daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine
Old October 24th, 2011, 12:18 AM   #201
rene1234
Carpe Diem
 
rene1234's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 7,149
Likes (Received): 1443

Pjesa e qytetit me ato shtepiat 3-kateshe me cati te kuqe me pelqen shume
rene1234 no está en línea   Reply With Quote
Old October 24th, 2011, 11:30 AM   #202
Geographica
it's done
 
Geographica's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ferizaj
Posts: 460
Likes (Received): 234


yep, edhe mua me pelqen kjo fotoja e dyte.
Kjo eshte njera nder lagjet me te mira ne Ferizaj, ne fakt ne te tri fotografite eshte e njejta lagje, por se eshte fotografuar nga kende te ndryshme.
Geographica no está en línea   Reply With Quote
Old October 24th, 2011, 07:36 PM   #203
Albinfo
Registered User
 
Albinfo's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,697
Likes (Received): 771

lagje e re quhet zona, stili e shtepiave me pelqen shume ne Kosovo.
Albinfo no está en línea   Reply With Quote
Old October 26th, 2011, 01:16 PM   #204
Buki
BANNED
 
Buki's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Prishtina
Posts: 2,767
Likes (Received): 623

Quote:
Originally Posted by Albinfo View Post
lagje e re quhet zona, stili e shtepiave me pelqen shume ne Kosovo.
Thuhet Kosovė e jo Kosovo!
Buki no está en línea   Reply With Quote
Old November 21st, 2011, 08:52 PM   #205
Arbenit
Registered User
 
Arbenit's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,720
Likes (Received): 372

__________________
Don't feed the trolls

Brilliant minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people
Arbenit no está en línea   Reply With Quote
Old January 5th, 2012, 06:04 PM   #206
Lum Lumi
BANNED
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 2,947
Likes (Received): 1531

Lum Lumi no está en línea   Reply With Quote
Old February 1st, 2012, 05:01 PM   #207
Geographica
it's done
 
Geographica's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ferizaj
Posts: 460
Likes (Received): 234

Ferizaji me boreGeographica no está en línea   Reply With Quote
Old February 4th, 2012, 11:57 PM   #208
Pelasgian
BANNED
 
Join Date: Apr 2011
Location: Ferizaj
Posts: 1,129
Likes (Received): 4

ferizaji dikur

Pelasgian no está en línea   Reply With Quote
Old February 6th, 2012, 04:51 AM   #209
liburni
Pse Jo??
 
liburni's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Toronto, ON, CA
Posts: 4,150
Likes (Received): 618

Foto Beti


liburni no está en línea   Reply With Quote
Old February 6th, 2012, 05:02 AM   #210
liburni
Pse Jo??
 
liburni's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Toronto, ON, CA
Posts: 4,150
Likes (Received): 618

liburni no está en línea   Reply With Quote
Old February 6th, 2012, 05:06 AM   #211
liburni
Pse Jo??
 
liburni's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Toronto, ON, CA
Posts: 4,150
Likes (Received): 618liburni no está en línea   Reply With Quote
Old April 10th, 2012, 12:07 AM   #212
liburni
Pse Jo??
 
liburni's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Toronto, ON, CA
Posts: 4,150
Likes (Received): 618

liburni no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2012, 09:31 PM   #213
Geographica
it's done
 
Geographica's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ferizaj
Posts: 460
Likes (Received): 234

Ferizaj

Ferizaj, sot, 05.05.2012
Geographica no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2012, 10:56 PM   #214
Geographica
it's done
 
Geographica's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ferizaj
Posts: 460
Likes (Received): 234

Ferizaj

edhe dy foto tjera, 05.05.2012Geographica no está en línea   Reply With Quote
Old May 5th, 2012, 11:39 PM   #215
Huti
bitte spiel mir etwas
 
Huti's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 4,639
Likes (Received): 19976

qytet i bukur me potencial te konsiderueshem
Huti no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2012, 11:33 AM   #216
L1nk1g
γνῶθι σεαυτόν.
 
L1nk1g's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Gent (B)
Posts: 4,937
Likes (Received): 1966

Quote:
Originally Posted by liburni View Post

Cfare eshte kjo si tip kulle me tulla ne mos gaboj?
__________________
"Vetėm njė popull qė nuk e meriton lirinė mund t'i ngrejė shtatore pushtuesit tė vet." I.Kadare
L1nk1g no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2012, 12:15 PM   #217
Geographica
it's done
 
Geographica's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ferizaj
Posts: 460
Likes (Received): 234eshte Sahatkulle ose Orekulle, por qe i mungon ora, ka mbetur ne gjysme qe kur ka filluar te ndertohej dhe akoma nuk ka ore.
Geographica no está en línea   Reply With Quote
Old May 6th, 2012, 12:18 PM   #218
Geographica
it's done
 
Geographica's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Ferizaj
Posts: 460
Likes (Received): 234

Quote:
Originally Posted by Huti View Post
qytet i bukur me potencial te konsiderueshem
Huti, besoj qe ke dhene nje mendim real
Geographica no está en línea   Reply With Quote
Old May 8th, 2012, 01:38 AM   #219
Huti
bitte spiel mir etwas
 
Huti's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 4,639
Likes (Received): 19976

Quote:
Originally Posted by Geographica View Post
Huti, besoj qe ke dhene nje mendim real
shpresoj, sa ma shpejt
Huti no está en línea   Reply With Quote
Old May 8th, 2012, 02:17 AM   #220
Buki
BANNED
 
Buki's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Prishtina
Posts: 2,767
Likes (Received): 623

Ferizaji i ka disa objekte te reja viteve te fundit por ka nevoje URGJENTE per nje qender me reprezentative! Sheshi prane komunes dhe rruga deri aty nuk e ploteson/reflekton as per se afermi madhesine dhe zhvillimin e ketij qyteti.

Nje opcion i mundshem dhe jo shume i kushtueshem kishte me qen rrenimi i ketyre objekteve te shenjuara ne foto dhe ndertimi i nje bulevardi te madh (perfshi edhe nje shesh dhe park) ne zemer te qytetit...... ndersa ne nje faze tjeter duhet patjeter te behet zhvendosja e binareve te trenit nga qendra (apo vendosja e tyre nen toke).
Buki no está en línea   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 03:58 PM. • styleid: 14


Powered by vBulletin® Version 3.8.11 Beta 4
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2017 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu