daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Захід | West > Львів / Lviv

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 2 votes, 3.00 average.
Old May 12th, 2012, 08:42 AM   #441
vchaban
Registered User

Likes (Received): 0

Велодоріжок покищо надто мало, і їздити по них - трата часу. Але тим не менш, кілька кілометрів велодоріжок вже побудовано, тому це однозначно прогрес. Велосипедів у Львові з конжим днем все більше і більше, хто живе у Львові - цьому свідок. Тому я думаю, що світле майбутнє за велосипедом у Львові є! Хоча разом з тим починаються і неприємності. Цього року у Львові вже викрадено десяток фірмових МТБ.
vchaban no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old May 12th, 2012, 10:00 AM   #442
fenriz6
Registered User

fenriz6's Avatar

Likes (Received): 35

Як на мене, то велодоріжки по Стрийській вже є( принаймні від перехрестка Стрийська - Наукова і до айшану)... там технічна смуга цілком пристойної ширини. Залишилось лише нанести багато піктограм велосипеда на дорозі і встановити відповідні знаки на самій проїжджій частині!
fenriz6 no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 02:31 PM   #443
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Likes (Received): 3286

III всельвівський Велопарад без кордонів!
(фото)

http://www.facebook.com/events/23288..._mall_activity

Детальний фотозвіт буде тут за декілька хвилин

lpftv no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 02:41 PM   #444
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Субота, 12.05.2012, у Львові відбувся III всельвівський Велопарад

Декілька свіжих непрофесійних фото

Впізнаємо себе

Last edited by lpftv; May 12th, 2012 at 02:56 PM.
Old May 12th, 2012, 02:48 PM   #445
Pavlo
Старий Мейсон

Pavlo's Avatar

Ну і де ж ти шановний lpftv?
Old May 12th, 2012, 03:09 PM   #446
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Їду в Volkswagen'і по пішохідній зоні
Old May 12th, 2012, 03:15 PM   #447
Alexx_Lviv
BANNED

Likes (Received): 9424

щось надто гламурні вєліки, хтось їх на щодень бучив у Львові? бо дуже змахує на постановочну організацію. звісно є і знайомі лиця, але більшість дамочок явно вперше сіли на двоколісного коня.
Alexx_Lviv no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 03:18 PM   #448
Pavlo
Старий Мейсон

Pavlo's Avatar

Це точно. Переважна більшість не пристосована для їзди по Львову. Думаю це просто така собі показуха, по типу 'Львів-Ралі' зі збором старих машин.
Old May 12th, 2012, 03:26 PM   #449
Alexx_Lviv
BANNED

Likes (Received): 9424

не те що не пристосована, це явно дорогі моделі, не по карману більшості львівян. а ті дамочки що можуть собі його дозволити, вже мають 4 колеса Лєксуса.
Alexx_Lviv no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 03:48 PM   #450
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Quote:
Мета:
• показати, що велосипед - вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто.

Концепція:
• дівчата у спідницях, сукнях, шаликах, капелюшках, туфлях
на підборах;
• хлопці - у будь-якому не спортивному одязі, краще, щоб це був одяг, у якому можна ходити на роботу чи у справах.
• у дівчат на роверах кошики, в кошиках квіточки, яблука, сумочки, у хлопців - рюкзаки, портфелі тощо.

http://www.facebook.com/events/23288..._mall_activity

Old May 12th, 2012, 04:17 PM   #451
skole
Registered User

Likes (Received): 2

до попередніх коментаторів:

Quote:
- Нет, знаете, Елена Станиславовна, это еще что! У них четыре мотора
"Всеобщей Электрической Компании"* остались. Ну, эти кое-как пойдут, хо-
тя кузова та-акой хлам!.. Стекла не на резинах. Я сам видел. Дребезжать
это все будет!.. Мрак! А остальные моторы - харьковская работа*. Сплош-
ной Госпромцветмет. Версты не протянут*. Я на них смотрел...
Гениальный слесарь раздраженно замолк. Его черное лицо блестело на
солнце. Белки глаз были желтоваты.
skole no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 04:24 PM   #452
skole
Registered User

Likes (Received): 2

конгеніальний ресурс який реєструє порушення на велодоріжках http://www.mybikelane.com/
реєструйте Львів, фотографуйте. У Відні цей сайт вже викликав скандал.

Last edited by skole; May 12th, 2012 at 04:31 PM.
skole no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 04:29 PM   #453
Romashka01
Registered User

Romashka01's Avatar

Likes (Received): 2550

класні фотки, дякую lpftv якби ще були велодоріжки там, де вони всі їхали.
наприклад тут:

Quote:
Originally Posted by Pavlo View Post
Переважна більшість не пристосована для їзди по Львову. Думаю це просто така собі показуха
парад - це і є показуха))
Romashka01 está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 04:56 PM   #454
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Quote:
Originally Posted by Romashka01 View Post
класні фотки, дякую lpftv якби ще були велодоріжки там, де вони всі їхали.
наприклад тут:

Наприклад тут на мою думку вул. Університетську треба зробити пішохідно-велосипедною + ГТ.
Цілком нормально.
Біля багатьох вузів в тій же Польщі таке є. Там вони навіть взагалі без транспорту.

Як компроміс одну смугу віддати приватному транспорту, але зробивши наступне:

- зробити три переходи на рівні з тротуаром
- встановити знаки:

Хоча.... то і так нікому не сподобається і ніхто того не зробить.
Old May 12th, 2012, 05:48 PM   #455
tstv
Registered User

Likes (Received): 76

Гарно, на жаль не знав про захід...
А ще, йдучи по Зеленій, дивувався, чого стільки людей на велосипедах в сторону центру їде

Ну і раз вж пишу повідомлення у цій темі, то хочу ще висловитися про велотранспорт у Льовові загалом.
У 2005-2006 році у теплу пору року активно їздив велосипедом з Сихова у політех. Іскра-Новий Львів-Стрийський парк-Гвардійська-Бандери-Св. Юра. І назад. Я міг тоді дозволити собі кататися в спортивному одязі, активно впрівати 9про це - далі), і не перейматись тим, як я виглядаю.
Потім був рік у Празі, по поверненню вирішив було знову користуватися велосипедом, та ідею закинув одразу - користі для здоров'я жодної, навіть навпаки.
Склалося враження, за оцю трохи більше як річну перерву, що рівень загазованості у Львові зріс на порядок, автомобілів побільшало, а дороги погіршали. Відсутність велодоріжок явно відлякує багатьох, але навіть наявність їх на узбічі інтенсивної магістралі значної користі не приносить.
Друга проблема - рельєф міста. Не створений Львів для велосипедів - хіба на околицях кататися. бо круті підйоми, які оточують центр, сприяють активному виділенню поту при їх проходженні. І зрозуміло, що не буду я користуватися велосипедом, бо який вигляд потім матиму на роботі?
У Празі після приїзду на роботу я мав можливість прийняти душ, переодягнутися, і приступати до праці. А тепер скажіть - скільки є у Львові таких робіт, які дають таку можливість?
Рівень культури пішоходів теж вкрай низький (не раз був за крок від того, щоб збити людину), місць для велосипедів - немає...
Тож велосипед, як щоденний транспорт, а не як розвага для відпочинку, у Львові використовуватися практично не може...
tstv no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 06:02 PM   #456
ramanujann
Registered User

ramanujann's Avatar

Likes (Received): 865

Класно! Аж не віриться що це Львів, таке враження що десь в Нідерландах.
Дякую за фото.
ramanujann no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 06:32 PM   #457
Diak
Registered User

Likes (Received): 500

Quote:
Originally Posted by tstv View Post
Гарно, на жаль не знав про захід...
Не створений Львів для велосипедів - хіба на околицях кататися. бо круті підйоми, які оточують центр, сприяють активному виділенню поту при їх проходженні. І зрозуміло, що не буду я користуватися велосипедом, бо який вигляд потім матиму на роботі?
У Празі після приїзду на роботу я мав можливість прийняти душ, переодягнутися, і приступати до праці. А тепер скажіть - скільки є у Львові таких робіт, які дають таку можливість?
Рівень культури пішоходів теж вкрай низький (не раз був за крок від того, щоб збити людину), місць для велосипедів - немає...
Тож велосипед, як щоденний транспорт, а не як розвага для відпочинку, у Львові використовуватися практично не може...
Спеціально зареєструвався похоліварити .

Але взагалі цікаво коли одні люди чогось не роблять і кажуть що це не можливо, а купа інших людей це роблять. Хтось в такому випадку не правий, тільки питання хто.

В мене на роботі наприклад реальна проблема що на парковці велосипедній бракує місць. І інша проблема що нещодавно з неї вкрали два велосипеди. Зате що точно не проблема то це рельєф.

НУ і ви кажете що як щодений транспорт використовуватись не може у львові велосипед, а я вже більше 5ти років успішно використовую.

Ну і стосовно рельєфу то візьміть сан франциско де перепад висот від 0 до 282 метри над рівнем моря, і львів в якому перепад значно менший, але в сф значно більше людей їздить на велосипедах.

Стосвно душу на роботі, я не думаючи назву 10 офісів де є можливість прийняти душ. Але з власного досвіду скажу, що якщо людина їздить щодня, і не вкручує з пульсом в 160 ударів на хвилину то навіть влітку пітнітиме не більше ніж в душній маршрутці.
Diak no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 06:40 PM   #458
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Quote:
якщо людина їздить щодня, і не вкручує з пульсом в 160 ударів на хвилину то навіть влітку пітнітиме не більше ніж в душній маршрутці.

Old May 12th, 2012, 09:26 PM   #459
oleg-energy
Registered User

oleg-energy's Avatar

Likes (Received): 777

Quote:
Originally Posted by Diak View Post
Ну і стосовно рельєфу то візьміть сан франциско де перепад висот від 0 до 282 метри над рівнем моря, і львів в якому перепад значно менший, але в сф значно більше людей їздить на велосипедах.
Між іншим у Львові перепад висот між Пасічною (район мікрорайону Пасічний) і АС-2 становить не мало не багато 140 м
oleg-energy no está en línea   Reply With Quote
Old May 12th, 2012, 10:06 PM   #460
Chef
Registered User

Chef's Avatar

Likes (Received): 363

Вітаю на форумі, Diak
Цікаво, що сьогодні виповнюється рік як існує ця тема і цей холівар як почався з першої сторінки так і продовжується вже на 23-тій. Думаю постійне збільшення велосипедистів у Львові говорить саме за себе - по місту можна їздити, хоч ще потрібно підтягувати інфраструктуру.
Сам я коли їду на велику намагаюсь уникати магістральних вулиць, наскільки це можливо і дотримуватись правил. Так що особливих проблем при пересуванні містом не виникає.
А ось щодо душів і парковок в офісах, це звісно був би великий плюс, я таких офісів знаю небагато. Принаймні в мене такого нема, але оскільки Львів досить компактний і центр(куди багато хто їде) знаходиться внизу то без душу можна обійтися, хіба перевдягнутись
Chef no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
львів

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules