daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Bosna i Hercegovina > Forum Bosne i Hercegovine > Tuzla

Tuzla Projects and construction

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 20 votes, 5.00 average.
Old December 23rd, 2012, 05:46 PM   #1381
XV
BANNED

Likes (Received): 23

Quote:
Originally Posted by from sjenjak View Post
u Tuzli se nakon rata grade neboderi, zgrade....... na hiljade novoizgradjenih stanova se prodalo i dalje se prodaje tako da se ti nemoj brinuti za Tuzlu i prodaju stanova u njoj nego se brini za Zenicu gdje novogradnje skoro da i nema kao sto ti je Fast rekao idi prati GGM
Samo iz razloga sto je 95% stanova kupljeno od stane ljudi koji su u Afganistanu, imamo 10.000 Afganistanaca i Iracana iz cijeloga TK, tako da nasi ljudi iz Lukavca i cijelog TK kojih je oko 2.000-3.000, kupuju stanove umjesto u Lukavcu u Tuzli...

Ja imam preko 20 prijatelja/poznanika koji su bili 2-4-6-10 godina u Afganistanu pa su si kupiji 1-2-3 stana u novogradnji, a ne znam nijednog koji je kupio od plate od 800 KM sa fakutletom stan.
XV no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old December 23rd, 2012, 06:16 PM   #1382
from sjenjak
Registered User

from sjenjak's Avatar

Likes (Received): 27

Quote:
Originally Posted by XV View Post
Samo iz razloga sto je 95% stanova kupljeno od stane ljudi koji su u Afganistanu, imamo 10.000 Afganistanaca i Iracana iz cijeloga TK, tako da nasi ljudi iz Lukavca i cijelog TK kojih je oko 2.000-3.000, kupuju stanove umjesto u Lukavcu u Tuzli...

Ja imam preko 20 prijatelja/poznanika koji su bili 2-4-6-10 godina u Afganistanu pa su si kupiji 1-2-3 stana u novogradnji, a ne znam nijednog koji je kupio od plate od 800 KM sa fakutletom stan.
poslovi u afganistanu i iraku su poceli prije 10 godina, evo uzmimo novogradnju poslje rata a prije 2002 i opet se izgradilo mnogo mnogo mnogo vise stanova nego npr u Zenici nije mi problem ni nabrojati: stupine B8, B9, zatim 3 sarene zgrade na stupinama, trocal naselje u slavinovicima, fisek zgrada, gipromove zgrade u si selu, slavinovicima, moluhama, zgradice kod mejdana, zgrada kod hotela tehnograd, kod medicinskog faksa........ dovoljno? a hvala bogu na iraku i afganistanu jer je stanogradnja procvjetala ne samo u Tuzli nego i u Lukavcu, Srebreniku.....
from sjenjak no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 11:16 AM   #1383
Rotterdam2011
Registered User

Likes (Received): 11

Quote:
Originally Posted by from sjenjak View Post
u Tuzli se nakon rata grade neboderi, zgrade....... na hiljade novoizgradjenih stanova se prodalo i dalje se prodaje tako da se ti nemoj brinuti za Tuzlu i prodaju stanova u njoj nego se brini za Zenicu gdje novogradnje skoro da i nema kao sto ti je Fast rekao idi prati GGM
Inace sam prestao da komentarisem po forumu, al tebi moram odgovorit zato sto si ogranicen. I moram da se spustim na tvoj nivo jer drugacije ne kontas. Kako ne kontas da ne zivi svako u ogranicenom razmisljanju Tuzla, Zenica, Sarajevo kao rivaliteti i posebne drzave. Covjek je napisao komentar da ga podsjeca na komi blokove i sta je tu problem? Ne mora se svakom svidjat. Pita te tri puta ime investitora a ti ko najveca picka bojis se da napises isto kao da ti zivot ovisi od toga. Ti moras da branis svog sugradjanina samo zato sto ulaze u Tuzlu pa nema veze i da je pedofil. Podsjecas me na srpske mitove i njihovo velicanje razno raznih gluposti.
Vjerovatno cu dobit ban zbog ovog, al si toliko ogranicen da sam morao
Rotterdam2011 no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 12:41 PM   #1384
ssemir
Registered User

Likes (Received): 212

forumka zajednica ti je zahvalna zbog odluke da prestanes komentarisati...nevezano za ovaj tvoj post, nego inace..
ssemir no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 02:31 PM   #1385
kaka1
Registered User

Likes (Received): 0

Quote:
Originally Posted by ssemir View Post
forumka zajednica ti je zahvalna zbog odluke da prestanes komentarisati...nevezano za ovaj tvoj post, nego inace..
Da li si primjetio da je njego nick name Rotterdam2011 a kod ramboamadeus-a pise da je lokacija stanovanja Rotterdam-Zenica
kaka1 no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 03:43 PM   #1386
NIN6
Registered User

Likes (Received): 420

Djecurlijo, smanjite dozivljaje!
NIN6 no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 03:55 PM   #1387
Rotterdam2011
Registered User

Likes (Received): 11

Quote:
Originally Posted by ssemir View Post
A ti si znaci glasnogovornik forumske zajednice?

@Kaka,
Stvarno si inteligentan, zavidim ti

Quote:
Originally Posted by kaka1 View Post
Da li si primjetio da je njego nick name Rotterdam2011 a kod ramboamadeus-a pise da je lokacija stanovanja Rotterdam-Zenica
Rotterdam2011 no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 04:35 PM   #1388
ramboamadeus
Registered User

ramboamadeus's Avatar

Likes (Received): 605

Nidje veze

Trebam sutra ja , ili neko drugi, da pojedincima ovdje kaze , nakon komentarisanja na Zenickim threadovima, idi vici WOW na Mellain threadu.
Ogranicenost, nego sta.

Nadam se da ce pojedinci ovdje i sami da se pridrzavaju svoje devize "ovo je NAS thread" pa ni sami nece navracati na ostale threadove na BiH forumu SSC-a.

Pozdrav
Old December 24th, 2012, 04:47 PM   #1389
FastDriver
Asesino

FastDriver's Avatar

Likes (Received): 843

Rambo problem je u tvom nastupu. Ukoliko ti se ne svidja neka zgrada npr. Mellain, onda to lijepo kazes i nevrijedjas tudje komentare. Mozda je neko napisao WOW zato sto mu se svidja fotka Mellaina, nacin fotkanja ili neki efekat koji je ubacen ( to uglavnom vazi za fotke NIN-a). Ovako jednostavno dizes tenzije.

FastDriver no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 05:16 PM   #1390
ramboamadeus
Registered User

ramboamadeus's Avatar

Likes (Received): 605

Hajd' da ne trolamo dalje, nadji ti meni na zadnje dvije strane ovog threada gdje sam ja nekoga vrijedjao isl?! Prije da se mene vrijedja sto sam negdje rekao da mi prozori izgledaju poprilicno mali ili da se bojim da ce se stanovi nesto teze prodavati zbog cijene m2. Kad kazem WOW komentari onda mislim vise uopsteno klimanje glavom i povodjenje za ostalim komentarima.

Moguce da ja na kraju necu biti u pravu ali zar me to treba sprijeciti (ili jos gore da me neko drugi treba sprijeciti) da iznesem svoje misljenje?

Moj zadnji komentar na ovu temu.

Pozdrav
Old December 24th, 2012, 05:33 PM   #1391
blik
Registered User

Likes (Received): 1077

Rijetko ružna zgrada. Šteta što tolike pare i rad nisu bolje utrošeni. Ipak, barem su radnici dobijali plate. Nadam se.
blik no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 05:35 PM   #1392
FastDriver
Asesino

FastDriver's Avatar

Quote:
Originally Posted by blik View Post
Rijetko ružna zgrada. Šteta što tolike pare i rad nisu bolje utrošeni. Ipak, barem su radnici dobijali plate. Nadam se.
O Boze.

Old December 24th, 2012, 05:38 PM   #1393
ampicilin
Unregistered User

ampicilin's Avatar

Likes (Received): 341

Hahahahahaha mora da je do vode
ampicilin no está en línea   Reply With Quote
Old December 24th, 2012, 06:23 PM   #1394
eMir_
Registered User

eMir_'s Avatar

Likes (Received): 363

Nego, Uni-Bristol ide predvidjenom dinamikom i pocelo je postavljanje staklene fasade na Lamelu B (manji dio do Tuzilastva) koliko sam uspio vidjeti

Lamele A i C rade 19. sprat, ostao jos 20. i krece konpletna fasada na istim.

Lamela D (hotel) zaboravio sam dokle su dosli
Old December 24th, 2012, 06:46 PM   #1395
blik
Registered User

Sega i posalice do sutra, ali ruzno ostaje ruzno.
Old December 24th, 2012, 06:51 PM   #1396
eMir_
Registered User

eMir_'s Avatar

Likes (Received): 363

Quote:
Sega i posalice do sutra, ali ruzno ostaje ruzno.
Svako ima svoj ukus i o njemu ne treba raspravljat. Bit je ona sta Tuzla i njeni gradjani, radnici, proizvodjaci, turisti, Opcina dobijaju od toga
Old December 24th, 2012, 07:03 PM   #1397
blik
Registered User

Quote:
Originally Posted by eMir_ View Post
Svako ima svoj ukus i o njemu ne treba raspravljat. Bit je ona sta Tuzla i njeni gradjani, radnici, proizvodjaci, turisti, Opcina dobijaju od toga
Razumijem tu logiku i sta hoces da kazes i da je nekome nesto lijepo a nekome ruzno. Ali i pored toga, velika je steta za Tuzlu sto za te pare i gabarite nije dobila nesto mnogo, mnogo bolje.
Ovako, imaju kolosalnu betonsku skalameriju blizu centra, ako ne vec i u centru grada. A pojedinci presrecni.
Old December 24th, 2012, 07:07 PM   #1398
FastDriver
Asesino

FastDriver's Avatar

Quote:
Razumijem tu logiku i sta hoces da kazes i da je nekome nesto lijepo a nekome ruzno. Ali i pored toga, velika je steta za Tuzlu sto za te pare i gabarite nije dobila nesto mnogo, mnogo bolje.
Ovako, imaju kolosalnu betonsku skalameriju blizu centra, ako ne vec i u centru grada. A pojedinci presrecni.
Ti i Rambo imate neki cudan ukus.

Old December 24th, 2012, 07:13 PM   #1399
blik
Registered User

Dakle, ne radi se o napadu na grad, na ljude u tom gradu, na ovo ili ono. Jednostavno, zgrada je ruzna. Ovakav stav se, iz nekih razloga, na ovoj temi, shvata kao licna uvreda.
Old December 24th, 2012, 07:35 PM   #1400
from sjenjak
Registered User

from sjenjak's Avatar

Likes (Received): 27

jedan poredi bristol sa tibrom a drugi prica o ogranicenosti samo ih lagano iskulirati
from sjenjak no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
bosnia and herzegovina, tuzla

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules