daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Albanian Forum > Zhvillimet Urbane > Arkitektura dhe Planifikimi Urban > Tirana

Tirana Projects and Construction Updates.

Reply
 
Thread Tools
Old October 8th, 2013, 10:40 PM   #241
L1nk1g
γνῶθι σεαυτόν.
 
L1nk1g's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Gent (B)
Posts: 4,658
Likes (Received): 1774

wow

__________________
Ilir Metus, Princeps Scraparie - Regi Albanię - Terrori Jurisdictio - Dux Integrationem, Benedictat Te
L1nk1g no está en línea   Reply With Quote
Old October 8th, 2013, 10:47 PM   #242
mali.it
Registered User
 
mali.it's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Italia
Posts: 2,579
Likes (Received): 839

mendova se nuk do i binte kujt ne sy... qenkam gabuar
mali.it no está en línea   Reply With Quote
Old October 8th, 2013, 10:49 PM   #243
KingGenti
BANNED
 
Join Date: Jul 2009
Location: Durrės-Trieste
Posts: 10,635
Likes (Received): 2022

flm.
__________________

mali.it liked this post
KingGenti no está en línea   Reply With Quote
Old October 8th, 2013, 11:48 PM   #244
L1nk1g
γνῶθι σεαυτόν.
 
L1nk1g's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Gent (B)
Posts: 4,658
Likes (Received): 1774

Quote:
Originally Posted by mali.it View Post
mendova se nuk do i binte kujt ne sy... qenkam gabuar
Nuk mbaron me aq cudia e fotos, mbrapa duket nje tip zombie
__________________
Ilir Metus, Princeps Scraparie - Regi Albanię - Terrori Jurisdictio - Dux Integrationem, Benedictat Te

Dyrrachium, Gizzan liked this post
L1nk1g no está en línea   Reply With Quote
Old October 8th, 2013, 11:48 PM   #245
Dyrrachium
Registered User
 
Dyrrachium's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 7,167
Likes (Received): 4176

sa do e thoja...
__________________

L1nk1g liked this post
Dyrrachium no está en línea   Reply With Quote
Old October 9th, 2013, 03:17 PM   #246
Squatraz
BANNED
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 568
Likes (Received): 61

Quote:
Originally Posted by L1nk1g View Post
wow

Ku esht problemi me ket foto?
Squatraz no está en línea   Reply With Quote
Old October 9th, 2013, 03:22 PM   #247
Dyrrachium
Registered User
 
Dyrrachium's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 7,167
Likes (Received): 4176

Personi ne fote eshte kapur ne "ajer"...
Dyrrachium no está en línea   Reply With Quote
Old October 9th, 2013, 05:20 PM   #248
Squatraz
BANNED
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 568
Likes (Received): 61

Okey.
Squatraz no está en línea   Reply With Quote
Old October 15th, 2013, 01:08 AM   #249
JoniTTML
JoniTTML
 
JoniTTML's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 3,103
Likes (Received): 1386

Te banka punohet...
__________________
JoniTTML no está en línea   Reply With Quote
Old October 17th, 2013, 02:11 PM   #250
mali.it
Registered User
 
mali.it's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Italia
Posts: 2,579
Likes (Received): 839tetor. punimet vazhdonin dhe nga disa dritare arrita te shikoja se ishin suvatuar ambjentet e brendeshme...
__________________

Mr_Albalover, AlbanPOLIMI liked this post
mali.it no está en línea   Reply With Quote
Old October 17th, 2013, 02:15 PM   #251
mali.it
Registered User
 
mali.it's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Italia
Posts: 2,579
Likes (Received): 839

__________________

AlbanPOLIMI, Drenicaku, KingGenti, Gizzan liked this post
mali.it no está en línea   Reply With Quote
Old October 17th, 2013, 04:10 PM   #252
KingGenti
BANNED
 
Join Date: Jul 2009
Location: Durrės-Trieste
Posts: 10,635
Likes (Received): 2022

Gjeja me e bukur ne te gjithe katrahuren 'Skenderbej'.
KingGenti no está en línea   Reply With Quote
Old October 18th, 2013, 12:23 AM   #253
mali.it
Registered User
 
mali.it's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Italia
Posts: 2,579
Likes (Received): 839Po te shihni muret ne pjesen e shkalleve jane te suvatuara dhe te lyera.. duken edhe tubat e instalimeve elektrike
__________________

KingGenti liked this post
mali.it no está en línea   Reply With Quote
Old November 2nd, 2013, 02:20 PM   #254
Elianto
Registered User
 
Elianto's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 1,129
Likes (Received): 1699

Dje, drejt perfundimit te pjeses se jashtme...__________________
Elianto no está en línea   Reply With Quote
Old November 6th, 2013, 07:20 PM   #255
Mad-Vampire-10
BANNED
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 11,533
Likes (Received): 6123

BANKA E SHQIPERISE KA NE PRONESI DY GODINA PO VAZHDON TE QENDROJE ME QERA

Mad-Vampire-10 no está en línea   Reply With Quote
Old November 6th, 2013, 07:27 PM   #256
adku
BANNED
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 646
Likes (Received): 106

Hajde Fullan, bej qejf dhe shpenzo!
adku no está en línea   Reply With Quote
Old November 11th, 2013, 09:21 PM   #257
helloween 1
Registered User
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 1,198
Likes (Received): 745

Sot po hiqeshin skelat ne pjesen e perparme te bankes
__________________

AlbanPOLIMI, mali.it liked this post
helloween 1 no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2013, 06:13 PM   #258
Squatraz
BANNED
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 568
Likes (Received): 61

Di dikush se kur do hapet godina e re?
Squatraz no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2013, 07:20 PM   #259
AlbanPOLIMI
Moderator
 
AlbanPOLIMI's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Milano |Tiranė
Posts: 6,013
Likes (Received): 2706

Afatet jane kaluar me kohe, zyrtarisht ishte Dhjetor 2013. Fullani ne nje interviste tha se do te perfundonte ne pranvere te 2013....po keshtu si vajti puna pranvera 2014 eshte si me realiste...
__________________
Vox populi, vox Dei

Squatraz liked this post
AlbanPOLIMI no está en línea   Reply With Quote
Old November 12th, 2013, 09:36 PM   #260
Dyrrachium
Registered User
 
Dyrrachium's Avatar
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 7,167
Likes (Received): 4176

kalova para disa ditesh,edhe fasaden ne pjesen ekzistuese e kishin rinovuar...
Dyrrachium no está en línea   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 12:07 PM. • styleid: 14


Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 1
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2016 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2016 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu