koju imamo ali kako vrime bude odmicalo i kako budemo dobijali nove rendere, bit će stavljeni u uvodni post.

Delmat no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old January 12th, 2011, 02:44 PM   #2
Ballota
Powered by Jet-A1

Ballota's Avatar

Likes (Received): 9261

Baš me zanima kako dežurni branitelji Keruma i njegove politike komentiraju činjenicu da je ovaj, kako Kerum kaže, "nepovoljan teren" najednom posta vrlo povoljan, od kad je njegov nećak doša u posjed istog. Isti taj nećak koji će investirat 75 milijuna eura u gradnju. Isti taj nećak, koji ima samo 23 godine. Zašto nama ne ide tako dobro u bizn'su?

__|__
\_______O(-)O_______/
" " "

mate.balota@gmail.com

Ivan35 liked this post

Last edited by Ballota; January 12th, 2011 at 02:56 PM.
Ballota no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 03:00 PM   #3
Split3
Registered User

Split3's Avatar

Likes (Received): 113

Na ovom linku je 3-D plan projekta, i e-mail za kontakt s javnoscu:

www.institutigh.com/BibliotekaReferenci/Kila.pdf
Split3 no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 03:28 PM   #4
Splićanin88
grmi iza Merjana,kisa ce.

Splićanin88's Avatar

Likes (Received): 15

Svaka cast KERUMU sto pokusava ono sto "stoljecima" drugi ne uspijevaju,a to je jeftinim stanovima rijesiti problem podstanarstva.

Nimalo ne sumnjam da ce mu taj uspjeh "dezurni" kriticari u ovom ludom gradu itekako spocitavati jer u ovome gradu najbolje su prolazili oni koji nista nisu radili,niti pokretali.

Jedan od bitnijih predizpozicija za uspjeh jest veeliki zivci,i ne osvrtanje na kritizerstvo.

Sve dok je po zakonu.

Onaj tko misli da nesto nije po zakonu neka to isto prijavi,ali kod nas je najlakse pljuvanje,meni osobno mi puna kapa pljuvacine..

Koliko iz povijesnih knjiga vidim,pljuvacine u ovom gradu ne nedostaje,jos od vremena Marmonta kada su stari splicani zestoko oponirali Marsalu zbog gradnje "marmontove" (sadasnje) siroke ulice,zbog izmjestanja groblja izvan grada,zbog gradnje perivoja itd itd...

Covjeka izluduje mentalitet kritizerstva koji se od tada nije nimalo promijenio!
Old January 12th, 2011, 03:37 PM   #5
gorgoroth
Sunce ti žarko

gorgoroth's Avatar

Likes (Received): 13252

Quote:
Originally Posted by Ballota View Post
Isti taj nećak, koji ima samo 23 godine. Zašto nama ne ide tako dobro u bizn'su?
Nisi netjak kome treba

Odličan projekt
Old January 12th, 2011, 03:38 PM   #6
Split3
Registered User

Split3's Avatar

Nek se nađe i ovo (trenutno stanje na terenu):

[IMG]tp://oi52.tinypic.com/2iw1tzs.jpg[/IMG]

Old January 12th, 2011, 03:42 PM   #7
ST_dasa
u disko me znaju na vrata

ST_dasa's Avatar

Likes (Received): 3567

di bi ove zgrade točno tribale upast?
Old January 12th, 2011, 07:03 PM   #8
Liu_kang
A di je zelenilo?

Liu_kang's Avatar

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by Splićanin88 View Post
Svaka cast KERUMU sto pokusava ono sto "stoljecima" drugi ne uspijevaju,a to je jeftinim stanovima rijesiti problem podstanarstva.

Nimalo ne sumnjam da ce mu taj uspjeh "dezurni" kriticari u ovom ludom gradu itekako spocitavati jer u ovome gradu najbolje su prolazili oni koji nista nisu radili,niti pokretali.

Jedan od bitnijih predizpozicija za uspjeh jest veeliki zivci,i ne osvrtanje na kritizerstvo.

Sve dok je po zakonu.

Onaj tko misli da nesto nije po zakonu neka to isto prijavi,ali kod nas je najlakse pljuvanje,meni osobno mi puna kapa pljuvacine..

Koliko iz povijesnih knjiga vidim,pljuvacine u ovom gradu ne nedostaje,jos od vremena Marmonta kada su stari splicani zestoko oponirali Marsalu zbog gradnje "marmontove" (sadasnje) siroke ulice,zbog izmjestanja groblja izvan grada,zbog gradnje perivoja itd itd...

Covjeka izluduje mentalitet kritizerstva koji se od tada nije nimalo promijenio!
Dobrodoša na forum, sa koje god planete da si
Liu_kang no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 07:06 PM   #9
Liu_kang
A di je zelenilo?

Liu_kang's Avatar

Likes (Received): 0

Pošto san se pomiria sa činjenicom da više ništa ne prolazi bez korupcije, nepotizma i ljigavosti, jednostavno ću prst u uvo i glavu ispod jastuka i nadat se da će neboderi lipo izgledat
Liu_kang no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 08:46 PM   #10
gradski
Registrirani Korisnik

gradski's Avatar

Likes (Received): 1777

gradski no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 09:34 PM   #11
fafafa2233
...

fafafa2233's Avatar

ovo je stvarno lip projekt ali nekima očito ništa ne valja
fafafa2233 no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 09:35 PM   #12
fafafa2233
...

fafafa2233's Avatar

Quote:
Originally Posted by Ballota View Post
Baš me zanima kako dežurni branitelji Keruma i njegove politike komentiraju činjenicu da je ovaj, kako Kerum kaže, "nepovoljan teren" najednom posta vrlo povoljan, od kad je njegov nećak doša u posjed istog. Isti taj nećak koji će investirat 75 milijuna eura u gradnju. Isti taj nećak, koji ima samo 23 godine. Zašto nama ne ide tako dobro u bizn'su?
a kako će dežurni pljuvači komentirat činjenicu da se nešto radi/gradi ???

Quote:
Originally Posted by Liu_kang View Post
Dobrodoša na forum, sa koje god planete da si
primjetih da je doša puno prije nas
Old January 12th, 2011, 10:16 PM   #13
passat1717
Sawasdee!

passat1717's Avatar

Likes (Received): 5266

Ma naravno da je svakome drago da se gradi ALI, dragi ljudi sa foruma... koji sigurno imate inteligencije (ošito dovoljno jer se znate logirat na forum)... ne treba biti prepametan... 23 godine i mali ima milijune (ma Bogati a?!)! Kako ja ne uspjevan nego prvo po Kaštelima, Solinu... nosan ormare priko student servisa, sad po zagrebu u skladištu... da bi platija režije i da mogu završit fax... a mlatimudan kojega novinar prikaže kao "menadžera", "poduzetnika" ima novce za napravit pola kvarta!
Svaka čast na gradnji i naravno... ja sam UVIK za izgradnju u Splitu pogotovo ako je u korist općeg dobra (čitaj podstanara) ALI.. nemojte me j* u mozak i zatvarat oči. Pametnomu dosta!

passat1717 no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 10:17 PM   #14
Split3
Registered User

Split3's Avatar

Quote:
Originally Posted by passat1717 View Post
Ma naravno da je svakome drago da se gradi ALI, dragi ljudi sa foruma... koji sigurno imate inteligencije (ošito dovoljno jer se znate logirat na forum)... ne treba biti prepametan... 23 godine i mali ima milijune (ma Bogati a?!)! Kako ja ne uspjevan nego prvo po Kaštelima, Solinu... nosan ormare priko student servisa, sad po zagrebu u skladištu... da bi platija režije i da mogu završit fax... a mlatimudan kojega novinar prikaže kao "menadžera", "poduzetnika" ima novce za napravit pola kvarta!
Svaka čast na gradnji i naravno... ja sam UVIK za izgradnju u Splitu pogotovo ako je u korist općeg dobra (čitaj podstanara) ALI.. nemojte me j* u mozak i zatvarat oči. Pametnomu dosta!
+1,000.000.00
Old January 12th, 2011, 10:25 PM   #15
Make it so
Cylon

Make it so's Avatar

Likes (Received): 833

Quote:
Ja mislin da je on sa 23 godine daleko od milijunasa ..prije bi reka da je to nacin da kerum skrene pozornost s toga da u biti ON ..veliki rico gradi taj kvart
di mi je vrime stalo,
što mi je srce taknulo
Make it so no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 10:31 PM   #16
Split3
Registered User

Split3's Avatar

http://www.h-alter.org/vijesti/polit...mu-nitko-nista
Old January 12th, 2011, 10:43 PM   #17
fafafa2233
...

fafafa2233's Avatar

Quote:
viruj mi da san na ovakve piz*arije posta potpuno ravnodušan.
nek se gradi, šta se mene tiče potpuno nebitno ko i priko koga.
na kraju krajeva, većina većih projekata je na ovaj ili onaj način "mutna". ne vidin ništa neobično za naše standarde.

e dragi moj, da si kerumov nećak nebi nosa ormare ali nisi jbg
šta reć? željko se pobrinija za svoju familiju i to radi (bar u ovoj državi) svako ko je u mogućnosti.

okreni se oko sebe.
ijepa naša puna mafijaša, šta većih, šta manjih
Old January 12th, 2011, 10:46 PM   #18
Split3
Registered User

Split3's Avatar

Quote:
Originally Posted by fafafa2233 View Post
na kraju krajeva, većina većih projekata je na ovaj ili onaj način "mutna". ne vidin ništa neobično za naše standarde.

šta reć? željko se pobrinija za svoju familiju i to radi (bar u ovoj državi) svako ko je u mogućnosti.

okreni se oko sebe.
Nemoj bit ravnodusan, to ne valja. Stari Hrvatski pjesnik Silvije S. Kranjcevic je pisao: Mrijeti ti ces kada pocmes sam u ideale svoje sumnjati.
Ideali bi trebali bit postenje i ne-korupcija. Svaki zlocin se na kraju otkrije, vidis di je sad Sanader.
Old January 12th, 2011, 10:48 PM   #19
Split3
Registered User

Split3's Avatar

pos ili nas vuku za nos
KERUMOV MANEVAR NA KILI Podstanarima stanovi, ali zarada njemu

http://slobodnadalmacija.hr/Split/ta...2/Default.aspx
Old January 12th, 2011, 11:19 PM   #20
passat1717
Sawasdee!

passat1717's Avatar

Likes (Received): 5266

Quote:
Originally Posted by fafafa2233 View Post

okreni se oko sebe.
Prijatelju dragi... istina da je puna mafijaša.. ali ja kao mladi pripadnik društva, a vjerujem da i velika većina isto tako razmišlja pogotovo mladih, vjerujem da će ovo društvo ići prema boljemu... mislim da se to malo po malo i događa i da će biti još uhićenja, prijava korupcije... jednostavno smo došli do te točke da ćemo tako ili nikako.
Ali isto tako prijatelju, i ti i ja, i vjerujem svi ovdje na forumu želimo društvo gdje nema muljaže... gdje je neplaćanje poreza, bespravna izgradnja, ako već hoćeš - krađa - SRAMOTA a ne "snaša se čovik, naš je".
I tako triba razmišljat a pomalo dolazi i to vrime!

passat1717 no está en línea   Reply With Quote

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules