daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum > Изградња и развој > Црна Гора > Приморје

Приморје Coast

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 6 votes, 4.33 average.
Old May 22nd, 2012, 02:00 PM   #781
Al3XaNd4R
Travanjinjinji

Al3XaNd4R's Avatar

Likes (Received): 458

ili nije u planu uopste

imas parking koji skoro uvijek prazan kod sportskog

tamo parkiras i lijepo prosetas do plaze..

plaze u br ionako nisu nesto, pa da im je neki parking potreban..

ja uvijek poslije barskih plaza idem zeleno plavih nogu kuci
| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgňrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
-----
ex Al3k5aNd4R

--> Podgorica <-- |SSC MNE on FB | Moj sajtić | My gallery on 500px | Željeznice Crne Gore on FB
Al3XaNd4R no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old May 22nd, 2012, 02:04 PM   #782
Mα®
Marotti

Mα®'s Avatar

Likes (Received): 1433

Ako ne uradiš jednu detaljnu reportažu sa barskih gradilišta, proglasićemo te za personu non grata!
Mα® no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2012, 03:33 PM   #783
Barski
Registered User

Barski's Avatar

Likes (Received): 0

Auuuuu ala si me sad razocara moj aleksandre! A susanj,a borova ladovina,kakve plave noge? Za kaznu reportazu sa deponije na mozuru ocekujem od tebe
Barski no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2012, 06:38 PM   #784
goldyMNE
golden child

goldyMNE's Avatar

Likes (Received): 14

montiran drugi kran na zgradi zetagradnje

By goldymne at 2012-05-22
goldyMNE no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2012, 07:15 PM   #785
djordjebg
Registered User

Likes (Received): 16

Tu je bio logor za vreme ww2, nadam se da je bar ono spomen obelezje ostalo.
djordjebg no está en línea   Reply With Quote
Old May 22nd, 2012, 08:47 PM   #786
Al3XaNd4R
Travanjinjinji

Al3XaNd4R's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mα® View Post

Ako ne uradiš jednu detaljnu reportažu sa barskih gradilišta, proglasićemo te za personu non grata!
znas koliko samo fotki sa barskih gradilista imam kuci. nego sam toliko lijenj da ih objavljujem.. a i meni su fotke od preko 5 mb iz aparata pa mi je i zbog toga tesko da ih objavljujem. imam i konkatedralu i hram iz raznih perioda izgradnje pa bulevar sa jednim kruzinim detaljno islikanim (kod zeljeznice) pa zgrada preko puta doma zdravlja pa zgrada kod novita pa nesto malo fotki iz voza koje sam mogao uhvatiti kod onih osnovnih skola.

sve je to starije od mjesec dana.. aktivan sam ja sto se tice tog slikanja gradilista, djevojka mi izludi od toga i na kraju dzabe sam je izludjivao kad ih ne objavljujem
| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgňrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
-----
ex Al3k5aNd4R

--> Podgorica <-- |SSC MNE on FB | Moj sajtić | My gallery on 500px | Željeznice Crne Gore on FB
Old May 22nd, 2012, 11:13 PM   #787
filip__pg
Registered User

filip__pg's Avatar

Likes (Received): 1158

Ti nam to lagano sad govoris, e Aleksandre ljencugo Moramo ja i Mar da dolazimo i slikamo gradilista po Baru.
filip__pg está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 22nd, 2012, 11:46 PM   #788
Al3XaNd4R
Travanjinjinji

Al3XaNd4R's Avatar

pa i ja dolazim u bar
ja sam podgoricanin

ma nisam ja kriv, da onaj jan nije skrt i da oce izdvojiti malo vise novca za server pa da nam dozvoli upload slika na forum ne bi mi bilo tesko. ovako upload prvo na tinypic pa na forum...
-----
ex Al3k5aNd4R

Old May 23rd, 2012, 12:23 AM   #789
Al3XaNd4R
Travanjinjinji

Al3XaNd4R's Avatar

evo ih neke ali su stare

-----
ex Al3k5aNd4R

Old May 23rd, 2012, 03:55 PM   #791
Podgoricanin
Montenegrin

Podgoricanin's Avatar

Likes (Received): 373

Quote:
Originally Posted by filip__pg View Post
Tako sam i mislio...

Nego, da li je u planu saobraćajnica pravo od prvog kružnog toka (iz pravca Bara) kroz naselje? Vidim da upravo na tom koridoru prostor nije napadnut sprawl-om...

delija90
, Притвореник, Егзекутор, gagapg and 10 others liked this post.
Podgoricanin no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2012, 07:32 PM   #792
Mα®
Marotti

Mα®'s Avatar

u novome ruhu...
Old May 24th, 2012, 04:23 PM   #793
Mα®
Marotti

Mα®'s Avatar

Old June 1st, 2012, 12:05 PM   #794
goldyMNE
golden child

goldyMNE's Avatar

Likes (Received): 14

nocna,dvorac i hotel princess

By goldymne at 2012-06-01
goldyMNE no está en línea   Reply With Quote
Old June 2nd, 2012, 03:09 PM   #795
BarMNE
Registered User

BarMNE's Avatar

Likes (Received): 6

Crusing za Kotor i Bar

Lučka uprava Crne Gore (LUCG) primljena je za redovnog člana međunarodne organizacije Med Cruise na generalnoj skupštini ove organizacije, saopšteno je iz Ministarstva saobraćaja i pomorstva.

Direktor LUCG Mladen Lučić kazao je agenciji Mina-business da će to rezultirati još većim brojem dolazaka brodova na kružnim putovanjima u Crnu Goru.

“Organizacija Med Cruise promoviše područje Mediterana kao destinaciju kružnih putovanja, a posebno njene članove, omogućava stvaranje zajedničkih pozicija politike poslovanja, razvija i podstiče dobre odnose i saradnju svih svjetskih luka za brodove na kružnim putovanjima, kao i sve djelatnosti vezane za kružna putovanja”, rekao je Lučić.

Iz Ministarstva su saopštili da će se tim članstvom povećati dolasci kruzer brodova u Crnu Goru, a cilj je i da se Luka Bar afirmiše kao luka za kruzere.

“Skoro čitavi prostor Zapadnog Balkana bi mogao preko Bara da se ukrca na kruzere, mnogo lakše i jeftinije nego preko Savone, Đenove i Barselone koje su sada glavne polazne tačke krstarenja”, rekli su iz Ministarstva.

Dolazak kruzera u Luku Bar, kako su naveli, imao bi veliki značaj i za ekonomiju grada, jer bi sa minimalnim troškovima benefite osjetio cio lanac ugostitelja i davalaca servisnih usluga.
BarMNE no está en línea   Reply With Quote
Old June 5th, 2012, 12:24 PM   #796
BarMNE
Registered User

BarMNE's Avatar

Likes (Received): 6

Opština Bar ne zna ko su investitori projekta Maljevik

Na posljednjoj sjednici Skupštine opštine Bar, koja je održana 26. aprila ove godine odbornicima Skupštine Opštine je data informacija da se ne zna ko su investitori projekta Maljevik i da se do njih ne može doći.

Tim povodom reagovala je firma Mercury Grupa Snouba Montenegro d.o.o.

"Investitor je Mercury Grupa, najveći konglomerat na polju luksuznog biznisa u Rusiji, koji se bavi trgovinom i ivesticijama na tržištima Rusije. Kompanija je poznata po svojoj snazi na tržištu iuuksuznih proizvoda i po projektima u oblasti izgradnje objekata. Glavni trgovinski sektori Kompanije uključuju satove, nakit, modu, automobile, enterijer (ukupno preko 100 radnji širom Rusije)“, navodi se u reagovanju iz te kompanije.

Ističu da su najpoznatiji projekti Mercury Grupe u oblasti nekretnina: Tretyakovskiy proezd prestižna lokacija u centru Moskve, luksuzni butici na ulici 10.000 m2.

"Od novembra 2008. godine, Mercury Grupa je postala čisto finansijski partner u projektu Maljevik, sa 50 odsto udjela u kompaniji Sonuba Montenegro d.o.o. iz Podgorice. Protekom vremena, Mercury Grupa je shvatila da je potrebno izvršiti ozbiljne promjene kako u strukturi upravljanja, tako i u samom projektu, kako bi se isti prilagodio aktualnoj ekonomskoj situaciji i poslovnim mogućnostima razvoja Maljevika“, piše u reagovanju.

Dalje od juna 2010. godine. Mercury Grupa je preuzela 100 odsto udjela u Sonubi Montenegro, sa namjerom da izgradi turistički kompleks visokog luksuza, koji treba da bude jedno od najatraktivnijih turističkih posjetilišta u svijetu.

Planirana visina investicije je oko 220.000.000 eura povrh značajnih sredstava koja su već potrošena na kupovinu zemljišta i naknadu za komunalno uređenje lokacije. Opštini Bar je plaćena je tenderska cijena zemljišta od 32.518.560 eura. Opštini Bar je do sada plaćen iznos od 11.852.318 eura po osnovu nadoknade za uređenje gradskog građevinskog zemljišta.

"Investicija od 220.000.000 eura, kao i 44.000.000 eura koji su već investirani, u potpunosti se finansiraju iz sredstava Mercury Grupe i čekaju samo na pribavljanje neophodnih saglasnosti i dozvola. Prema tome, početak projekta zavisi samo od potrebnih odobrenja i dozvola nadležnih vlasti, čim država odobri izmijenjeni projekat, Sonuba Montenegro može da počne sa gradnjom“, navodi se između ostalog u reagovanju Mercury Grupe.
BarMNE no está en línea   Reply With Quote
Old June 6th, 2012, 09:53 AM   #797
smrdoljub
smrdi smrdi uzasno smrdi

smrdoljub's Avatar

Likes (Received): 52

jel to ovo?

smrdoljub no está en línea   Reply With Quote
Old June 6th, 2012, 10:07 AM   #798
direktor
Registered User

direktor's Avatar

Likes (Received): 2560

Kopija lustice koliko cemo imati takvih naselja ima cjelu obalu da prodamo
Old June 6th, 2012, 10:23 AM   #799
filip__pg
Registered User

filip__pg's Avatar

Likes (Received): 1158

Bolje ovakva naselja nego urbanisticki haos kao u Budvi.
filip__pg está en línea ahora   Reply With Quote
Old June 6th, 2012, 11:40 AM   #800
Mα®
Marotti

Mα®'s Avatar

Reply

Tags
Црна Гора, crna gora

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread: