daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Hrvatski Forum > Croatia > Sjeverna i Središnja Hrvatska

Sjeverna i Središnja Hrvatska Northern and Central Croatia: Varaždin, Čakovec, Karlovac, Kutina, etc.

Reply

Thread Tools Rate Thread
Old December 12th, 2011, 03:19 PM   #81
Trevor McPhee
free-lance

Trevor McPhee's Avatar

Likes (Received): 2058

Quote:
Originally Posted by grofBombelles View Post
Predlažem prosvjed! Blokadu kučanske rampe autima u znak podrške!
Ja predlažem da im otmemo Šveda i na silu vozimo u to vrijeme, bez njihove dozvole, uz konstantnu upotrebu sirene! Ima netko od forumaša da je strojovođa ili zna voziti to čudo?

Šalu na stranu, pozanimat ću se kakve su opcije. Treba se povezati sa zainteresiranima.
Trevor McPhee no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old December 12th, 2011, 03:26 PM   #82
zaguric2
Hrvatsko Zagorje

zaguric2's Avatar

Likes (Received): 46

To je zavjera!
Vlakove za Novi Marof i Ludbreg ne ukidaju,ali vlak za Ivanec ukidaju.
Predlažem uništavanje HŽ-ovih vlakova na Vž kolodvoru i blokadu za vlakove na svakih 200 m,pa kada će vlakovi duplo kasniti možda se nešto promijeni.
zaguric2 no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2011, 03:28 PM   #83
grofBombelles
BANNED

Likes (Received): 18

Quote:
Originally Posted by Trevor McPhee View Post
Ja predlažem da im otmemo Šveda i na silu vozimo u to vrijeme, bez njihove dozvole, uz konstantnu upotrebu sirene! Ima netko od forumaša da je strojovođa ili zna voziti to čudo?

Šalu na stranu, pozanimat ću se kakve su opcije. Treba se povezati sa zainteresiranima.
Pa, mogel bi ja probati, uvijek mi je san bil voziti vlakeca
grofBombelles no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2011, 03:31 PM   #84
grofBombelles
BANNED

Likes (Received): 18

Quote:
Originally Posted by zaguric2 View Post
To je zavjera!
Vlakove za Novi Marof i Ludbreg ne ukidaju,ali vlak za Ivanec ukidaju.
Predlažem uništavanje HŽ-ovih vlakova na Vž kolodvoru i blokadu za vlakove na svakih 200 m,pa kada će vlakovi duplo kasniti možda se nešto promijeni.
Možda ne tak radikalno ko paljenje, ali tužna je istina da mi i Zagorcitrpimo sve šutke, dok svi po nama s**u i zajebavaju nas. Već godinama HŽ u Zagorje šalje najgore garniture sa kriminalno malim brojem vagona, a to je jedna od linija s najviše putnika. Po pruzi vlak mili puževom brzinom, jer je dotična u raspadnom stanju i samo se čeka dok neki vlak ne bu v grabi završil. Za to vrijeme rade se pothodnici s liftovima u Gospiću i projektiraju tunelske obilaznice Bibinja. Nema tog emoticona da izrazi moj gnjev na te gnjusobe.
grofBombelles no está en línea   Reply With Quote
Old December 12th, 2011, 03:38 PM   #85
zaguric2
Hrvatsko Zagorje

zaguric2's Avatar

Ne znam jesu li ovi iz HŽ-a čuli da Ivanec ima stanovnika kao Ludbreg i Novi Marof zajedno.Još kad se tu pribroji i Lepoglava...
Ta relacija Varaždin-Golubovec ionako nije neka duga relacija kao ova za Koprivnicu.
Old December 14th, 2011, 09:14 PM   #86
zaguric2
Hrvatsko Zagorje

zaguric2's Avatar

Quote:
Već godinama HŽ u Zagorje šalje najgore garniture sa kriminalno malim brojem vagona, a to je jedna od linija s najviše putnika.

Gužve u putničkim vlakovima zbog manjka vagona,slike iz Zaboka:
http://www.zagorje.com/fotogalerije/...1112011_05-jpg
Old December 16th, 2011, 03:31 PM   #87
esseker
OSIJEK NEPOKORENI GRAD!

esseker's Avatar

Likes (Received): 40

Quote:
Možda ne tak radikalno ko paljenje, ali tužna je istina da mi i Zagorcitrpimo sve šutke, dok svi po nama s**u i zajebavaju nas. Već godinama HŽ u Zagorje šalje najgore garniture sa kriminalno malim brojem vagona, a to je jedna od linija s najviše putnika. Po pruzi vlak mili puževom brzinom, jer je dotična u raspadnom stanju i samo se čeka dok neki vlak ne bu v grabi završil. Za to vrijeme rade se pothodnici s liftovima u Gospiću i projektiraju tunelske obilaznice Bibinja. Nema tog emoticona da izrazi moj gnjev na te gnjusobe.

nema se tko naljutit na ovaj komentar, ako se netko našao uvrijeđen možda od forumaša iz Like, ali sramotno je da se prema jugu ulaže u takve projekte i mostove za nikuda dok mi na kontinentu koji imamo i naviku putovanja vlakom i javnim prijevozom jer smo više naseljeni imamo loše vlakove i ukidanje linija. Ne znam koliko pratite našu sličnu temu o Slavoniji, ali HŽ će nas dokrajčiti ovdje!
esseker no está en línea   Reply With Quote
Old September 13th, 2012, 06:24 PM   #88
Trevor McPhee
free-lance

Trevor McPhee's Avatar

Likes (Received): 2058

I u međuvremenu, današnji kišni dan nas je podsjetio da uskoro očekujemo prometovanje suvremenih vozila gradskog prijevoza...

A do onda, jedino nas Kosta može spasiti...

http://danas.net.hr/novac/cammeo-sir...ove-djelatnike

Quote:
...
300 novih taksi vozila

Klajn je najavio i uvođenje Cammeovih usluga u Splitu i Varaždinu. Putnike bi ondje vozilo 300 taksi vozila.

"Svi vozači dobivat će upute iz call centra u Osijeku pa ćemo se preseliti u novi prostor, jer nam je u postojećim prostorijama u Kašićevoj već sada tijesno. Javili smo se na natječaj za gradski prostor i dali najbolju ponudu, te sada čekamo žalbeni rok i finalizaciju dogovora te preseljenje", kazao je Klajn dodajući kako bi otvaranjem posla u Splitu i Varaždinu ukupan broj djelatnika Cammea trebao porasti na tisuću.
Trevor McPhee no está en línea   Reply With Quote

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules