daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Захід | West > Львів / Lviv

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 13 votes, 4.69 average.
Old July 24th, 2013, 08:14 AM   #11661
kern
Registered User

kern's Avatar

Likes (Received): 1254

Quote:
Originally Posted by profiler View Post
Вся старовинна частина міста "має відношення" до світової спадщини ЮНЕСКО.
А що таке "старовинна"? 50, 100, 200 років?

Окрім того, цікаво було б дізнатися в шановних мешканців Крушельницької, чи це не серед серед мешканців цієї вулиці процвітає хамська традиція паркування. Чому мешканці цієї вулиці постійно своїм прикладом показують, що можна залишати машини на виділеній смузі для ГТ або перегороджувати тротуар паркуючися бампером в двері брами.
kern no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old July 24th, 2013, 08:33 AM   #11662
seyyes
без тіла - й не впадеш

seyyes's Avatar

Likes (Received): 35

до: tstv, zaleg, pyvovarcyk андрійко, Lemberger

1. Якщо вже нас (форумчан) зачіпило за вищезазначені пости - пропоную їх обговорювати далі у " Львівська кава " (в подальшому якщо дописуватиму - то тільки там).
2. Що ж до міста Лева ...
я намагався поставити наголос на місті (а не на Львів'янах чи на їх мешканні у різних районах)! Я ще раз наголошую, що Львів'янин це особистість, яка переймається архітектурою, історією, культурою та іншими "вічними" цінностями утвореними цим містом та непересічними мешканцями (попередніх епох). Вище, зараз і далі мова не про них; а про дух, суть, образ чи залишки цього всього (що залишилось) у міста Лева.
3. Особисто прошу пробачення якщо, не маючи наміру, когось зачепив, образив. Це лише засвідчує, що Ви не байдужі до цієї автентичності і чарівності - Львова.

kern liked this post
seyyes no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 08:37 AM   #11663
profiler
Registered User

profiler's Avatar

Likes (Received): 137

Quote:
Originally Posted by kern View Post
Народ, та ви такі бздури пишете, ...
Те що ви пишете ........... може породити тільки морально ущербний індивідуум.
Будь ласка,............ згадайте, що з самі лайна нещодавно, а можливо і взагалі ще не викопирасалися....
Ви, пане Керн, постійно скочуєтесь на брутальне хамство, і це лишень підтверджує все вищенаведене... Особисто я народився в Київі, а в 1950 (!) році мої батьки (між іншим інтелігенти, як мінімум в 5 поколінні) переїхали до ЛЬвова. С тих пір я став Львів"янином і як жив в центрі, так і живу. Маю не одну вищу освіту і наукові звання, пропрацював за своє життя від простого монтажника р/а до директорів підприємств, причому не таких як зараз, - адреса приватної квартири, Василь директор, а його кохана дружина - замісник. А от на який "бруківці ви виросли" видно по вашому рівню ведення дискусії. На жаль... Якщо це "самі з лайна нещодавно" ви написали про себе, я вам щиро співчуваю...
profiler no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 08:43 AM   #11664
ffddaa90
BANNED

Likes (Received): 561

АМІНЬ
ffddaa90 no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 08:49 AM   #11665
profiler
Registered User

profiler's Avatar

Quote:
А що таке "старовинна"? 50, 100, 200 років?

Окрім того, цікаво було б дізнатися в шановних мешканців Крушельницької, чи це не серед серед мешканців цієї вулиці процвітає хамська традиція паркування. Чому мешканці цієї вулиці постійно своїм прикладом показують, що можна залишати машини на виділеній смузі для ГТ або перегороджувати тротуар паркуючися бампером в двері брами.
Саме про це я і писав. Там нема жодноі машини мешканців Крушельницькоі, принаймі я не помічав. А от як той "гість" приїде і поставить своє відро з гайками чи на в"їзд в браму чи навпроти брами по діагоналі, так що з брами ні виїхати і не заїхати, це точно, "інтЕлЕгЕнт зі спального району"...
Old July 24th, 2013, 08:57 AM   #11666
Alexx_Lviv
Львів'янин

Alexx_Lviv's Avatar

Likes (Received): 7057

Quote:
Саме про це я і писав. Там нема жодноі машини мешканців Крушельницькоі, принаймі я не помічав. А от як той "гість" приїде і поставить своє відро з гайками чи на в"їзд в браму чи навпроти брами по діагоналі, так що з брами ні виїхати і не заїхати, це точно, "інтЕлЕгЕнт зі спального району"...
та ви щО?????? виходить люди ще з ночі приїжають на роботу в центр, і паркують там свої авто впоперек дороги... сказочнік ви однако...
Alexx_Lviv no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 09:01 AM   #11667
profiler
Registered User

profiler's Avatar

Quote:
Originally Posted by Alexx_Lviv View Post
та ви щО?????? виходить люди ще з ночі приїжають на роботу в центр, і паркують там свої авто впоперек дороги... сказочнік ви однако...
Ви будете здивовані, але о 6-тій годині ранку на Крушельницької практично жодної припаркованої машини. Зробити фото?
Old July 24th, 2013, 09:05 AM   #11668
kern
Registered User

kern's Avatar

Я перепрошую, вас часом не заділа характеристика "асвабадітєлі"? Можете мене теж у відповідь таким вважати )))

Якщо ви жили на Крушельницької після 50-х років, то мали б бути в курсі, що таке був центр. Ваш поділ на місцевих львів'ян (хто живе в центрі) і тих хто живе на Сихові чи Левандівці у купі з представленням їх як меншовартісних безкультуних нельвів'ян яким не слід пхатися у центр нагадує мені деяких громадян які б'ються за паркомісця під власними вікнами, і роблять попередження мешканцям сусідніх під'їздів, коли вони паркуються в них під під'їздом.

profiler, ви мене засмучуєте, адже схоже всіма силами переконуєте, що на 6-му поколінні традиція київської інтелігенції обірвалася, або у вас просто інше радянсько-російське уявлення про неї. Хто такі директори радянського періоду я теж знаю. І про те якими якостями вони повинні були володіти я теж в курсі. І про те як було "налагоджене" ефективне виробництво теж. Те до кого ви себе намагаєтеся приписати не дає вам права вважати себе вищим за інших, схоже навіть навпаки, риси "пристосуванства" не сама геройська та культурна.

Я абсолютно не маю ніякого бажання конфліктувати. Проте я категорично не погоджуюся з вашими висловлюваннями. Можливо ви звикли, що "хто начальник тот і прав", тому незгоду з вашою думкою вважаєте "брутальним хамством", але змушений вас розчарувати, адже більшість тут підтвердить, що зазвичай ви показуєте непристойну поведінку і постійно провокуєте своїми категоричними випадами.

І, звичайно, приємно щеголяти вищою освітою та науковими званнями. До речі, ви впевнені що звання? Бо є "наукові ступені" та "вчені звання".

Будь ласка, давайте повернемося в русло дискусії, що відповідала темі цієї гілки форуму. При бажанні продовжити обговорення культурного рівня мешканців різних районів та їхній вплив на розвиток міста ми можемо перейти у гілку Львівська кава, я не проти, або у приватне спілкування. Дякую.
Old July 24th, 2013, 09:05 AM   #11669
Alexx_Lviv
Львів'янин

Alexx_Lviv's Avatar

Likes (Received): 7057

маю хороше відео як один чоловік їде тротуаром під свій підїзд там паркується щось виносить з авто і йде до дому. незнаю як сюди вставити, бо воно на гугл+.
а фото можете зробити, але не в суботу/неділю, а завтра вранці.

kern liked this post
Alexx_Lviv no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 09:10 AM   #11670
kern
Registered User

kern's Avatar

Quote:
Я розумію ваше обурення, але я досі не розумію вашого захоплення сегрегацією.

Ок. Якщо о 6-ій там дійсно нема припаркованих авто, ви там живете, і те, про що ви пишете дає всі підстави вважати, що ситуацію можна змінити на краще. Можливо спершу слід організувати збір підписів для того аби встановити делініатори. Якість бруківки не сама найкраща, варто було б вимагати капітального ремонту вулиці разом із хідниками. І обов'язково делініатори.

PavloSPB liked this post
Old July 24th, 2013, 09:21 AM   #11671
sohok
Registered User

Likes (Received): 90

Quote:
А пасажиро поток на Чупринки ,Мельника, Коновальця хіба є співставним з Дорошенка, Коперніка, Франка???? От вам і відповідь, чому десь чистіше а десь зається що постійно бруд.
Ні справа не тільки в пасажиропотоку ,а й в людях які живуть на тих вулицях. На Чупринки, Мельника і Коновальця завжди ідеально чисто, нема ні одного папірця, чи сигарети чи іншого сміття. Є багато вулиць у Львові з набагато меншим пасажиропотоком ніж Чупринки чи Коновальця і на них багато різного сміття, папірців, сигарет А на Чупринки, Коновальця просто ідеально чисто ,ні одного сміття і ніхто не смітить. Значить люди які живуть на Чупринки, Коновальця культурніші ніж всіх інших районах міста Я більше ні на яких вулицях Львова не бачив такої ідеальної чистоти як на Чупринки Коновальця

poohitan liked this post
sohok no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 09:26 AM   #11672
kern
Registered User

kern's Avatar

Ці вулиці тепер відремонтовані, там непоганий благоустрій, мешканці там переважно мають гарні великі квартири, цілі поверхи, і навіть цілі особняки. Ці вулиці сприймаються як рідний двір. Звичайно у поєднанні з малим трафіком та малою кількістю мешканців, ці вулиці не даремно вважаються самими хальоними.

Ну і на Дорошенка насправді вже не так аж і брудно. Але звичайно треба боротися за краще.
Old July 24th, 2013, 10:01 AM   #11673
sss537
Registered User

sss537's Avatar

Likes (Received): 95

Quote:
Originally Posted by ALittleBitKuku View Post
На Ужгородській встановили після реконструкції машикулі і тепер траспорт мусить рухатися змвйкою - швидко не поїдеш. Цей варіант не підходить?
Судячи по численним скаргам мешканців вулиці Ужгородської, які пишуть, що машини літають на їх вулиці з шаленої швидкістю 100 км/год, то цих засобів виявляється не достатньо.
Я розумію, що краще б було всю бруківку замінити на мозаїку, або на спеціальну шліфовану бруківку, як роблять в Німеччині, але це, нажаль, не на наші гроші, не для львівського бюджету.
sss537 no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 10:08 AM   #11674
Шмід
Registered User

Likes (Received): 1293

Quote:
маю хороше відео як один чоловік їде тротуаром під свій підїзд там паркується щось виносить з авто і йде до дому. незнаю як сюди вставити, бо воно на гугл+.
а фото можете зробити, але не в суботу/неділю, а завтра вранці.
Я не втручаюся в діалог і нікого не підтримую.

Просто інформую: вночі і рано-вранці на Крушельницької справді майже немає припаркованих автомашин. Одна-дві-три.
По середах на Січових Стрільців о 7-00 чи о 7-30 відбуваються наради стосовно її реконструкції. Я приїжджаю туди на цю годину і один з перших паркую на Крушельницької машину. Сьогодні, наприклад. Звичайно, я її забираю за півгодини.

Можливо, інша ситуація не в липні. Сезон відпусток зараз.
Шмід no está en línea   Reply With Quote
Old July 24th, 2013, 10:22 AM   #11675
kern
Registered User

kern's Avatar

Якщо дійсно Крушельницької не є критичною як місце паркування для мешканців, то на цій вулиці вартувало би провести експеримент з делініатором. Мешканці не будуть проти. Зараз особливого ефекту це не має. Січових Стрільців перекопана, трафік невеликий. Але думаю з вересня ситуація поміняється, трафік зросте в рази, і припарковані там авто заважатимуть безперешкодному руху ГТ.
Old July 24th, 2013, 10:29 AM   #11676
Шмід
Registered User

Quote:
Originally Posted by sss537 View Post
Судячи по численним скаргам мешканців вулиці Ужгородської, які пишуть, що машини літають на їх вулиці з шаленої швидкістю 100 км/год, то цих засобів виявляється не достатньо.
Я розумію, що краще б було всю бруківку замінити на мозаїку, або на спеціальну шліфовану бруківку, як роблять в Німеччині, але це, нажаль, не на наші гроші, не для львівського бюджету.
Ось цей зиґзаг, що на Ужгородській, у дорожньому світі називають шикани. На цій вулиці побоялися зробити справжні обмежувачі швидкості, тому там вийшли недошикани, які дуже мало впливають на сповільнення швидкості. Насправді я пропонував простягнути ці півострівці до середини вулиці й скоротити відстань між ними. Зробили все набагато ніжніше -- "шоб взимі на машинах, як на санках, не совгалися між тими горбами". І тому водіям не потрібно особливо гальмувати, в ці повороти і на швидкості 60 км/год можна вписатися.

До, речі, ця вулиця з одностороннім рухом, але якісь мудаки, яким це не подобається, щоразу зрізають знак "Рух механічних транспортних засобів заборонено".
Old July 24th, 2013, 10:30 AM   #11677
Шмід
Registered User

Quote:
Якщо дійсно Крушельницької не є критичною як місце паркування для мешканців, то на цій вулиці вартувало би провести експеримент з делініатором. Мешканці не будуть проти. Зараз особливого ефекту це не має. Січових Стрільців перекопана, трафік невеликий. Але думаю з вересня ситуація поміняється, трафік зросте в рази, і припарковані там авто заважатимуть безперешкодному руху ГТ.
Щоб поставити делініатори, треба дочекатися реконструкції вулиці. Цього року не планується.
Old July 24th, 2013, 04:50 PM   #11678
Diak
Registered User

Likes (Received): 341

Фух прочитав весь той флуд.

Я мешканець вулиці С.Крушельницької який має авто.
- В моєму будинку ніц не трясеться від жодного транспорту, все чудово. І чесно кажучи мені дивон читати що в когось щось трясеться зважаючи на швидкість з якою там рухається велкий транспорт, особливо тролейбуси, вони ж ледве повзуть. Думаю більше проблема в звуковій вібрації і від старих вікон, що створює враження ніби труситься будинок, хоча то питання що за будинок.
- На крушельницької вночі майже немає машин, пару штук, і то думаю зальотні. Я своє авто лишаю на ніч на Дорошенка, на Крушельницької дуже рідко паркуюсь.

tstv, Шмід, _AV_ liked this post
Diak no está en línea   Reply With Quote
Old July 25th, 2013, 09:10 AM   #11679
ffddaa90
BANNED

Likes (Received): 561

Львів не може розрахуватись навіть за роботу світлофорів

http://lvivexpres.com/news/2013/07/2...tu-svitloforiv
ffddaa90 no está en línea   Reply With Quote
Old July 25th, 2013, 09:42 AM   #11680
igorgumeniuk
Registered User

Likes (Received): 147

Все вказує на те що їхати не можна, але ми все-одно їдемо переконатися бо спішимо ))

ffddaa90 liked this post
igorgumeniuk no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
львів, транспорт

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules