search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old July 23rd, 2015, 10:54 AM   #141
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 354

Quote:
Originally Posted by Edelweiss Kh View Post
Як одну, звичайно. А от Барви як 3, бо там 3 окремих ЖБ на 6 секцій будують.
Зрозуміло, ну тоді між Хмелем і Вінницею - пропасть, у Вінниці не знаю чи 20 будівництв набереться..
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old July 23rd, 2015, 10:57 AM   #142
Edelweiss Kh
Western Ukrainian

Edelweiss Kh's Avatar

Likes (Received): 12816

По кількості так, але в нас багато будується 1-під"їздних ЖБ, тому по площі вводу не така велика різниця.
Наберетьсяу Вінниці з 25 точно.
Edelweiss Kh no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 11:17 AM   #143
sam_gustavson
Registered User

sam_gustavson's Avatar

Likes (Received): 147

У Development Group заінчілось бабло, почалі будувати з білога кірпіча )))
[/QUOTE]

Last edited by sam_gustavson; July 23rd, 2015 at 11:24 AM.
sam_gustavson no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 11:24 AM   #144
OIM
Registered User

Likes (Received): 359

Quote:
По кількості так, але в нас багато будується 1-під"їздних ЖБ, тому по площі вводу не така велика різниця.
Наберетьсяу Вінниці з 25 точно.
ніхера собі!!! 100 будинків
був десь 3 тижні тому, візуально взагалі тих будівнцитв якось і не видно. а ще і 100 будинків, скільки ж там того міста с населенням біля 200 тис...
Melv чесно кажучи, коли їдеш через Хмельницький, то особисто для мене в порівняні з Вінницею виглядає як райцентр, центр взагалі убогий. Ну не в образу сказано представникам Хмеля... особиста суб"єктивна думка.
і в принципі в порівнянні з іншими містами теж, де я побував в україні(не беручи до уваги мегаполіси)
OIM no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 11:38 AM   #145
sam_gustavson
Registered User

sam_gustavson's Avatar

ЖК «Резиденція» | 12×6 | і ЖК «Рівьєра» | 12×3 | будуються

Quote:
Originally Posted by OIM View Post
був десь 3 тижні тому, візуально взагалі тих будівнцитв якось і не видно. а ще і 100 будинків, скільки ж там того міста с населенням біля 200 тис...
Melv чесно кажучи, коли їдеш через Хмельницький, то особисто для мене в порівняні з Вінницею виглядає як райцентр, центр взагалі убогий. Ну не в образу сказано представникам Хмеля... особиста суб"єктивна думка.
і в принципі в порівнянні з іншими містами теж, де я побував в україні(не беручи до уваги мегаполіси)

Так і є, я сам там іноді буваю. Мені він чимось Жмеринку чи Козятин нагадує. Але не в тому справа, в них якийсь бум у районі " Озерна"
Там був пустир весь час ( як у нас академічний), скільки пам'ятаю . А от раптом декілька років назад туди як на вибух атомної станції рятувальники, а на Хмель будівельники кинулись, відсотків 80 будівництва міста там.
Я тільки можу пояснити це тим що населення наторгувало грошей в свій час, і коли прийшов капздец гривні вони швидко кинулись вкладати гроші у нерухомість так як у банки страшно, а валюти нема де купити.
Old July 23rd, 2015, 12:47 PM   #146
Edelweiss Kh
Western Ukrainian

Edelweiss Kh's Avatar

Quote:
Ви б у Івано-Франківськ з"їздили...

Quote:
Originally Posted by sam_gustavson View Post
Там був пустир весь час ( як у нас академічний), скільки пам'ятаю . А от раптом декілька років назад туди як на вибух атомної станції рятувальники, а на Хмель будівельники кинулись, відсотків 80 будівництва міста там.
Я тільки можу пояснити це тим що населення наторгувало грошей в свій час, і коли прийшов капздец гривні вони швидко кинулись вкладати гроші у нерухомість так як у банки страшно, а валюти нема де купити.
На Озерній будується десь біля 30% житла Хмельницького. Ще десь так само - Виставка.

Якщо хочете побачити, то приїжджайте і ми вас поводимо, а ви порахуєте

indefinite, smoll liked this post
Old July 23rd, 2015, 12:48 PM   #147
Edelweiss Kh
Western Ukrainian

Edelweiss Kh's Avatar

Quote:
Які міста?

Bogatyr liked this post
Old July 23rd, 2015, 01:08 PM   #148
indefinite
Struggle!

indefinite's Avatar

Likes (Received): 3039

Quote:

ну по суті, так і є. це великий районний центр, який багато забудовується.
чогось подібного навіть вашій центральній вул. Соборній у нас немає.
центральна магістральна вулиця Хмельницького - вузька і бідно забудована, тому твої відчуття доволі об'єктивні. єдине, коли відчуваються масштаби міста - це вигляд з висоти.
по урбаністиці все ж Хм. виглядає потужніше.
хоча, тут все суб'єктивно, що кому більше подобається.

пс. надіюсь зараз не набіжать юзери із Хм. сабфоруму і не почнуть мене звинувачувати в тому, що я дарма обси*аю Хм.

smoll liked this post
indefinite no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 01:14 PM   #149
Layne
Registered User

Layne's Avatar

Likes (Received): 6517

Ви не праві населення біля 300 тис.ос.

В центрі є убогі місця. Але як він може бути на вашу думку весь убогий!?!?

Прогляньте фото галерею та переконайтесь, що там є багато НЕубогого:

http://www.skyscrapercity.com/showth...231603&page=85

Тут поняття для кожного відносні.. Є частина села у центрі із напіврозваленими а халупами а є частина Козятина)

Layne no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 02:27 PM   #150
OIM
Registered User

Likes (Received): 359

))) не думав що мій пост викличе такий резонанс.
Реально я не претендую на об"єктивну точку зору, яка би влаштувала всіх. Це лише моє бачення. за остані 10 років Вінниця значно змінилась і десь не завжди можливо справедливо але і віддаю перевагу Вінниці. А по суті, то в Хмелі я ніколи не ночував, не був в якості туриста, зазвичай проїздом, або по роботі. те що я бачив, то дійсно є якісь нові будівлі, але те який конфлікт вони викликають з існуючою архітерктурою просто піпец. Дуже багато якихось будівель які впринципі видно що мали бути пристойними, але їх зробили зовсім з інших матеріалів і получилось хєр зна шо.
А відносно того які інші міста виглядають убого, то це Житомир, Суми, Чернігів, Запоріжжя, Кіровоград, Херсон, Миколаїв, Рівне,. Тернопіль.
Я скажу так, не завжди поверховість визначає ахуєність міста, а його загальний вигляд. Я щойно повернувся з Литви і я зрозумів, що загальна чистота, розмітка, якість доріг, висадка дерев під лінійку, нормальний газон, ось це дуже дуже важливі фактори. І припустимо коли я їхав через райцентр який називається Расайнян де живе 12 тис народу, то виглядає воно в 100 раз краще любого нашого міста, саме завдяки комплексності підходу до розвитку міста. А коли тут стоїть сарай і бомжатнік а поряд скляний офіс то це просто викликає сміх...
Як на мене комплексність підходу найкраще реальізується у Вінниці, можливо це на дуже низькому рівні, але у нас воно існує...

indefinite liked this post

Last edited by OIM; July 23rd, 2015 at 02:37 PM.
OIM no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 03:35 PM   #151
Edelweiss Kh
Western Ukrainian

Edelweiss Kh's Avatar

Я не спорю, що благоустрiй, ГТ, набережна у вас кращi. Але розмова йшла суто про будiвництво I Хмельницький був згаданий вiнничанином. Порiвнювати мicта не буду, бо Майже всi форумери фанати своix мicт I oцiнити Iнших об'ективно не можуть.

Last edited by Edelweiss Kh; July 23rd, 2015 at 03:45 PM.
Old July 23rd, 2015, 04:33 PM   #152
sam_gustavson
Registered User

sam_gustavson's Avatar

Quote:
Я не спорю, що благоустрiй, ГТ, набережна у вас кращi. Але розмова йшла суто про будiвництво I Хмельницький був згаданий вiнничанином. Порiвнювати мicта не буду, бо Майже всi форумери фанати своix мicт I oцiнити Iнших об'ективно не можуть.

У мене жінка з Хмельницька, і все життя там прожила. Тепер живе і працює у Вінниці . Каже як тільки виходиш з потяга та починаєш добиратися додому так одразу бачиш цю убогість, що раніше не помічалось коли проживала там.
Так місто будується, але всеодно не хочеться там гуляти і відпочивати.
Напевно все пізнається порівнюючи . Я також не розумів чому всі так в захваті від Вінниці, поки не проїздив по Україні.
А от коли перебуваєш у Европі, і повертаєшся у Вінниця то напевно таке ж саме відчуття коли жінка повертається в Хмельницький з Вінниці.
Old July 23rd, 2015, 05:18 PM   #153
cocker
бичок

cocker's Avatar

Likes (Received): 333

Quote:
Хмельницька

Bogatyr liked this post
cocker no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 05:32 PM   #154
Edelweiss Kh
Western Ukrainian

Edelweiss Kh's Avatar

По-перше, пишiть правильно назву, якщо Ви хоч трохи поважаете спiврозмовника.

В Хмельницькому довгий час був повний штиль в благоутроi. Зараз ситуацiя дещо змiнюеться: реконструкцiя Привокзальноi площi, розiгнали базар, взялись (правда, через скачок курсу трохи затормозили) за набережну, потрохи прибирають парк Чекмана, купили машини для прибирання... Звичайно, що мicто не настiльки комфортне, але трохи змiнюеться в кращу сторону.
Old July 23rd, 2015, 05:38 PM   #155
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2762

Quote:
Originally Posted by sam_gustavson View Post
У Development Group заінчілось бабло, почалі будувати з білога кірпіча )))
Навпаки, правильно. В білої цегли більша несуча здатність.
asparagus91 está en línea ahora   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 06:04 PM   #156
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Likes (Received): 3608

Імхо, "убогість" Хмельницького проявляється тим що там немає районної забудови, у нас як, Вишенька,Слов"янка,Поділля суцільні 9(5)поверхівки між цими районами приватний сектор, Старе місто,Корея,П'ятничани суцільний часник, Соборна - майже суцільні "історичні будівлі"... А в Хмельницькому 9-поверхівки рандомно натикані по всьому місту, навколо яких приватні будинки,ангар чи ше якась хрєнь, і так 90% міста...
П.С. В резиденції то ж не біла цегла, а жовтий клінкерна цегла кажись
Old July 23rd, 2015, 06:20 PM   #157
sam_gustavson
Registered User

sam_gustavson's Avatar

ЖК «Резиденція» | 12×6 | і ЖК «Рівьєра» | 12×3 | будуються

[QUOTE=Edelweiss Kh;125782351]По-перше, пишiть правильно назву, якщо Ви хоч трохи поважаете спiврозмовника.
QUOTE]

Вибач якщо образив цим, я знаю як правильно відміняється назва міста. Просто вирішив що ви цим пишаєтесь, твої земляки на відповідь ти звідки, часто вживають таку фразу : "Цицька- Цицька я з Хмельницька!"

А на рахунок міста мені не хочеться тебе образити, чи повипендрюватися , чи ще щось в тому роді. Я тебе поважаю як патріота свого міста. Просто так історично склалося, (і це вже вкотре ця дискусія триває на форумі) що Проскурів був маленьким селищем, а вся інтелігенція і архітектура розвивалась в Кам'янці, і тут одно дня " совети" вірішили що якось рагульно розташований обласний центр новоспеченоі Хмельницької області, от вони прикинули провели пару ліній і прорахували що доцільно " стАлицу сделать здесь"
Так і перетворився Проскурів на Хмельницький.
І ремонт набережної на озері ( я знаю що там починається П.Буг)
Чи купа нових ТРЦ не врятують ситуацію. Просто в місті немає історії , холодно і сіро від самих панельок, не відчуваєш якогось затишку, не роздумуваєш про історію, про сутність сидячи у кафе за чашечкою кави, ну щось типу того.
Мені реально шкода що так сталося, але це моя думка і моїх друзів.

Last edited by sam_gustavson; July 23rd, 2015 at 06:27 PM.
Old July 23rd, 2015, 06:27 PM   #158
pokidyok
Registered User

Likes (Received): 404

Пацани(вінницькі), ну що ви як ватніки обсираєте інші міста і ще відстоююте свою "правоту".

Кожне місто має свої плюси і якщо десь краще, то не треба обсирати. Краще на прибирання з нами виходьте, щоб зробити Вінницю краще)))

cocker liked this post
pokidyok no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 06:46 PM   #159
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 354

[QUOTE=sam_gustavson;125783540]
Quote:
По-перше, пишiть правильно назву, якщо Ви хоч трохи поважаете спiврозмовника.
QUOTE]

Вибач якщо образив цим, я знаю як правильно відміняється назва міста. Просто вирішив що ви цим пишаєтесь, твої земляки на відповідь ти звідки, часто вживають таку фразу : "Цицька- Цицька я з Хмельницька!"

А на рахунок міста мені не хочеться тебе образити, чи повипендрюватися , чи ще щось в тому роді. Просто так історично склалося, (і це вже вкотре ця дискусія триває на форумі) що Проскурів був маленьким селищем, а вся інтелігенція і архітектура розвивалась в Кам'янці, і тут одно дня " совети" вірішили що якось рагульно розташований обласний центр новоспеченоі Хмельницької області, от вони прикинули провели пару ліній і прорахували що доцільно " стАлицу сделать здесь"
Так і перетворився Проскурів на Хмельницький.
І ремонт набережної на озері ( я знаю що там починається П.Буг)
Чи купа нових ТРЦ не врятують ситуацію. Просто в місті немає історії , холодно і сіро від самих панельок, не відчуваєш якогось затишку, не роздумуваєш про історію, про сутність сидячи у кафе за чашечкою кави, ну щось типу того.
Мені реально шкода що так сталося, але це моя думка і моїх друзів.
Наприклад, на імідж Львова потужність будівництва ІМХО, не впливає, там історичний центр робить свою справу. Те саме можна сказати про Франківськ і Чернівці - яке б не було сучасне будівництво, історичні центри там будуть завжди все скрашувати. У всякому разі, історичність та архітектура у Вінниці притягнута за вуха, і насправді лише зовсім трохи краще, ніж у Хмельницькому. Тому, грубо кажучи, що у Вінниці, що у Хмельницькому з історичним центром не склалось.

Насправді, те, що у місті немає архітектури, це не проблема. Такі міста як Вінниця та Хмельницький, щоб виглядати пристойно, повинні брати своєю ультрасучасністю, урбаністикою, забудовою. Сюди входять і будівництво висоток і сучасних ТРЦ і бізнес-центрів, і доріг, розвязок і т.д.

ІМХО, Хмельницький з часом можете стати "ультрасучасним" містом принаймні по українським міркам, чого я б не сказав про Вінницю за нинішніх темпів.
Забудова у Хмельницькому йде як на мене шаленими темпами, з поміж гімна, є цілком пристойні проекти, в т.ч. і висотні. Нехай навіть сьогодні все виглядає розкидано і некомплексно, розбавлене хламом, але іде процес зносу халуп і забудови пустирів. Так і зароджуюється нове місто. Зявляються нові інфраструктурні обєкти, як наприклад аквапарк. У Вінниці це все йде набагато тугіше. Крім того у Хмельницькому досить серйозний приріст населення, в той час як у Вінниці у 2015 році лише спад.

Суть моєї думки в тому, що з будь-якого болота можна зробити канхвету (як з пустелі зробили Дубай). Питання лише в грошах. У всякому разі, динаміка у Хмельницького куди жвавіша, ніж у Вінниці.

melv, Hip, smoll, Bogatyr liked this post
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2015, 07:23 PM   #160
Edelweiss Kh
Western Ukrainian

Edelweiss Kh's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mr.Shaker View Post
Імхо, "убогість" Хмельницького проявляється тим що там немає районної забудови, у нас як, Вишенька,Слов"янка,Поділля суцільні 9(5)поверхівки між цими районами приватний сектор, Старе місто,Корея,П'ятничани суцільний часник, Соборна - майже суцільні "історичні будівлі"... А в Хмельницькому 9-поверхівки рандомно натикані по всьому місту, навколо яких приватні будинки,ангар чи ше якась хрєнь, і так 90% міста...
П.С. В резиденції то ж не біла цегла, а жовтий клінкерна цегла кажись
Ну це такі райони як ДУбово, Гречани і Центр. А от Виставка, Південний-Захід і Озерна це на 90% багатоповерхові райони. Лезнево, Ружична, Отрадне, Дивокрай - суто приватний сектор.
Ангари, промзона це Гречани і Дубово, здебільшого. ТОму за які 90% міста ти говориш я не знаю.

smoll, Bogatyr liked this post

Reply

Thread Tools

Posting Rules