daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Klub Forum [powyżej 100 postów] > Akcje, Stowarzyszenia i Wydarzenia

Akcje, Stowarzyszenia i Wydarzenia Organizacje, Fundacje i Stowarzyszenia Lokalne

View Poll Results: Czy miasta w regionach przenieść pod nazwę działu, jak Śląsk (i poddzi
Miasta jak na Śląsku i infrastruktura drogowa 50 86.21%
Po staremu, każdy dział tej samej wielkości 8 13.79%
Voters: 58. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools
Old April 3rd, 2006, 10:26 PM   #121
Macieks
Freie Stadt Danzig

Macieks's Avatar

Likes (Received): 83

Pomysł fajny więc zagłosowałem że fajny
Old April 3rd, 2006, 10:31 PM   #122
blue_warsaw
Registered User

blue_warsaw's Avatar

Likes (Received): 15

thats sux u guys
Old April 4th, 2006, 12:33 AM   #123
sonnenkind
Jestem z Miasta...

sonnenkind's Avatar

Likes (Received): 94

Quote:
Originally Posted by schabzkoscia
Lublinianie w ogole nie maja poczucia humoru Jesli to was pocieszy, to moim zdaniem kuj-pom tez nalezy do Polski B. Szczegolnie prawa strona Wisly

BTW Bydgoskich watkow wcale nie ma duzo, sa po prostu czesto aktualizowane
Otoz Lubelacy maja poczucie humoru, a najlepiej sprawdzic to na przykladzie Rzeszowa. Problem w tym, ze byc moze czesc Polski patrzy sie na nas jak na Polske B, ale to w gruncie rzeczy to problem Polski "A". Zapraszamy do nas, porownajcie swoje miasta i miasteczka oraz wsie, pogadamy kto jest bidny. Zreszta czy to A czy B to jednak ten sam kraj, ta sama sluzba zdrowia, ten sam rzad, ta sama edukacja i ci sami blokersi w tak naprawde bardzo biednym kraju, ktory nie zapewnia swoim obywatelom nawet cwierci tego co wujek Helmut swoim, nie wspominajac o innych bogatyc krajach. Dochod Lublina przy 356 tys meiszkancow wyniosl za zeszly rok 600 mln zlotych. Dochod Wroclawia przy okolo 640 tys (2003) mieszkancow wyniosl 1,2 z jakims hakiem. Co oznacza, ze oba miasta maja porownywalne przychody i budzety. Wiec gdzie to A i B? Naszym problemem jest bezmyslonosc i leniwosc naszej wladzy, ale na pewno nie obrotnosc mieszkancow.Troche off topic, ale jesli kogos sie poniza a potem mowi mu, ze nie ma poczucia humoru to chyba troche nie fair. Jesli komus sie wydaje, ze najlepsze sa miasta z duza iloscia blaszano aluminiowo szklanych konstrukcji, to ja nie mam nic do tego. Rzecz gustu. Ale ciagle sluchanie wypowiedzi w stylu Polska B lub wiocha jes nudne.
Wśród równin nigdy, choćbyś się wściekł,
Choć dzień po dniu szczęściem się ciesz,
Nie znajdziesz ani cześci piękna tych gór.

W. Wysocki
sonnenkind no está en línea   Reply With Quote
Old April 4th, 2006, 01:26 AM   #124
newreality
yey nia kontur

newreality's Avatar

Likes (Received): 1

Jestem jak najbardziej za. Mnie np. interesuja praktycznie tylko watki warszawskie a czesto nie moge sie do niektorych z nich dokopac.
newreality no está en línea   Reply With Quote
Old April 4th, 2006, 11:15 AM   #125
SoboleuS
Homo Josefoviensis

SoboleuS's Avatar

Likes (Received): 2599

Quote:
Originally Posted by rcube
Podzial na max 6, 7 grup a nie 16. Jak mozna sledzic wiesci z budowy przy pomocy spisu tresci lub google ? Chyba nie rozumiecie o co chodzi a to juz pisalem na pierwszych stronach i pisal tez PB.
Forum od pewnego czasu dziala naprawde bezproblemowo czyli szybko, jest wiele postow nabijanych w ciagu minuty/godziny w owych watkach. Watek ktory byl aktualizowany potrafi po godzine spasc na druga strone. Zagladajac wieczorem przegladasz forum i myslisz sobie albo ze nic sie nie dzieje w interesujacych watkach albo tez przeoczysz byc moze dla innych nie ciekawe info a dla ciebie akurat ciekawe tylko ze nawet nie wiesz ze ow watek/post powstal bo po jednym dniu juz jest na trzeciej stronie.
.
A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak User CP? Tam masz wszystkie wątki w których pojawiły się nowe posty
Restrukturyzacja jest kompletnie zbędna i ja w tym udziału brać nie będę.
SoboleuS está en línea ahora   Reply With Quote
Old April 4th, 2006, 11:29 AM   #126
rcube
Kult Krowy

Likes (Received): 3

Quote:
Podzial na 6 czy 7 grup (najlatwiej polaczyc dwa wojewodztwa do jednej grupy) spowoduje ze latwiej bedzie sledzic rowniez inwestycje spoza wlasnego miasta I to bez zalogowania (subskrypcji)
oraz inne opcje dostepne po zalogowaniu

Moje plfoto.com
rcube no está en línea   Reply With Quote
Old April 4th, 2006, 11:35 AM   #127
SoboleuS
Homo Josefoviensis

SoboleuS's Avatar

Quote:
Podzial na 6 czy 7 grup (najlatwiej polaczyc dwa wojewodztwa do jednej grupy) spowoduje ze latwiej bedzie sledzic rowniez inwestycje spoza wlasnego miasta I to bez zalogowania (subskrypcji)
No tak, powalający argument. Tylko dlatego chcesz zreorganizować pracę Forum, bo ci się nie chce logować?
Old April 4th, 2006, 11:39 AM   #128
rcube
Kult Krowy

Quote:
Originally Posted by SoboleuS
No tak, powalający argument. Tylko dlatego chcesz zreorganizować pracę Forum, bo ci się nie chce logować?
Pomysl tez o nie zarejestrowanych i nie zalogowanych uzytkownikach sledzacych forum Ile mielismy tutaj "wyznan" - przegladam forum od zawsze a zarejetrowalem sie niedawno Wielu nigdy sie nie zarejestruje a przeglada pewnie regularnie. Do tego nie zawsze jest mozliwosc zalogowania, nie zawsze sie przeglada forum w domu/pracy.

Zreszta to nie jest moje widzimisie To jest odgrzany kotlet sprzed miesiecy/roku/lat.

Moje plfoto.com
Old April 4th, 2006, 11:45 AM   #129
SoboleuS
Homo Josefoviensis

SoboleuS's Avatar

Quote:
Pomysl tez o nie zarejestrowanych i nie zalogowanych uzytkownikach sledzacych forum Ile mielismy tutaj "wyznan" - przegladam forum od zawsze a zarejetrowalem sie niedawno Wielu nigdy sie nie zarejestruje a przeglada pewnie regularnie. Do tego nie zawsze jest mozliwosc zalogowania, nie zawsze sie przeglada forum w domu/pracy.
Niby dlaczego mielibyśmy faworyzować niezarejestrowanych? Jak ktoś chce sprawnie przeglądać Forum to niech się zarejestruje. To żaden problem.
Old April 4th, 2006, 12:04 PM   #130
rcube
Kult Krowy

Hm.. pomysl o nie zalogowanych - to nie to samo co niezarejestrowani

A i jeszcze jedno Nawet jak sie jest zarejestrowanym. Jak sie przeglada dzialy jest taki bajer ze te watki do ktorych nie zagladales sa pogrubione,ale bardzo czesto jest to mylne. Najlepszym przykladem jest ow watek. Odpisales mi a ja ten watek mialem nie pogrubiona czcionka
Chyba ze ten bajer ma polegac na czym innym. Bo tez jest tak czasami ze jak gdzies zagladam wszystkie watki sa pogrubione mimo ze w wielu sie nie zmienilo od ostatniej mojej wizyty

Moje plfoto.com
Old April 4th, 2006, 12:16 PM   #131
SoboleuS
Homo Josefoviensis

SoboleuS's Avatar

Mało przekonujące argumenty
No i ciekawe kto poprzesuwa ten ponad tysiąc wątków do odpowiednich działów - bezsensowna strata czasu...
Old April 4th, 2006, 12:33 PM   #132
rcube
Kult Krowy

Odkrylem tajemnice Sobo Jego glownym argumenten jest...... odwalenie roboty Tzn martwi sie kto z 4 moderatorow poprzesuwa te "tysiac" watkow

Moje plfoto.com
Old April 4th, 2006, 12:44 PM   #133
embercadero
Registered User

embercadero's Avatar

Likes (Received): 2

Szczerze ci powiem rcubie ze ja nie rozumiem co w obsłudze forum sprawia ci aż tyle problemu... Ja na pewno korzystam z niego rzadziej niż ty a nie zdarza się praktycznie by jakiekolwiek interesujące mnie wątki trafiły dalej niż na drugą stronę. W czym problem?
embercadero no está en línea   Reply With Quote
Old April 4th, 2006, 12:51 PM   #134
rcube
Kult Krowy

Quote:
Originally Posted by Masstah
Szczerze ci powiem rcubie ze ja nie rozumiem co w obsłudze forum sprawia ci aż tyle problemu... Ja na pewno korzystam z niego rzadziej niż ty a nie zdarza się praktycznie by jakiekolwiek interesujące mnie wątki trafiły dalej niż na drugą stronę. W czym problem?

5 stron jest o tym Jakby Ci to stresic ? To nie jest ogolnie moj problem Jak juz napisalem to jest odgrzany nie moj pomysl . Sadzac po wynikach ankiety to nie tylko jest moj problem

Padly na pierwszej i drugiej stronie propozycje chyba przez Raine oraz Leshchoo jak uszczesliwic i zwolennikow i przeciwnikow Zapraszam do lektury

Moje plfoto.com
Old April 4th, 2006, 12:55 PM   #135
embercadero
Registered User

embercadero's Avatar

Tyle że ja przeczytałem te 5 stron i dalej nie rozumiem. Żebym cie troche nie znał to bym podejrzewał ze problem tkwi "somewhere in between the chair and the keyboard" ale że cie troche znam i nie podejrzewam to po prostu nie rozumiem. Aktywnych wątków warszawskich masz może w sumie w obu działach ze 20. Aż tak trudno je śledzić że koniecznie muszą być wydzielone?
embercadero no está en línea   Reply With Quote
Old April 4th, 2006, 01:00 PM   #136
rcube
Kult Krowy

Quote:
Originally Posted by Masstah
Tyle że ja przeczytałem te 5 stron i dalej nie rozumiem. Żebym cie troche nie znał to bym podejrzewał ze problem tkwi "somewhere in between the chair and the keyboard" ale że cie troche znam i nie podejrzewam to po prostu nie rozumiem. Aktywnych wątków warszawskich masz może w sumie w obu działach ze 20. Aż tak trudno je śledzić że koniecznie muszą być wydzielone?
Ale ja nie sledze tylko Warszawskich I przyznam ze nie Warszaskie trudniej mi znalezc z powodu czesto zlych nazw waktow lub mojej kiepskiej pamieci. Szukasz hali w Gdansku/Gdyni/Sopocie - roba tam dwie w tej chwili (tzn jedna ostatnio mala stop) . No wiec szukasz pod nazwa Gdansk - nie ma, Sopot - nie ma, Gdynia - nie ma..... co jest ? Watek brzmi jakos tak [Trojmiasto]Budowa hali ......

Ten podzial wlasnie ultawi orientacje w poruszaniu sie dla niemiejscowych latwiej bedzie mi cos znalezc ciekawego poza moim miastem

A argumenty naprawde padly Na tych 5 stronach Moze ich nie przeczytales wszystkich Nie szukaj tylko moich postow ale tez poczytaj inne wypowiedzi Nie kojarzcie tej reformy z moja osoba

Moje plfoto.com
Old April 4th, 2006, 01:24 PM   #137
kaspric
and we flew away

kaspric's Avatar

Likes (Received): 1895

w google znalazłem ten wątek w minutę

ArgentynaUrugwaj2006.Japonia2011 English.HK-Singapur-Kambodża-Wietnam2012, Korea-Japonia2012.Korea-Japonia-Tajwan 2013.GruzjaArmenia2014.Japonia2014
Rosja-Sakha(Jakucja)2014

kaspric no está en línea   Reply With Quote
Old April 4th, 2006, 01:28 PM   #138
rcube
Kult Krowy

Za kazdym razem bedziesz go szukal na google by sledzic postepy prac budowy , gratuluje

Ja dla ludzi z Trojmiasta skolei proponuje zamiast forum wlasne nogi lub skm i zeby na zywo sledzili

Moje plfoto.com
Old April 4th, 2006, 04:34 PM   #139
Tommy
S

Tommy's Avatar

Jestem za podziałem na województwa.
Old April 4th, 2006, 04:47 PM   #140
kaspric
and we flew away

kaspric's Avatar

Likes (Received): 1895

Quote:
Za kazdym razem bedziesz go szukal na google by sledzic postepy prac budowy , gratuluje

Ja dla ludzi z Trojmiasta skolei proponuje zamiast forum wlasne nogi lub skm i zeby na zywo sledzili
??

gwarantuję Ci, że szybciej znajdziesz go przez google niż włączając odpowiednie zakładki - a jeżeli bardzo często zaglądasz, to jest sunskrybcja

ArgentynaUrugwaj2006.Japonia2011 English.HK-Singapur-Kambodża-Wietnam2012, Korea-Japonia2012.Korea-Japonia-Tajwan 2013.GruzjaArmenia2014.Japonia2014
Rosja-Sakha(Jakucja)2014

kaspric no está en línea   Reply With Quote
Reply

Tags
łódzkie, śląskie, świętokrzyskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, polityka, pomorskie, reforma, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Thread Tools

Posting Rules