daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Łódzkie, Mazowsze, Podlasie > » Łódź

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 2 votes, 5.00 average.
Old December 5th, 2017, 03:13 PM   #701
nowy1212
Registered User

nowy1212's Avatar

Likes (Received): 7247

http://www.skyscrapercity.com/showth...32760&page=297

Mozna prosić o dodanie do tytułu wątku
"stadion nie powstanie=brig", bo to juz nudne się robi i tylko bez sensu zasmieca sie watek.

Nie wiem też czy nie zmienić tytułu wątku z
[Łódź] Miejskie centrum sportu przy al. Unii [budowa hali meczowej i loże VIP na stadionie] | U/C
na
[Łódź] Miejskie centrum sportu przy al. Unii [budowa hali meczowej i stadionu] | U/C

Bo loże VIP już są.
nowy1212 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old December 5th, 2017, 03:14 PM   #702
lodzer.m
I ♥ Boat City

lodzer.m's Avatar

Likes (Received): 7501

Przez ul. Kopcińskiego i wydłużoną do niej al. Grohmannów?
lodzer.m no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2017, 03:19 PM   #703
sectroyer
Registered User

Likes (Received): 623

Quote:
Originally Posted by lodzer.m View Post
Przez ul. Kopcińskiego i wydłużoną do niej al. Grohmannów?
Może się mylę, ale te ulice już chyba istnieją ? Skoro kierowcy autobusów (POMIMO ich istnienia) narzekają na problem z "wąskimi uliczkami i dojazdem", no to chyba im nie wystarcza ? Próbujesz ich uszczęśliwić na siłę. Skoro dla nich ulic jest "za mało" i "za wąskie" to nie ma co pudrować rzeczywistości. Pojadą tam, gdzie będzie im odpowiadało
sectroyer no está en línea   Reply With Quote
Old December 5th, 2017, 03:20 PM   #704
lodzer.m
I ♥ Boat City

lodzer.m's Avatar

Mylisz się, al. Grohmannów jest na wczesnym etapie przedłużenia do ul. Kopcińskiego.

Quote:
Originally Posted by sectroyer View Post
Jak się*zmieni władza to wszystko możliwe, jak w wawie mogą zabudować kamienicami pałac kultury, to czemu u nas nie mogą przebudować centrum?
Nie, szczęśliwie nie jest to możliwe EOT. Jeśli masz ochotę nawoływać do burzenia kamienic na rzecz budowy świetlistych i śmiałych arterii, to mówię Ci, że na tym forum takiego trollingu nie będzie
Old December 5th, 2017, 03:25 PM   #705
sectroyer
Registered User

Quote:
Mylisz się, al. Grohmannów jest na wczesnym etapie przedłużenia do ul. Kopcińskiego.
A to tam już jest rozwiązany problem z gruntami i nic nie będą już wyburzać??

Quote:
Nie, szczęśliwie nie jest to możliwe EOT. Jeśli masz ochotę nawoływać do burzenia kamienic na rzecz budowy świetlistych i śmiałych arterii, to mówię Ci, że na tym forum takiego trollingu nie będzie
Tak. Wiem, że przebudowa centrum to "temat tabu" na tym forum. Co nie zmienia faktu, że jest to jeden z argumentów poruszonych przez kierowcę. Będę się*bardziej starał w takich sytuacjach problem "wąskich ulic" bez nawiązywania do (moim zdaniem oczywistego) rozwiązania
Old December 5th, 2017, 03:38 PM   #706
lodzer.m
I ♥ Boat City

lodzer.m's Avatar

Quote:
Originally Posted by sectroyer View Post
A to tam już jest rozwiązany problem z gruntami i nic nie będą już wyburzać??
Tak. Al. Grohmanów jest prowadzona w śladzie dawnej linii kolejowej. Naprawdę, jesteś autorem dużej części postów publikowanych ostatnio w tych tematach, a nie znasz tak podstawowych rzeczy?!

Quote:
Tak. Wiem, że przebudowa centrum to "temat tabu" na tym forum. Co nie zmienia faktu, że jest to jeden z argumentów poruszonych przez kierowcę. Będę się*bardziej starał w takich sytuacjach problem "wąskich ulic" bez nawiązywania do (moim zdaniem oczywistego) rozwiązania
To nie jest temat tabu, lecz zwykły trolling.
Old December 6th, 2017, 11:40 AM   #707
sectroyer
Registered User

Quote:
Tak. Al. Grohmanów jest prowadzona w śladzie dawnej linii kolejowej. Naprawdę, jesteś autorem dużej części postów publikowanych ostatnio w tych tematach, a nie znasz tak podstawowych rzeczy?!
Staram się nadążać, ale te tematy są wręcz przepełnione postami w stylu "autobusy nie jeżdżą", "winda nie działa", "biletów nie sprzedają", "brak informacji itp." i jak to czytam po raz n-ty to mi się*odechciewa. Niestety takie zaśmiecanie wątku to nie jest podobno "trolling" i muszę sam z tym walczyć przedzierając się przez kolejne strony tego syfu i przez to ważne rzeczy często giną mi w tym gąszczu

Darek Yoker liked this post
Old December 7th, 2017, 04:21 AM   #708
Darek Yoker
Registered User

Likes (Received): 3008

Mam taką refleksje ogólną między innymi na gruncie waszej dyskusji o trollingu, choć też z innych powodów ...

Jest coś co powinno na tym forum być bardziej ścigane niż trolling OT czy nawet pisanie o wieżowcach . Mianowicie próby wciskania przez jednego użytkownika wypowiedzi ( treści ) których inny użytkownik wcale nie użył w celu ośmieszenia innego użytkownika bądź zdobycia taniego internetowego poklasku klaki "lajkowej" i tworzenia koterii na poziomie przedszkolnym .

Podam obrazowy przykład takich zachowań :
- Jeden użytkownik pisze np. o zabudowie pierzejowej
- Na to drugi użytkownik odpisuje że ten pierwszy chciałby wszędzie stawiać XIX wieczne kamienice, nawet w Wiśniowej Górze i Kalonce po czy wstawia zdjęcie d..y z przedziałkiem dla zobrazowania zabudowy pierzejowej .

W takiej sytuacji :
Raz że drugi użytkownik wmawia innym treści których ten pierwszy nie użył ...
Dwa że jest to próba tak naprawdę zakamuflowanego internetowego "hejtu" - mającego podkreślić poprzez celowe przytoczenie nieprawdziwych treści ośmieszenie innego użytkownika ( w podtekście ten pierwszy to idiota) w celu shejtowania i zdobycia taniego właśnie poklasku - za sprawą także celowego wmawiania innym użytkownikom SC treści których autor danej wypowiedzi wcale nie wypowiedział - coś takiego w moim przekonaniu powinno być zwalczane na forum dyskusyjnym jakim podobno jest SC .

P.S. Nie pisze tu o żartobliwej formie użytej w konwencji prześmiewczej ... np. Nasz X to arcybiskup idei pierzei - co jest zawsze dopuszczalne - ale o celowym zabiegu "na poważnie" użycia treści których inny użytkownik wcale nie napisał w celu ośmieszenia czyiś idei czy wypowiedzi .

lodzer.m, Bartas2004 liked this post

Last edited by Darek Yoker; December 7th, 2017 at 04:48 AM.
Darek Yoker no está en línea   Reply With Quote
Old December 7th, 2017, 01:20 PM   #709
lodzer.m
I ♥ Boat City

lodzer.m's Avatar

Takie rzeczy należy zgłaszać tu albo w PM. Dbajmy o kulturę dyskusji.
Old December 7th, 2017, 01:24 PM   #710
sectroyer
Registered User

Lol, moderatorzy mnie zapisują do coraz dziwniejszych wątków. W życiu nie myślałem, że tu przeczytam o "dupie z przedziałkiem" (lol)
Old December 14th, 2017, 03:49 PM   #711
nowy1212
Registered User

nowy1212's Avatar

Tak się zastanawiam, bo pojawił się artykuł o remontach ulic w centrum w ramach rewitalizacji.

Gdzie takie informacje mają być wrzucane do wątku o rewitalizacji czy do inwestycji drogowych?
Wydaje mi się, ze to temat do dyskusji, bo zaraz ruszą inwestycje i bez sensu, gdy te same informacje i zdjęcia będa powielane w paru rożnych wątkach.

Tomkisiel liked this post
Old December 14th, 2017, 10:30 PM   #712
Darek Yoker
Registered User

Likes (Received): 3008

Tu Ci odpisze kolego potwo-or już pobiegłeś do moderatorów ? Żebyś tak bronił czystości wypowiedzi jak Ci wybacz arafat11 "jechał" z wypowiedziami na łódzkie lotnisko .

Tam nie ma żadnego City vs City ... tylko prawda o tym co napisał w innym sensie Beton , a ja to inaczej ująłem że inne porty lotnicze jadą na takim samym dopingu jak LCJ ... znasz historie Wizza , Tel Awiwu ( dopłat ) , prawdy o lataniu LOTu nieLOTu ?

Tak bronisz łódzkiego lotniska - a widzisz tam jakieś city vs city ? Ja nie mam nic do lotniska w Lublinie , ale trzeba czasem napisać prawdę, jak ci z innego rejonu z prześmiewczymi uśmieszkami z arogancją, z góry prezentowanej wyższości wchodzą w wątek , a w tamtych portach lotniczych na takim samym dopingu i kroplówce wzrosty bazują ...

To jest w końcu forum dyskusyjne ? Czy forum milczenia ?
Darek Yoker no está en línea   Reply With Quote
Old December 16th, 2017, 06:59 PM   #713
Tata Muminka
Registered User

Tata Muminka's Avatar

Likes (Received): 628

W wolnej chwili
posty z wątku mieszkaniowego SW:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=216

http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=218

http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=219

http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=220

http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=224

http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=226

http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=227

do przeniesienia tutaj: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=2051104

o ile, oczywiście nadal pozostanie osobny wątek dla tej inwestycji.

lodzer.m liked this post
Tata Muminka no está en línea   Reply With Quote
Old December 17th, 2017, 01:43 PM   #714
nowy1212
Registered User

nowy1212's Avatar

Czy jest możliwość przeniesienia PHP tak by się wyświetlał wszystkim? Bo generalnie juz kampania wyborcza się zaczyna, zainteresowanie wątkiem rosnie, ale poniewaz trudno go znaleźć to dyskusja prowadzona jest w PHP i w Rozmawiamy o Łodzi.

Wydaje mi sie, ze najlepiej by było przenieść PHP, a w Rozmawiamy o Łodzi dopisac w nawiasie "kampania wyborcza w PHP".

takiataki, Kpc21, Polopiryn liked this post
Old December 17th, 2017, 06:29 PM   #715
lodzer.m
I ♥ Boat City

lodzer.m's Avatar

Polityka raczej musi zostać w tamtym dziale. Ale porozmawiam jeszcze z innymi moderatorami, co o tym sądzą.
Old December 17th, 2017, 06:36 PM   #716
Gutenteger
Registered User

Gutenteger's Avatar

A jak stoją sprawy z połączeniem wątków mieszkaniowych?
Gutenteger no está en línea   Reply With Quote
Old December 17th, 2017, 06:47 PM   #717
Kpc21
Registered User

Likes (Received): 6756

Quote:
Polityka raczej musi zostać w tamtym dziale. Ale porozmawiam jeszcze z innymi moderatorami, co o tym sądzą.
Przecież przy poprzednich wyborach zawsze był ten wątek tu przenoszony...

lodzer.m, nowy1212 liked this post
Kpc21 no está en línea   Reply With Quote
Old December 18th, 2017, 12:04 AM   #718
Kpc21
Registered User

Likes (Received): 6756

http://www.skyscrapercity.com/showth...#post144061276

Proszę o niezamykanie, bo równolegle z kłótnią trwa ciekawa dyskusja na temat wydatków budżetowych w Łodzi vs. w Częstochowie, ale porządek trzeba zrobić.
Kpc21 no está en línea   Reply With Quote
Old December 18th, 2017, 12:24 AM   #719
lodzer.m
I ♥ Boat City

lodzer.m's Avatar

Komunikat:

Old December 19th, 2017, 02:04 PM   #720
Bartas2004
Registered User

Bartas2004's Avatar

Likes (Received): 4009

Można cos zrobić z tym userem? Gość złośliwie prowokuje do zaczepek, bezpodstawnie oskarża mnie że piszę bzdury. Potem będzie na mnie. Najpierw wątek w tramwajach podmiejskich:

Quote:
Originally Posted by Slavekk View Post
Ile razy jeszcze będziesz pisał te fałszywe bzdety o stawkach za GT?
Dane były opublikowane, ale to trzeba czasem czytać a nie tylko pisać...
Jak mu zalinkowałem posta potwora z stawkami sprzed jakiegoś czasu odpowiedział tak:

Quote:
Nie chodzi mi o wartość stawki, tylko o to że bez żadnych podstaw sobie przyjąłeś że ty wiesz lepiej jaka stawka być powinna i że "MPK traci" na jakimś pojeździe. Nie wiesz jakie cyferki tam powinny być i nie udawaj mądrzejszego od jeża...
Wbij sobie do głowy, że te stawki MPK samo sobie wyliczyło i twoje wielopiętrowe insynuacje oparte na fałszywym założeniu to już zwykły trolling.
Już za samo to parę dni odpoczynku. Ale odpuściłem, i co? Znowu trolowanie tego gościa tym razem w wątku o naszym lotnisku.

Quote:
Ryanair od maja 2018 do Aten

Znowu się mądrzysz w sprawach o których nie masz pojęcia.
Marszałkowi mazowieckiego udało się to co się nie udało Łodzi - sprzedał udziały w WMI do PPL i teraz nie on decyduje, a przynajmniej nie sam.
Cała afera z szukaniem lotniska zapasowego dla WMI to efekt kłótni w rodzinie udziałowców.
Dogadają się i po sprawie.
Czepia się jakiegoś drobiazgu, znowu forma rynsztokowa, generalnie moje i jego zdanie na temat sytuacji jest bardzo podobne, czy musi być przyzwolenie na takie rzeczy? Jak by Darek tak pisał, dostałby miesiąc

Dzielnica Straconych Nadziei - czyli dawne Nowe Centrum Łodzi albo po prostu w skrócie Ch.j, d..a i kamieni kupa
Bartas2004 no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
łódź, łódzkie, mazowieckie, mazowsze, podlasie, podlaskie

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules