search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Інші форуми / Other forums > Інфраструктура

Інфраструктура Roads, ports, aviation, etcGlobal Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.


Reply

 
Thread Tools
Old November 14th, 2011, 03:31 PM   #1
MORROtr08
Registered User
 
MORROtr08's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Запорожье
Posts: 139
Likes (Received): 8

ГЛОНАСС и GPS на общественном транспорте

Вот нашёл несколько сайтов в России по отображению местоположения автобусов в реальном времени по системе ГЛОНАСС и GPS. Причём города даже меньше Запорожья такой сервис себе установили. Так когда же дойдёт дело до Украины ?

Вот список городов:
Череповец http://www.novotrans.ru/bus/
Рязань http://www.bus62.ru/
Курск http://www.bus46.ru/
Воронеж http://bus36.ru/
Астрахань http://busapt.ru/
Владимир http://bus33.su/
Смоленск http://bus67.ru/
Саратов http://www.bus64.ru/
Сочи http://www.bus23.ru/
Саранск http://bus13.ru/

И кстати, первая ласточка с Украины - Крымский троллейбус http://krym-tr.com.ua/guest
__________________
transportmorro
MORROtr08 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old November 14th, 2011, 05:02 PM   #2
vinnipuh
Registered User
 
vinnipuh's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Вінниця
Posts: 2,145
Likes (Received): 1337

У нас в Виннице толи уже есть, толи уже ставят.
vinnipuh no está en línea   Reply With Quote
Old November 14th, 2011, 05:27 PM   #3
Mr.Shaker
Registered User
 
Mr.Shaker's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: Київ/Вінниця
Posts: 5,965
Likes (Received): 3608

В нас на всьому комунальному транспорті вже давног стоїть ДжПС, провіряють як працює і чи не простоює.... ну є воно у нас і толку з того??
__________________
ЯКЩО МІСТО - ТО ВІННИЦЯ,
ЯКЩО РІЧКА - ТО ПІВДЕННИЙ БУГ
Mr.Shaker no está en línea   Reply With Quote
Old November 14th, 2011, 07:33 PM   #4
Мохнатое Пельме
Registered User
 
Мохнатое Пельме's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Kharkov
Posts: 5,618
Likes (Received): 1902

У нас на скорые помощи и на мусоровозы должны были поставить. По крайней мере ещё в 2009 году такая инфа была. И вроде ставили на ОТ.
__________________
Где вороны
Вились, над падалью каркав.
В полотна
Железных дорог
Забинтованный.
Столицей
Гудит
Украинский ХАРЬКОВ.
Живой
Трудовой
И железобетонный.
Мохнатое Пельме no está en línea   Reply With Quote
Old November 14th, 2011, 07:55 PM   #5
некто
Registered User
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 10,067
Likes (Received): 2495

Ну, благодаря хлопотам мэрии, в Киеве ещё 2 или 3 года назад это сделали с общественным транспортом. Не знаю, все ли маршруты туда вошли, но те, что вошли (56, автобус, к примеру) стали работать ещё хуже. Так что научный прогресс в руках некомпетентных исполнителей - большая разрушительная сила.
некто no está en línea   Reply With Quote
Old November 14th, 2011, 08:38 PM   #6
orland
Moderator
 
orland's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Donetsk
Posts: 9,572

В Донецке тоже есть GPS на коммунальном и частично на частном (а может уже и не частично) транспорте, но общедоступной информации нет, только для диспетчеров, хотя вроде собираются сделать, но никак не соберутся.
orland no está en línea   Reply With Quote
Old November 14th, 2011, 11:42 PM   #7
Ulyssis
Registered User
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 9,082
Likes (Received): 6965

Лучше б наши транспортники выложили свои расписания в Гугл-транзит....
Ulyssis no está en línea   Reply With Quote
Old December 8th, 2011, 05:34 PM   #8
MORROtr08
Registered User
 
MORROtr08's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Запорожье
Posts: 139
Likes (Received): 8

Как их туда записать ? Есть на русском инструкция ?
__________________
transportmorro
MORROtr08 no está en línea   Reply With Quote
Old December 9th, 2011, 07:24 PM   #9
asparagus91
Igor Vinn
 
asparagus91's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Vinnytsia | Вінниця
Posts: 8,967
Likes (Received): 2767Тролейбус з GPS-навігатором. Мейд ін Вінниця

У наступному році міський пасажирський і комунальний транспорт планується забезпечити системою навігації

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 8 грудня у мерії, було розглянуто 123 питання порядку денного. Одним із основних питань був звіт директора департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Вінницької міської ради Олексія Пидоченка про хід виконання Програми розвитку міського електротранспорту м. Вінниці на 2007-2015 роки у 2011 році. Після цього члени виконкому затвердили рішення стосовно створення Автоматизованої системи диспетчерського управління (АСДУ) в м. Вінниці. Цей підрозділ дозволить контролювати графік руху пасажирського транспорту, час роботи на маршруті та визначати, де саме знаходиться автобус, тролейбус чи інший громадський транспорт.

За словами директора департаменту енергетики транспорту та зв'язку, автоматизована система матиме ряд переваг. «Зокрема, отримуючи відповідні дані (час перебування на маршруті, кількість поїздок, кілометраж тощо), можна буде приймати необхідні рішення стосовно покращення роботи того чи іншого маршруту - збільшити кількість транспортних одиниць, внести необхідні зміни до розкладу руху для більшої зручності городян тощо, - говорить Олексій Пидоченко. - Крім того, рівень дисциплінованості водіїв також буде підвищуватись, а отже, - і якість обслуговування пасажирів також зростатиме».

Така система передбачає обладнання міського транспорту системою навігації, яка дозволить чітко виявляти місце знаходження транспорту, контролювати дотримання водіями графіку руху та час виходу транспорту на лінію. Крім того, здійснюватиметься контроль за дотриманням необхідної кількості транспортних засобів відповідно маршрутної мережі. Пристрої навігації, які встановлюватимуться на міському транспорті, дозволять відстежувати задані параметри руху об'єкта в режимі реального часу та здійснювати моніторинг відхилень та скарг. Як наслідок, за допомогою АДСУ робота комунального транспорту знаходитиметься під чітким контролем, що в свою чергу дозволятиме приймати необхідні рішення стосовно покращення роботи.

У відповідності до рішення спочатку буде проведено відкритий інвестиційний конкурс для забезпечення Автоматизованої системи диспетчерського управління рухомими об'єктами міського пасажирського та комунального транспорту м. Вінниці. «Ми проведемо всеукраїнський конкурс, сподіваємось що до нього долучаться також і іноземні компанії, - зазначив мер Вінниці Володимир Гройсман. - Для досягнення високих стандартів якості перевезення нам потрібно чітко задавати параметри маршрутів, інтервали руху, і все це ми зможемо зробити за допомогою сучасних технологій».

Також Олексій Пидоченко звітував про розвиток міського електротранспорту у поточному році. Зокрема, у 2011 році для забезпечення потреб вінничан у пасажирських перевезеннях було відкрито новий тролейбусний маршрут № 13 «Аграрний університет - Меморіал Визволення», на якому працює 4 тролейбуси. В цілому сьогодні маршрутна мережа міського електротранспорту складається з п'яти трамвайних та 17 тролейбусних маршрутів, на яких щоденно працює 64 трамвайні вагони та 100 тролейбусів.

На балансі КП «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» знаходяться 130 трамвайних вагонів та 129 тролейбусів. Майже весь рухомий склад трамвайного парку замінено на швейцарські трамваї. У поточному році до вимог стандартів України підприємством адаптовано ще 18 одиниць швейцарських трамвайних вагонів «Міраж», які були отримані у 2010 році. До кінця поточного року до Вінниці надійде ще 12 таких вагонів.

За останні п'ять років було проведено капітально-відновлювальні ремонти на майже півсотні тролейбусах із заміною кузовів та встановленням сучасних енергозберігаючих систем керування. Постійно проводяться середні та капітальні ремонти рухомого складу, відтак у 2011 році виконано поточний ремонт 29 тролейбусів та капітально відремонтовано 16 одиниць тролейбусів та 26 трамваїв.

Проводились роботи і по покращенню технічного стану трамвайної колії та контактної мережі. З початку виконання Програми проведено капітальний ремонт по класичній технології (на шпалах) на ділянках загальною протяжністю 3,47 км та проведено реконструкцію 8,59 км контактної мережі.

Міський голова Володимир Гройсман зазначив, що сьогодні слід проводити роботу по модернізації міського транспорту. «Зважаючи на те, що сьогодні держава боргує за пільгові перевезення пасажирів кошти ВТТУ, підприємство не може повністю відшкодувати витрати на роботу електротранспорту, - говорить очільник Вінниці. - Тим не менш, сьогодні знаходимо внутрішні резерви, і я вдячний колективу «Вінницького трамвайно-тролейбусного управління» за якісне виконання своєї роботи. Завдяки цьому ми сьогодні не втрачаємо лідируючі позиції по міському транспорту в Україні, але для того, щоб розвиватися і надалі, слід модернізувати і рухомий склад підприємства, і трамвайну колію, і контактну мережу значно в більших обсягах».

http://www.myvin.com.ua/ua/news/news...nts/11785.html
asparagus91 está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 13th, 2012, 08:15 PM   #10
melv
vn
 
melv's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 15,632
Likes (Received): 7087

Quote:
Originally Posted by Мохнатое Пельме View Post
У нас на скорые помощи и на мусоровозы должны были поставить. По крайней мере ещё в 2009 году такая инфа была. И вроде ставили на ОТ.
У нас на мусоровозах и чистильщиках тоже года четыре как стоят. Правда, не могу понять пользы от этого. Ну, вроде как контролируют работу с их помощью.
__________________
urban vk fb
melv no está en línea   Reply With Quote
Old May 14th, 2012, 12:36 AM   #11
AlexisMD
Registered User
 
AlexisMD's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Chisinau
Posts: 833
Likes (Received): 663


я думаю что основная забота это слежка за расходом топлива
чтобы не сливали
AlexisMD no está en línea   Reply With Quote


Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Related topics on SkyscraperCity


All times are GMT +2. The time now is 11:37 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu