daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Albanian Forum > Zhvillimet Urbane > Ekonomia, Shėrbimet Publike dhe Turizmi. > Turizmi

Turizmi The future of Albanian Tourism.

Reply
 
Thread Tools
Old January 19th, 2013, 05:54 PM   #21
Drenicaku
Registered User
 
Drenicaku's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Mitrovica, Kosovo
Posts: 4,366
Likes (Received): 5907


__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Drenicaku no está en línea   Reply With Quote
Old April 6th, 2013, 12:30 PM   #22
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 7,084
Likes (Received): 2626

Pamja nga punimet e resortit (Shkurt 2013)
velipojagrandeuroparesort.com
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica

Gizzan, JoniTTML, rene1234, Huti, mendje-madhi and 2 others liked this post
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old April 6th, 2013, 12:33 PM   #23
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 7,084
Likes (Received): 2626

Sic duket ndertimi eshte ne respektim te plote te projektit origjinal!
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old April 13th, 2013, 11:12 PM   #24
Shqiptari
Registered User
 
Shqiptari's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 556
Likes (Received): 99

paska ecur shume ndertime qysh ne vere qe kam qene une.
Shqiptari está en línea ahora   Reply With Quote
Old May 19th, 2013, 06:54 PM   #25
shqipo
Registered User
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 825
Likes (Received): 89

projekti me i bukur ne shqiperi, nese arrijn ta realizojn 100% duke perfshire dhe fushat sportive
shqipo no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2014, 02:47 AM   #26
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 7,084
Likes (Received): 2626

Pamje nga punimet e resortit (Deri ne Maj 2014)


velipojagrandeuroparesort.com
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old May 23rd, 2014, 02:48 AM   #27
Mr_Albalover
Registered User
 
Mr_Albalover's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: London
Posts: 7,084
Likes (Received): 2626
velipojagrandeuroparesort.com
__________________


"Ne, shqiptarėt e anės kombėtare, nuk kemi tjetėr mendim pėrveē ta heqim Shqipėrinė nga balta. Kėrkojmė tė jetojė kombi ynė me gjuhė tė tij, me mendime e me nder tė tij.
Sa shqiptarė janė tė ndershėm, do tė mbajnė tė gjithė mė anėn kombėtare. Ata qė janė zuzarė, shpirtrobėr e bij kurvash, le tė mbajnė mė anėt e tjera."
-Faik Konica

Mad-Vampire-10, Kumanovari liked this post
Mr_Albalover no está en línea   Reply With Quote
Old August 4th, 2014, 11:18 AM   #28
skutarian
Registered User
 
Join Date: May 2009
Posts: 327
Likes (Received): 88

duket shume bukur...uroj te mbaroje sa me shpejt dhe te dale dicka e bukur ne kompleksitet dhe jo vetem per ndertesat...Velipoja ka nje plazh fantastik dhe po te behen investime serioze, prespektiva do te jete super e mire
skutarian no está en línea   Reply With Quote
Old December 9th, 2015, 05:54 PM   #29
-Tani-
Registered User
 
Join Date: Mar 2015
Posts: 1,023
Likes (Received): 3012

Punimet Deri Me Gusht 2015


http://www.velipojagrandeuroparesort...259&Itemid=344
__________________
-Tani- no está en línea   Reply With Quote
Old March 30th, 2016, 03:06 PM   #30
Kumanovari
#Albania
 
Kumanovari's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 5,058
Likes (Received): 2394

Diqka per turistet ruse
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Kumanovari no está en línea   Reply With Quote
Old March 30th, 2016, 03:52 PM   #31
helloween 1
Registered User
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 1,213
Likes (Received): 756

Quote:
Originally Posted by Kumanovari View Post
Diqka per turistet ruse
Po te ishte resort ne kuptimin e drejte te fjales po, por ketu thjesht shiten apartamentet edhe nuk ka asnje lidhje me resortin e mirefillte.
__________________

Andrea_UK liked this post
helloween 1 no está en línea   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffAll times are GMT +2. The time now is 11:19 PM. • styleid: 14


Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 1
Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.
Feedback Buttons provided by Advanced Post Thanks / Like (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2016 DragonByte Technologies Ltd.

vBulletin Optimisation provided by vB Optimise (Pro) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2016 DragonByte Technologies Ltd.

SkyscraperCity ☆ In Urbanity We trust ☆ about us | privacy policy | DMCA policy

Hosted by Blacksun, dedicated to this site too!
Forum server management by DaiTengu