SkyscraperCity Forum banner

Сарајево | Sarajevo

1M views 7K replies 229 participants last post by  malosutra 
#1 ·
Morao sam u Sarajevo da podnesem zahtjev za vizu, pa rekoh kad sam prvi put u gradu hajde i da napravim svoju prvu reportazu. Napravio sam tacno 123 slike i nadam se da cu ih sve okaciti na ovaj tred u roku od nekoliko dana. Nakon Sarajeva, idem u Budvu, onda u Sabac, pa u Beograd a onda malo dalje, pa cu, ako budem imao vremena, i za ta mjesta napraviti reportaze.

P.S. Posto mi je ovo bio prvi put u Sarajevu, necu biti u stanju da navedem imena svih zgrada i zdanja, ali mislim da cu se vec nekako snaci za ono barem osnovno.

Pa da pocnem.:cheers:
 
  • Like
Reactions: ae.camo
#541 ·
E, hvala ako je neko od moderatora (Singi) izmijenio onaj moj post s flickr slikama koji nije radio, sad vidjeh. :eek:kay:

Evo par slika od danas što sam slikao iz teretane i na putu prema istoj

Pogled na skyline iz svlačionice



Segway reklame u Ferhadiji (i moje uho) :)



Sarajevski maturanti plesali sinhronizovani ples na trgu ispred BBI, kao i svake godine da obilježe kraj školske godine :)







Pogled iz teretane na Trg













I malo su brejkali freestyle na kraju :D

 
#550 ·
^^Sarajevo je veoma lep grad i razmislam da bi mozda on bio vise odgovarajuci u nekim stvarima kao glavni grad stare Jugoslavije nego BG , jer se u ovom gradu mogu naci srpske, bosnjacke i hrvatske elemente i grad je bio u svoje vreme ( i jeste) dosta tolerantni:)
Dobro, Beograd je velegrad i ima dobar polozaj ali Sarajeva je bilo Jugoslavija u malom:cheers:
 
#552 ·
^^Sarajevo je veoma lep grad i razmislam da bi mozda on bio vise odgovarajuci u nekim stvarima kao glavni grad stare Jugoslavije nego BG , jer se u ovom gradu mogu naci srpske, bosnjacke i hrvatske elemente i grad je bio u svoje vreme ( i jeste) dosta tolerantni:)
Dobro, Beograd je velegrad i ima dobar polozaj ali Sarajeva je bilo Jugoslavija u malom:cheers:
Hvala, slažem se. :eek:kay:
 
Top