daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Bosna i Hercegovina > Foto forumi > Fotografije & Video

Fotografije & Video photo and video threads | » Rate a Building

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 262 votes, 5.00 average.
Old March 4th, 2011, 10:14 PM   #2241
mirza-sm
Lilium Bosniacum

mirza-sm's Avatar

Likes (Received): 5517

Šta će u ameriKi, kad je u Francuskoj.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
mirza-sm no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old March 4th, 2011, 10:25 PM   #2242
TourBosnia
Registered User

TourBosnia's Avatar

Likes (Received): 140

Quote:
Originally Posted by NEJDIR_BIH View Post
jarane ako ti nepase nemoj komentarisati....idi u ameriku ako ti je ljepsa
Jel zabranjeno kritikovat ? ako ti se ne svida ili ne citaj ili idi u sjeveru koreju tamo sve je ljepo niko ne smije kritikova - sta ce meni amerika ? kad zivim u francuskoj u manjem gradu nego SA (150.000 st.) ali SA pored njega to je jedan ogroman selo ne lici ni malo na grad ! zbog lude kao ti koji ne primaju kritike nikad necemo krenut za 100 godina Sarajevo bice isti sa vise kucica Brazil i svoje favelas pored njega bice sala Posto tebi smeta sta sam pisao na klip reci mi hocemu da se hvalim kad vidim taj klip ?

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
TourBosnia no está en línea   Reply With Quote
Old March 4th, 2011, 11:14 PM   #2243
KYASHIN
BANNED

KYASHIN's Avatar

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by TourBosnia View Post
U Prizren grade ljepe zgrade ! 100 puta bolje nego ove ruzne koji kvare sve po Sarajevom nemoj te meni reci da SA nema para a Prizren ima :

[IMG]http://i52.************/2nsuwrb.jpg[/IMG]

Mi nemamo vizije gradimo na lijevo.. na desno.. ne uklapase.. nismo u stanju sredit makar jedan dio grada kako treba ..! sve sto je lijepo u SA to su okupatori gradili ! osim kucise po brdama nismo nista stigli

Nesto ce se gradit umjesto ove "rupe" 0:26 ? posle 0:26 sve je to zalosno

izvini molim te, ali ne laprdaj boga ti...
glupo je pricati o Sarajevu ako ne zivis u njemu...

Sarajevo je danas lijepse neko sto je ikad bilo...nek prica ko sta hoce...ali to je cinjenica...

pogledaj sta se izgradilo u zadnjih 10 godina i sve ce ti biti jasno...
I berlin se nije izgradio i renoviro odmah poslje rata..trebalo je 30-40 godina ....ocekivati sada nesto sto ne nemoguce to je malo previse...ovo nije Barcelona da imamo milione maraka....polahko
KYASHIN no está en línea   Reply With Quote
Old March 5th, 2011, 12:52 AM   #2244
coco_sa
Registered User

Likes (Received): 75

Quote:
Jel zabranjeno kritikovat ? ako ti se ne svida ili ne citaj ili idi u sjeveru koreju tamo sve je ljepo niko ne smije kritikova - sta ce meni amerika ? kad zivim u francuskoj u manjem gradu nego SA (150.000 st.) ali SA pored njega to je jedan ogroman selo ne lici ni malo na grad ! zbog lude kao ti koji ne primaju kritike nikad necemo krenut za 100 godina Sarajevo bice isti sa vise kucica Brazil i svoje favelas pored njega bice sala Posto tebi smeta sta sam pisao na klip reci mi hocemu da se hvalim kad vidim taj klip ?
Ja da sam na tvom mjestu pokusao bih sa mimikom, posto ti ocigledno pisanje ne ide od ruke...razmisli malo o tome renaulte, okic?
coco_sa no está en línea   Reply With Quote
Old March 5th, 2011, 01:09 AM   #2245
Dawah
BANNED

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by KYASHIN View Post
izvini molim te, ali ne laprdaj boga ti...
glupo je pricati o Sarajevu ako ne zivis u njemu...

Sarajevo je danas lijepse neko sto je ikad bilo...nek prica ko sta hoce...ali to je cinjenica...

pogledaj sta se izgradilo u zadnjih 10 godina i sve ce ti biti jasno...
I berlin se nije izgradio i renoviro odmah poslje rata..trebalo je 30-40 godina ....ocekivati sada nesto sto ne nemoguce to je malo previse...ovo nije Barcelona da imamo milione maraka....polahko
Nemoj porediti Sarajevo sa Berlinom. Berlin se nije renovirao nego se pokvario. Grad je bio pravo fin grad dok ga nisu saveznici srusili na barbaricni nacin dok su ga bombardirali. Kasnije na mjestu one metropole oni su napravili nove ruzne zgrade. Dakle nisu oni nista renovirali tamo.
Dawah no está en línea   Reply With Quote
Old March 5th, 2011, 01:18 AM   #2246
corvus_edin
yello' raven

corvus_edin's Avatar

Likes (Received): 2702

Quote:

Jedno je kritika ...a sasvim drugo je bezpotreban i neunosan komentar (npr. ogromno selo ... favelas itd.) -
trebali bi svi malo prepaziti da se sluzimo konstruktivnih komentara na nivou kulturne diskusije i manje po pricipu
ja sam u pravo, a on nije

Mada i Nejdirov komentar nije bas posve helpfull kad uzmemo u obzir, da je ovo diskusioni forum...
corvus_edin no está en línea   Reply With Quote
Old March 5th, 2011, 05:06 PM   #2247
MasonicStage™
Éminence grise

MasonicStage™'s Avatar

okay, otvaram temu, ali vas molim da ne započinjete nepotrebne diskusije koje se provlače po 10 stranica

slike da, prepucavanja ne!
Old March 5th, 2011, 05:08 PM   #2248
corvus_edin
yello' raven

corvus_edin's Avatar

Likes (Received): 2702

corvus_edin no está en línea   Reply With Quote
Old March 5th, 2011, 06:19 PM   #2249
SokoX
Registered User

SokoX's Avatar

Likes (Received): 374

Stvarno ne znam sta imate protiv njega, i takav stav prema covjeku koji se trudi na sve nacine pricati nasim jezikom( ne zaboravite da do prije 3 mjeseca nije znao ni glagole ). Njegova kritika stoji, i SA moze puno bolje od ovoga, ali stanje je takvo kakvo je, i on tu nista osim kritike ne moze uputiti.

P.S. TourBosnie, tu habites Amiens meme?

387 kupuj! Podrzi domacu privredu!
SokoX no está en línea   Reply With Quote
Old March 5th, 2011, 09:36 PM   #2250
PticaNam
BANNED

PticaNam's Avatar

Likes (Received): 2

TourBosnia, sta si uradio? Skino si svasta, I exploring bih i sve? sta se desilo!
PticaNam no está en línea   Reply With Quote
Old March 8th, 2011, 12:30 AM   #2251
GoldenTree
BANNED

Likes (Received): 15

Najgore od svega je to sto TourBosnia ima poentu u vecini stvari koje govori.

Ne radi se tu samo o nedostatku love, niko je danas nema na bacanje, Sarajevu fali vecina toga. Stalno kukanje "nema prostora" jednostavno nije tacno. Stalno kukanje i isprike "nema love" takodjer ne stoji. Sarajevo ima prostora, pogotovo Marin Dvor ima hrpu prostora gdje se moze graditi i gdje se grad moze srediti super, barem u jednom dijelu Sarajeva, da ne govorim o sirenju ka periferiji. Sto se tice love, ima love za zaobilaznicu i to godinama, pa godinama nema zaobilaznice.

Sarajevo nema vizije, nema dobrog urbanog plana, cesto ni ukusa, cistoca je na niskoj razini, infrastruktura losa, javni prijevoz uzas, zelene povrsine nisu odrzavane i njegovane, sve se radi boze sacuvaj, svako gradi sta hoce, kako hoce i gdje hoce, rusevine se ne ciste, imamo preko puta parlamenta trosne mahale itd itd.

Isto tako i prije rata Sarajevo i pravilni urbanizam nisu bas isli zajedno. Vrlo cudno za grad koji je bio sjediste samo dvije kompanije (Energoinvest i Unis) koje su imali godisnji izvoz veci od 2 milijarde dolara, a gdje su ostali.

Za registar, Bosnjak sam i Bosanac, samim tim valjda je jasno kakvo Sarajevo zelim, medjutim glumiti noja, ni to nije bas pozeljno.

Prvo se treba ukazati na lose stvari, pa ih se ispravljati.
GoldenTree no está en línea   Reply With Quote
Old March 8th, 2011, 10:53 AM   #2252
leopol
Registered User

leopol's Avatar

Likes (Received): 4296

Quote:
Originally Posted by GoldenTree View Post
Stalno kukanje i isprike "nema love" takodjer ne stoji.
Potpuno si u pravu. Poznato je da je Sarajevo jedan od najbogatijih gradova u EU, eventualno je samo Zurich bogatiji.

"Svako iduće Sarajevo biće slično ogromnoj slagalici čiji će se raspršeni djelići slagati možda godinama i decenijama prije nego što zaista počne ličiti na nešto. Svako od nas (mislim tu na one kojima je do te slagalice stalo) treba znati da pokuša sačuvati svoje djeliće te slagalice i čekati, ili, još prije, raditi na tome da se čekanje zamijeni akcijom i ubrza trenutak kada će se opet početi slagati prava slika Sarajeva, ne ista kao ranije, već prije kao njena varijacija" - Karim Zaimović, 1993.
leopol no está en línea   Reply With Quote
Old March 8th, 2011, 06:23 PM   #2253
HDZ
HDZ

HDZ's Avatar

Likes (Received): 887

HDZ no está en línea   Reply With Quote
Old March 10th, 2011, 12:20 PM   #2254
amriiich
Registered User

amriiich's Avatar

Likes (Received): 19

Evo od mene par slika od jucer

[IMG]http://i53.************/2lwm542.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.************/22weh.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.************/n5fz28.jpg[/IMG]

[IMG]http://i51.************/dyowie.jpg[/IMG]
amriiich no está en línea   Reply With Quote
Old March 10th, 2011, 12:52 PM   #2255
mirza-sm
Lilium Bosniacum

mirza-sm's Avatar

fOla na slikama Amra.

Old March 11th, 2011, 01:46 AM   #2256
BNX
cue the apocalypse

BNX's Avatar

Likes (Received): 8975

BNX no está en línea   Reply With Quote
Old March 11th, 2011, 01:55 AM   #2257
mirza-sm
Lilium Bosniacum

mirza-sm's Avatar

Istom smo rutom prolazili danas

(osim onih tvojih...... ehm... brda....)

Old March 11th, 2011, 02:41 AM   #2258
mirza-sm
Lilium Bosniacum

mirza-sm's Avatar

BNX the king, strikes again!

Old March 11th, 2011, 04:15 AM   #2259
LordMarshall
Evil is a Point of View

LordMarshall's Avatar

Location: Banja Luka - San Francisco - Washington DC - Taipei - Damascus - Amman - Jakarta - Seoul
Likes (Received): 2070

super fotka

“The Roots of Violence: Wealth without work, Pleasure without conscience, Knowledge without character, Commerce without morality, Science without humanity, Worship without sacrifice, Politics without principles” - Mahatma Gandhi

LordMarshall está en línea ahora   Reply With Quote
Old March 11th, 2011, 04:24 AM   #2260
VozdraRajvosa
Bosna i Hercegovina

VozdraRajvosa's Avatar

Likes (Received): 345

uhh jos kad toranj legne

Zar si zaboravio ?!.......
VozdraRajvosa no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
bosna, bosnia and herzegovina, sarajevo