daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Bulgaria > Regional Bulgaria > North-East | Североизточен регион

North-East | Североизточен регион Varna, Dobrich, Shumen, Targovishte, Silistra, Razgrad | Варна, Добрич, Шумен, Търговище, Силистра, Разград

Reply

Thread Tools Rate Thread
Old April 15th, 2009, 01:23 PM   #1
JloKyM
Moderator

JloKyM's Avatar

Likes (Received): 3586

Exclamation Guide to North-East's section

-Only create threads for major projects and use the following pattern for the title:
Building name | height (m) | No. of floors | Status

-Since you have a dedicated subforum, there's no need to add "Varna|Варна" in each title as it's obvious where the project is located.

-In addition to project threads, you are free to open other threads on infrastructure, public transport, parks,a separate thread for the ports etc.
JloKyM está en línea ahora   Reply With Quote

Sponsored Links

Old April 15th, 2009, 02:44 PM   #2
petet
Edge of 7teen

petet's Avatar

Likes (Received): 0

Sincerly thanks for the section (малко мръснишки изглежда)
E no h nada que levar a mal,ke m ns tude igual
petet no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 02:28 PM   #3
JloKyM
Moderator

JloKyM's Avatar

Момчета и момичета, да не сте си направили форум за Варна някъде из българското пространство, че всички изчезнахте. И в Пловдив и Бургас не се реализират толкова проекти, но хората си пишат...а тук по един коментар на 3 дена..
Old January 17th, 2011, 03:59 PM   #4
Capt.Vimes
Registered User

Capt.Vimes's Avatar

Likes (Received): 2052

Quote:
Originally Posted by JloKyM View Post
Момчета и момичета, да не сте си направили форум за Варна някъде из българското пространство, че всички изчезнахте. И в Пловдив и Бургас не се реализират толкова проекти, но хората си пишат...а тук по един коментар на 3 дена..
Аз се канех да пиша, обаче в темата за псувни след едно мореплавателско приключение по булеварда с патриотичното име 3-ти Март. Ама се въздаржах. Може и другите затова да не пишат тук - да не се ядосват.
Capt.Vimes no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 04:18 PM   #5
JloKyM
Moderator

JloKyM's Avatar

Quote:
Originally Posted by Capt.Vimes View Post
Аз се канех да пиша, обаче в темата за псувни след едно мореплавателско приключение по булеварда с патриотичното име 3-ти Март. Ама се въздаржах.
Какво, къде, как?
Old January 17th, 2011, 06:27 PM   #6
vass
Registered User

vass's Avatar

Likes (Received): 444

Аз знам, че ще има някакъв ремонт в морската, поне така са ми казали. Може да снимате всякакви строежи. Имаше един огромен хотелски комплекс до Варна, няма ъпдейт от месеци. Поне може да обсъждаме някои от проблемите в града, да се съживи темата.
vass no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 07:36 PM   #7
mediar
Digital.Creation

mediar's Avatar

Likes (Received): 1484

Пускайте request-и за ъпдейти на обекти. Лично аз смятам, че в момента няма обекти във Варна със сериозен напредък от последния им ъпдейт тук, затова не си правя труда да излизам да снимам каквото и да е. Но ако някой желае да види нещо, да казва, а пък на който му е удобно от нас, може да отиде да поснима.

Иначе обсъждането на проблеми обикновено не дава никакви реални резултати, а само се разгорещяваме и се изпокарваме. Затова не си струва.

When you're going to capture a video, FIRST TURN THE IMAGE STABILIZATION OFF!
mediar no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 08:27 PM   #8
radoslavdj
Registered User

radoslavdj's Avatar

Likes (Received): 8

На мене ми е интересно какво стана с огромния хотелски комплекс в Карантината (до Аспарухово). Аз съм много далече оттам и не ми се занимава да ходя да снимам.
radoslavdj no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 08:39 PM   #9
mediar
Digital.Creation

mediar's Avatar

Varna South Bay ли? Ако питаш за него - нищо. Поредния замрял проект. Поне от web-камерите от обекта не се въжда никаква строителна дейност ( от над година насам ).

Old January 17th, 2011, 09:12 PM   #10
tchak
Registered User

Likes (Received): 124

Относно Varna South Bay, точно днес влизах в сйта им и за мое учудване кипеше усилена дейност. В сравнение с предното ми посещение в сайта им (преди около 2 месеца), днес имаше нещо като бетонов възел и една бетон-помпа изливаше бетон.
tchak no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 09:34 PM   #11
vass
Registered User

vass's Avatar

Likes (Received): 444

Quote:
Originally Posted by mediar View Post
Varna South Bay ли? Ако питаш за него - нищо. Поредния замрял проект. Поне от web-камерите от обекта не се въжда никаква строителна дейност ( от над година насам ).
Да, точно и аз за него говоря. Надявам се да се е съживил, както казвате, и скоро да го видим завършен.
vass no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 10:30 PM   #12
jeyno9211
Varna The Best

jeyno9211's Avatar

Likes (Received): 2

Quote:
Originally Posted by tchak View Post
Относно Varna South Bay, точно днес влизах в сйта им и за мое учудване кипеше усилена дейност. В сравнение с предното ми посещение в сайта им (преди около 2 месеца), днес имаше нещо като бетонов възел и една бетон-помпа изливаше бетон.
Изливат бетон защото пътя скоро може пак да пропадне ... имало много големи цепнатини
jeyno9211 no está en línea   Reply With Quote
Old January 17th, 2011, 11:01 PM   #13
LuXoR40
Registered User

LuXoR40's Avatar

Likes (Received): 200

Съживил се е, защото наскоро пуснаха из магазините рекламни брошурки с обекта. Аз ходя там предимно вечер - на разходка по плажа на Аспарухово и един път охраната ми каза, че се работи, но много бавно и скоро се очаквало да се ускори дейността по обекта.

Но тея мнения не са за тази секция. Като цяло проблема на форума на Варна е, че липса Алекси. Аз лично всеки ден проверявам, но няма нови мнения, рядко се коментира. Естествено има си и причини, всичко в последната година замря, но както бях писал наскоро - дайте да го съживим тоя форум. Все да се подържа има материал. Не е малък гард Варна, проекти винаги е имало и ще има
LuXoR40 no está en línea   Reply With Quote
Old January 18th, 2011, 02:12 PM   #14
MaLyKoLiU
Кольо

MaLyKoLiU's Avatar

Likes (Received): 94

И аз всеки ден по няколко пъти преглеждам форума, но не пиша...
Утре ако не ме мързи както днес, може да обиколя да снимам Кауфланд 3 и това което строят от долната му страна... Майка ми минала от там днес, но не видяла табела на долния строеж...
Old March 24th, 2011, 04:59 PM   #15
mediar
Digital.Creation

mediar's Avatar

Бих искал да ви информирам, че от два дена съм пуснал новия си сайт, където съм отделил специален раздел за форума. По конкретно - по-важните снимкови репортажи, които правя за форума, ще качвам и там, като ги систематизирам по обект, място и дата. Смятам, че това значително би улеснило търсенето на мои снимки от даден обект, вместо търсене из контретните теми на форума, някои от които наброяват над 100 страници.

Сайта ми е на адрес http://mediar.hybridfire.net , а от над година стои и в подписа ми, водещ преди до стария ми сайт.

Old March 24th, 2011, 05:07 PM   #16
JloKyM
Moderator

JloKyM's Avatar

Quote:
Originally Posted by mediar View Post
Бих искал да ви информирам, че от два дена съм пуснал новия си сайт, където съм отделил специален раздел за форума. По конкретно - по-важните снимкови репортажи, които правя за форума, ще качвам и там, като ги систематизирам по обект, място и дата. Смятам, че това значително би улеснило търсенето на мои снимки от даден обект, вместо търсене из контретните теми на форума, някои от които наброяват над 100 страници.

Сайта ми е на адрес http://mediar.hybridfire.net , а от над година стои и в подписа ми, водещ преди до стария ми сайт.
Много приятен сайт. Браво
Old March 24th, 2011, 08:40 PM   #17
tanashubav
Registered User

Likes (Received): 1961

Браво Медиар. Като за не особено посветен в дебрите на информатиката мога да кажа, че сайта е лесен за ориентиране и приятен за окото!
tanashubav no está en línea   Reply With Quote
Old July 2nd, 2012, 10:45 AM   #18
dia
ъхъ

dia's Avatar

Likes (Received): 1

Здрасти на всички,

Както вече сте забелязали, промените в нашия подфорум вече са налице. Това ще промени малко облика на секциите. Скоро ще има списък (един вид индекс) с теми, важни връзки за градовете и по-малките населени места от района, за насоки в отварянето на нови теми и т.н.

Честит нов раздел на регион Североизточен!

Нужната информация ще бъде добавяна постепенно, затова който има важни връзки или друга важна информация, моля да я каже, а ние ще подредим в последствие всичко в четлив и удобен вид.

Поздрави,
Модераторския екип

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules