daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Serbian Forum > Изградња и развој > Изградња, привреда и инфраструктура

Изградња, привреда и инфраструктура Пројекти и вести са градилишта, привредни развој и нискоградња / Projects and construction updates, economy and infrastructure development
Путеви Изградња путева / Road infrastructure Железница Железнички саобраћај / Rail transport Ваздухопловство Ваздушни саобраћај / Aviation Јавни превоз Public transport Водни саобраћај Water transport

Reply

Thread Tools
Old June 26th, 2012, 08:49 PM   #18241
Космајац
Registered User

Космајац's Avatar

Je l' da da je glupa ideja?Pitaj reinbowsix-a on je to predlozio za ofk beograd i njihovu inicijativu za novi stadion a ja samo primenio na principu borca.
Космајац no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old June 26th, 2012, 08:50 PM   #18242
Bad_Hafen
BANNED

Likes (Received): 145

pa svaki klub ima svoj stadion, ne vidim zasto bi htjeli placati za gradski stadion?
Bad_Hafen no está en línea   Reply With Quote
Old June 26th, 2012, 08:52 PM   #18243
Космајац
Registered User

Космајац's Avatar

Da zavrsimo ovu glupu diskusiju.I ja znam da svaki klub ima svoj stadion ali ta ideja nije moja vec pomenutog rainbowsix-a.Kao sto vec rekox da ne spamamo ja sam samo primenio to na primeru borca totalno objektivno.
Old June 26th, 2012, 08:57 PM   #18244
Bad_Hafen
BANNED

ne kontam ja vas nista, niti vase razmirice.
Old June 26th, 2012, 09:09 PM   #18245
NELSON HAHA
HA-HA!

NELSON HAHA's Avatar

Likes (Received): 1836

Quote:
Originally Posted by Bad_Hafen View Post
Nije planiran prateci sadrzaj, taj stadion je da kazem prelazno rjesenje, jer se novi planira graditi, a ovaj rusiti. ovo je uradjeno u BL da klubovi iz Srpske ne bi morali ihgrati po Federaciji evropske utakmice.
Ево и ексклузивне информације у вези са новим стадионом у БЛ. Радови ће свечано бити отворени на Свети Никад, завршени до Лимбурга месеца кад се мајмуни шишају, а свечано отварање је предвиђено за 32.13. текуће године.

Clashbgd

То је игралиште Бродарске школе, а ова кућа СД Железничар је својевремено била једна од највећих биртија у граду. Не знам колико људи у БГ зна да је ту некада био затвор, а игралиште је вероватно припадало затвору. Сада је са једне стране игралишта Бродарска школа, а са друге стране републички МУП.
Пре него што Rainbow приупита, одмах да кажем да не знам колико школа плаћа закуп Жељи или обрнуто, али поуздано знам да од изградње нико никада више није уложио ни динар у те трибине. У игралиште је улагала школа тј. министарство образовања.
NELSON HAHA no está en línea   Reply With Quote
Old June 26th, 2012, 09:10 PM   #18246
Bad_Hafen
BANNED

HA-HA!
Old June 26th, 2012, 09:28 PM   #18247
clashbgd
Registered User

clashbgd's Avatar

Likes (Received): 983

zanimljive informacije... mislim na ovo za tvorziju i birtiju... a znam da je koristi Brodarska skola... danas mi je neki momak koji je izasao iz te nekadasnje birtije, koji je hteo da vidi sta ja to radim, ispricao da tu pikaju ti klubovi sd zeleznicar, a da je tribina napravljena 1945...
ova tribina ima bar 20 redova, uvek mi je sa ulice izgledala grande... eto, sada znam nesto vise o tom objektu...
zao mi je sto nemam slike nekadasnje Zuckove avlije i betonskog terena iza naseg juga na kom su igrale nase rukometasice... na ovom betonskom sam odrastao i pikao fuzbal po ceo dan i jeo zelene sljivcige sve dok nisu napravili te teniske terene 1993. godine... sve 4 tribine je imao i po meni primao bar 4 soma... u nekim starim novinama sam nasao podatak da je primao 6 soma, ali mislim da je to preterano...
clashbgd no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 01:02 AM   #18248
RainbowSix
Registered User

Likes (Received): 63

Quote:
Originally Posted by DeckoKojiObecava View Post
A meni je bas zanimljivo......"Gradski stadion",gde preko 2 najvece tribine pise "Borac"........"Prestonicki stadion"-kapiram da je BL prestonica RS..... "Zbog mira u RS"-Da niste uradili stadion,morali bi da moljakate Zenicu ,Sarajevo,inostranstvo za domacinstvo,ovako sa izgradnjom je mir u RS...............Koje su to postenjacine, koje su vodile Borac zadnjih 20tak godina,pa se NISU nakrali na stetu kluba,a posle te pare ULOZILI u Gradski stadion?........................
Izvini, al... jesi li bar blizu punoljetstva?
Znaš li ti šta se dešavalo na ovim prostorima prije par godina i na šta je ličila liga u kojoj je Borac nastupao?
Borac ne da nije imao s kim da odigrava, već je i sam u takvoj situaciji upao u sivilo opšteg stanja u kojem se RS nalazila. U godinama kada je Terzić valjao milione, Borac igrače plaćao umalo pa gloginjama. Šta je tebi čoče? 90-ih nismo znali dal ćemo zorom osvanuti u sopstvenoj kući, a kamoli da nas je zanimao fudbal?
Gdje je to Borac mogao doći do para pa da se neko u njemu tako dobro ovajdio? Jel misliš da je to tako moglo u 1. ligi RS?
Ma pojma ti dečko nemaš o čemu diskutuješ!
Quote:
Originally Posted by Космајац View Post
Je l' da da je glupa ideja?Pitaj reinbowsix-a on je to predlozio za ofk beograd i njihovu inicijativu za novi stadion a ja samo primenio na principu borca.
Druže, po ko zna koji put... Borac se nikada nije žalio, a niti će se ubuduće žaliti na Gradski stadion, a OFK-u tamošnji stadion očigledno ne odgovara. Pa rođače, ionako to ban badava koristiš... uživaj u tome kakav je jer ništa u njega ne ulažeš. Ako gazda nešto odluči i da uloži, onda je tebi super, a ako on to neće, opet ti je super jer ni to ne plaćaš i bar zato treba to da poštuješ, a ne da gazdu prozivaš i da sebi prizivaš nekakva prava na osnovu svoga imena koje si uzgred sam sebi dao!
Quote:
Zelim da prizna sta mu je licno uradio Terzic
Trajno mi je zbunio i isfrustrirao sagovornika na ovoj temi!

Last edited by RainbowSix; June 27th, 2012 at 01:13 AM.
RainbowSix no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 01:12 AM   #18249
SteX
Registered User

Likes (Received): 25

Evo lepe i paradoksalne vesti iz sutrasnjeg zurnala...... Ako sve bude kao sto glavonje iz prve lige obecavaju, a bice verovatno, od sledece sezone po reflektorima ce igrati Napredak, Metalac, Borac, Timok i Vozdovac..... Cak i Radnicki NP planira reflektore...A u JSl samo 4 kluba imace reflektore, ako u Jagodini prodje taj cuveni tender....strasno..
Inace nece biti baraza od sledece vec od 2013-14 jer moraju da se izjednace lige po 16.
U JSl ce prva dva ali samo ako ispune uslove iz licenciranja u suprotnom ici ce ovi ispod koji ispunjavaju uslove..
SteX no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 09:10 AM   #18250
slavkan
Registered User

slavkan's Avatar

Likes (Received): 5

Quote:
Originally Posted by SteX View Post
Evo lepe i paradoksalne vesti iz sutrasnjeg zurnala...... Ako sve bude kao sto glavonje iz prve lige obecavaju, a bice verovatno, od sledece sezone po reflektorima ce igrati Napredak, Metalac, Borac, Timok i Vozdovac..... Cak i Radnicki NP planira reflektore...A u JSl samo 4 kluba imace reflektore, ako u Jagodini prodje taj cuveni tender....strasno..
Inace nece biti baraza od sledece vec od 2013-14 jer moraju da se izjednace lige po 16.
U JSl ce prva dva ali samo ako ispune uslove iz licenciranja u suprotnom ici ce ovi ispod koji ispunjavaju uslove..
Bilo je price da i Hajduk planira reflektore ? A nadam se da ce i Radnicki Nis da dobije nove.
slavkan no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 10:48 AM   #18251
lemmy84sd
Registered User

lemmy84sd's Avatar

Likes (Received): 78

PLS: Novi stadioni i borba za opstanak !

Quote:
Novi .... kao i Voždovac koji će biti prava atrakcija zbog novog stadiona koji je skoro gotov, a nalazi se na krovu jedne zgrade u beogradskom naselju Braća Jerković.

Taj "supersonični" stadion trebalo bi da bude gotov do septembra, a Voždovac će zbog toga u prvim kolima biti domaćin na stadionu BASK-a na Carevoj ćupriji. Biće još "podstanara" u PLS, a pojedini klubovi će igrati na potpuno novim stadionima poput Metalca iz Gornjeg Milanovca.
Old June 27th, 2012, 11:02 AM   #18252
Космајац
Registered User

Космајац's Avatar

Quote:
Originally Posted by RainbowSix View Post

Druže, po ko zna koji put... Borac se nikada nije žalio, a niti će se ubuduće žaliti na Gradski stadion, a OFK-u tamošnji stadion očigledno ne odgovara. Pa rođače, ionako to ban badava koristiš... uživaj u tome kakav je jer ništa u njega ne ulažeš. Ako gazda nešto odluči i da uloži, onda je tebi super, a ako on to neće, opet ti je super jer ni to ne plaćaš i bar zato treba to da poštuješ, a ne da gazdu prozivaš i da sebi prizivaš nekakva prava na osnovu svoga imena koje si uzgred sam sebi dao!
Pa ja te pitam koliko para za stadion daje borac, odgovor je 0 dakle i oni ga koriste za dzabe kao ofk.Drugo i stadion u BL kao i omladinski je bio pred raspadom, ko je platio rekonstrukciju? Borac? Dakle po kom to pravu, zakonu logike borac ima veca prva na novi stadion u odnosu na ofk?

Pokusaj da odgovoris sto objektivnije u protivnom ne trosi vreme i tastaturu.
I da smorili smo i boga i narod ovom temom.
Old June 27th, 2012, 11:08 AM   #18253
Marko_breee
Registered User

Marko_breee's Avatar

Likes (Received): 24

Stvarno, Cairu ce faliti ti reflektori...
Marko_breee no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 11:14 AM   #18254
Marko_breee
Registered User

Marko_breee's Avatar

Likes (Received): 24

Quote:
Pa ja te pitam koliko para za stadion daje borac, odgovor je 0 dakle i oni ga koriste za dzabe kao ofk.Drugo i stadion u BL kao i omladinski je bio pred raspadom, ko je platio rekonstrukciju? Borac? Dakle po kom to pravu, zakonu logike borac ima veca prva na novi stadion u odnosu na ofk?

Pokusaj da odgovoris sto objektivnije u protivnom ne trosi vreme i tastaturu.
I da smorili smo i boga i narod ovom temom.
Evo ja cu da ti odgovorim.

Prvo, smorili ste.

Drugo, Borac je najveci klub u BL i RS-u. To je klub za koji se vezuje taj grad i za koji se vezuje vecina navijaca iz tog grada. Sa druge strane, zasto bi OFK dobio novi stadion od BG-a kada u BG-u postoje i CZ i PAR pre svega, ali tu su i Rad, BSK, i citav niz drugih klubova? Zasto je Zvezdara placala Hajduku i OFK-i za terene ako je postojao omladinski stadion kao gradski i koji su svi mogli da koriste...

Dakle zakljucak, zasto bas OFK-a? Cime je to zasluzila da dobije novi stadion?
Marko_breee no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 01:10 PM   #18255
dedonja
Moderator

dedonja's Avatar

Likes (Received): 2480

Најпре кажеш:

Quote:
Originally Posted by Marko_breee View Post
Evo ja cu da ti odgovorim.

Prvo, smorili ste...
Па онда:

Quote:
Dakle zakljucak, zasto bas OFK-a? Cime je to zasluzila da dobije novi stadion?
...брате... докле ћете игнорисати све што је написано на тему Омладинца?
Ово је просто не-ве-ро-ва-тно...
dedonja no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 02:40 PM   #18256
DeckoKojiObecava
Registered User

DeckoKojiObecava's Avatar

Likes (Received): 842

Suboticani,desava li se nesto po pitanju stadiona....bar neka nagadjanja? Dotle par fotki,sa nadom da ih zadnji put gledamo....

DeckoKojiObecava no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 02:43 PM   #18257
marillion
zloderator

marillion's Avatar

Likes (Received): 93

Quote:
Originally Posted by SteX View Post
projekat za reflektore na Timokovom stadionu se pojavio još 2010.
lično očekujem da ih montiraju ovog leta pošto su očistili prostore na kome bi stajali
There are two questions you should never ask in life. One might be what goes into a Type O Negative song, and the other might be what goes into sausages. Because the answer is the same: You don't wanna know.
(Petrus Thomas Ratajczyk, April 8, 2008)
marillion no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 02:52 PM   #18258
DeckoKojiObecava
Registered User

Kako napreduju radovi...jos uvek se sljaka upravna zgrada ili?
Old June 27th, 2012, 03:21 PM   #18259
Partyholic
Registered User

Partyholic's Avatar

Likes (Received): 149

Quote:
Suboticani,desava li se nesto po pitanju stadiona....bar neka nagadjanja?
Zadnja vest koja se pojavila je bila na ovom threadu pre par desetina stranica.
U pitanju je ova vest:
http://www.gradsubotica.co.rs/knezev...a-nov-stadion/

Od tada nema novih vesti koliko znam
Partyholic no está en línea   Reply With Quote
Old June 27th, 2012, 04:29 PM   #18260
DeckoKojiObecava
Registered User

@SteX.... zna li se kad se postavljaju stolice na istok?

Reply

Tags
Србија, Црна Гора, arenas, estadios, serbia, srbija, srpska, stadiums

Thread Tools

Posting Rules