search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Inwestycje ukończone

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old June 16th, 2017, 08:40 AM   #4961
gargul
Łódź - kocham to miasto!

gargul's Avatar

Likes (Received): 2579

Quote:
Originally Posted by czlapka View Post
Jak widać po postach wyżej, nie zawsze ironia wyjdzie Ja zczaiłem

Niestety nie ma taga [ironia]
gargul no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old July 4th, 2017, 10:35 PM   #4962
sukkub
Registered User

Likes (Received): 131

Temat nieco ucichł, ale znów przy okazji sprzedaży karnetów Widzew bije rekordy. Właśnie poszło ponad 1910 karnetów w niecałą dobę! Niektóre kluby nawet tyle za free nie rozdają, a co dopiero sprzedać. Ostatnio na TT Śląsk Wrocław chwalił się liczą 100 karnetów w dobę Jeden klub w wielkim mieście w ekstraklasie... Niebo a ziemia.

Nie wiem na ilu tym razem się zatrzymamy, ale bez list fc i osiedli (~2000 powinno być) mamy już 7600 karnetów + jakieś 600 rezerwacji nieopłaconych (tudzież przelew jeszcze nie zaksięgowany).

Mam osobistą satysfakcję, bo wielu powątpiewało w zasadność budowy. A tu proszę po pierwszej rundzie jeszcze pojawiały się głosy o efekcie stadionu, ale myślę, że coraz więcej będzie głosów, że to jednak Magia Widzewa

nowy1212, danieloo82, Loukas_, czlapka liked this post
sukkub no está en línea   Reply With Quote
Old July 4th, 2017, 11:06 PM   #4963
nowy1212
Registered User

nowy1212's Avatar

Likes (Received): 5989

Bo co by nie mówić Widzew to jednak jest marka, a właściciele potrafią to wykorzystać(bez tego by sie pewno nawet 1tys nie sprzedał). Często się ludzie śmieją że Widzew ma fanów we wioskach, ale dzięki temu maja spory zasięg.

W każdym razie oby tak dalej. Ja bym wspomniał jeszcze o tym że loże też wykupione - cennik na stronie Widzewa.
nowy1212 no está en línea   Reply With Quote
Old July 5th, 2017, 12:12 PM   #4964
BonjoPOL
Władza l**u

BonjoPOL's Avatar

Likes (Received): 5402

To jest niesamowite. Serio. Nawet nie wiedziałem, że już ruszyła sprzedaż, a sprzedano 8000 szt. Tempo jest kilkukrotnie wyższe niż ostatnio.
BonjoPOL no está en línea   Reply With Quote
Old July 5th, 2017, 12:15 PM   #4965
czlapka
Ziemia Obiecana

czlapka's Avatar

Likes (Received): 1696

Pojawiały się głosy, że te karnety to wykupują sponsorzy, że na meczach będą pustki. No nie było.

Pojawiały się głosy, że to jednorazowa spina taka, że nie będzie awansu, nastroje opadną i będzie lipa. No nie bardzo.

W zimę na sprzedaż 7750 karnetów trzeba było 71 dni, teraz tyle sprzedano w 2 tygodnie.

Jest moc!
czlapka no está en línea   Reply With Quote
Old July 5th, 2017, 05:55 PM   #4966
lenin
Registered User

lenin's Avatar

Likes (Received): 5222

A nadal regulamin sprzedaży jest nie korzystny dla nowych chętnych, preferencja jest dla tych co chcą wznowić...w przyszłym sezonie , przy awansie spodziewam się 30-40% podwyżek i 2-3 dni na powtórkę karnetu , tak by dać szansę ekonomi , mniej lojalności(która też jest ważna), ale jak się ma taki produkt, by podnieść jego rangę...potrzebna jest kasa!!..
Old July 5th, 2017, 06:15 PM   #4967
sukkub
Registered User

Generalnie chyba zawsze pierwszeństwo mają Ci, którzy przedłużają karnet Myślę, że wszyscy nie przedłużą, więc i nowe osoby powinny mieć szanse, tym bardziej, że teraz nie ma póki co takiego rzutu na karnety fundowane, a i liczba maksymalna takich karnetów jest zmniejszona.

Co do ceny to przy braku awansu uważam, że są ok. Poza tym klub robi ankiety wśród kibiców i to też gdzieś wpływa na kształtowanie cen - powiedzmy pokazuje mniej więcej na jakim poziomie powinny być.

Tempo sprzedaży rewelacyjne, choć wiadomo teraz jest mniej czasu niż poprzednio - niby pozostał miesiąc (ale to też nie 4 jak ostatnio), a tu już 8k

Czekamy teraz na wjazd list osiedlowych i 10.07 (wiadomo kolejne wypłaty ). Podejrzewam, że znów ludzie widząc jak mało miejsc zostanie będą kupować, żeby to miejsce jednak mieć zarezerwowane

Ja osobiście wierzę, że w zeszłej rundzie część osób niejako zmotywowana posiadaniem karnetu była na tylu meczach, że po prostu zakochała się w atmosferze i dlatego wracają. Średnia to ~15k, czyli jednak Ci ludzie chcieli przychodzić, a nie tylko być na derbach czy otwarciu

Pozostaje piąć się sportowo w górę, by już co sezon tak to wyglądało

lenin, gargul liked this post
Old July 5th, 2017, 06:41 PM   #4968
lenin
Registered User

lenin's Avatar

Oby było jak na Arsenalu....karnet kupisz, jak ktoś umrze, albo w strefie vip, gdzie ceny są wysokie, ale do przełknięcia..ja dziś dostałem taką ofertę na e-maila i się zastanawiam, ale na przyszły sezon już na 100% łyknę(4500 na sezonna dzień dzisiejszy full wypas opcja), ogólnie temat rozbudowy stadionu trzeba już wałkować!!
Old July 5th, 2017, 08:07 PM   #4969
sukkub
Registered User

Quote:
Originally Posted by lenin View Post
Oby było jak na Arsenalu....karnet kupisz, jak ktoś umrze, albo w strefie vip, gdzie ceny są wysokie, ale do przełknięcia..ja dziś dostałem taką ofertę na e-maila i się zastanawiam, ale na przyszły sezon już na 100% łyknę(4500 na sezonna dzień dzisiejszy full wypas opcja), ogólnie temat rozbudowy stadionu trzeba już wałkować!!
Z jednej strony to fajne, ale nie chciałabym by dostęp na Widzew był tylko dla wybrańców - Ci, którzy nie będą mogli przyjść jeszcze nam gdzieś uciekną albo stracą motywację Na szczęście jest system zwalniania miejsc - można rzecz, że Widzew na niektóre spotkania sprzedał więcej wejściówek niż miejsc, no ewenement!

A Super Vipa polecam - wejścia właściwie bez kolejek, catering, miękkie obicie krzesełek
Ja mam 'tylko' vipa i chyba najbardziej doceniam brak kolejek, bo jak raz przylało w drodze na stadion nie musiałam chociaż moknąć

lenin liked this post
Old July 6th, 2017, 08:20 PM   #4970
marcinlodz
Registered User

marcinlodz's Avatar

Likes (Received): 527

Quote:
Originally Posted by sukkub View Post
(...)
Ja mam 'tylko' vipa i chyba najbardziej doceniam brak kolejek, bo jak raz przylało w drodze na stadion nie musiałam chociaż moknąć
Kolejnym plusem karnetów "vip" jest sprzedaż złocistych napojów, pomimo meczów podwyższonego ryzyka i braku tegoż napoju na innych trybunach

Dla mnie ewenementem jest to, ze na te mecze chodzą całe rodziny. Na każdym meczu ze swoimi rodzicami jest co najmniej tysiąc dzieciaków. To, że sektory rodzinne to połowa dzieciaków jest jak najbardziej oczywiste, ale na inne sektory także narybek uczęszcza.
Old July 6th, 2017, 09:36 PM   #4971
sukkub
Registered User

Quote:
Originally Posted by marcinlodz View Post
Kolejnym plusem karnetów "vip" jest sprzedaż złocistych napojów, pomimo meczów podwyższonego ryzyka i braku tegoż napoju na innych trybunach

Dla mnie ewenementem jest to, ze na te mecze chodzą całe rodziny. Na każdym meczu ze swoimi rodzicami jest co najmniej tysiąc dzieciaków. To, że sektory rodzinne to połowa dzieciaków jest jak najbardziej oczywiste, ale na inne sektory także narybek uczęszcza.

A to nie prawda. Złocisty napój jest na każdej, tylko ze względu na przepisy na reszcie trybun jest do 3,5%. A tutaj można troszkę więcej

Dokładnie, całe rodziny. Od małych dzieciaków po starsze pokolenie. Widziałam jedno foto starszego już pana chyba z synem swoim, może wnuczkiem? Ciężko ocenić, ale Panu aż oczy się śmiały, to było szczerze wzruszające

euro_exemplum liked this post
Old July 6th, 2017, 10:14 PM   #4972
marcinlodz
Registered User

marcinlodz's Avatar

Quote:
Originally Posted by sukkub View Post
A to nie prawda. Złocisty napój jest na każdej, tylko ze względu na przepisy na reszcie trybun jest do 3,5%. A tutaj można troszkę więcej

Dokładnie, całe rodziny. Od małych dzieciaków po starsze pokolenie. Widziałam jedno foto starszego już pana chyba z synem swoim, może wnuczkiem? Ciężko ocenić, ale Panu aż oczy się śmiały, to było szczerze wzruszające
Chodziło mi o mecze podwyższonego ryzyka. Podczas derbów na innych trybunach napoju złocistego nie sprzedawano A vip to jednak vip

U mnie chodzą 3 pokolenia. Ja, moj syn i mój ojciec. Teraz czekam na otwartą sprzedaż karnetów bo mama chce chodzic

miiszczu, Funky Koval, hetman90, czlapka liked this post
marcinlodz no está en línea   Reply With Quote
Old July 6th, 2017, 11:06 PM   #4973
sukkub
Registered User

A to sorry, zwracam honor. Nie doczytałam uważnie

No to życzę powodzenia, żeby udało się upolować karnecik
Old July 10th, 2017, 10:39 PM   #4974
lenin
Registered User

lenin's Avatar

ogólnie to faojowo było by zagrać z Łksem w finale ligi mistszóf
Old July 16th, 2017, 08:09 PM   #4975
marcinlodz
Registered User

marcinlodz's Avatar

Quote:
Originally Posted by marcinlodz View Post
(...)Teraz czekam na otwartą sprzedaż karnetów bo mama chce chodzic
Niestety nie było już wolnych miejsc dla mamy na moim sektorze, a na drugi koniec stadionu nie chce iść Znowu zatem musi czekać aż ojciec lub syn nie będą chcieli iść. Póki co mają 100% frekwencję
Old July 16th, 2017, 08:13 PM   #4976
ABSOLUT-WŁÓKNIARZ
Registered User

ABSOLUT-WŁÓKNIARZ's Avatar

Likes (Received): 5

Ogólnie to ten stadion ma zbyt małą pojemność
Old July 17th, 2017, 10:44 PM   #4977
Gutenteger
Registered User

Gutenteger's Avatar

Dzisiaj mamy 22 dzień sprzedaży karnetów. Do pierwszego meczu sezonu na Widzewie pozostało 26 dni. Liczba sprzedanych karnetów w tej chwili wynosi 13715, z czego ok. połowy to karnety na cały sezon. Klub planuje zablokować sprzedaż na poziomie ok. 16 tys, więc do końca tygodnia będzie pewnie po ptokach. Gdyby sugerować się wynikami sprzedaży w tym i poprzednim sezonie to stadion jest zdecydowanie za mały.

czlapka, Polopiryn, danieloo82, lenin liked this post
Gutenteger no está en línea   Reply With Quote
Old July 18th, 2017, 10:55 AM   #4978
BonjoPOL
Władza l**u

BonjoPOL's Avatar

Likes (Received): 5402

Stadion nie jest za mały. 16 000 na stadionie o tej pojemności daje fantastyczną atmosferę, a 16 000 na obiekcie 35-45 000 daje wrażenie pustki i przytłacza W dodatku pojemność sama z siebie napędza sprzedaż karnetów.

Nie było jeszcze tutaj: od strony Piłsudskiego pojawił się lokal LV Bet ze sportowym barem. Fajnie, ale szkoda, że szyldy w kolorach sponsora, a nie czerwono-białe

nowy1212, Stavrotti, euro_exemplum liked this post
BonjoPOL no está en línea   Reply With Quote
Old July 18th, 2017, 03:49 PM   #4979
Gutenteger
Registered User

Gutenteger's Avatar

Dlaczego zakładasz, że przy większej pojemności stadionu sprzedałoby się jedynie 16 tys. karnetów? Teraz schodzi tyle, bo więcej nie może (klub chce mieć mały zapas i nie sprzedaje wszystkich 18 tys. miejsc).

Pytaniem kluczowym jest raczej to, ile będzie trwał efekt nowego stadionu i jak mocny ma dzisiaj wpływ. Zobaczymy w ciągu najbliższych lat. Jeśli stadion nadal będzie się regularnie wypełniał to znaczy, że jest za mały.

lenin liked this post
Gutenteger no está en línea   Reply With Quote
Old July 18th, 2017, 04:59 PM   #4980
sukkub
Registered User

To 16 tys. to jest trochę taki max. W końcu w liczbę 18018 wchodzą zarówno miejsca dla prasy, z lóż jak i sektora gości, do tego klub musiał zwiększyć na ten sezon bufory na żądanie policji, a poza tym jeszcze zapas miejsc dla zaproszonych gości. O tyle dobrego, że na te miejsca sprzedawane są karnety fundowane, które w razie pojawienia się gości po prostu nie zostaną wykorzystane.

Ja się zgodzę, że stadion jest za mały. ~25 tys. byłoby myślę w sam raz na warunki polskiej piłki.

Darek Yoker liked this post

Reply

Tags
łódź, łódzkie, infrastruktura sportowa, stadion, stadiony, widzew

Thread Tools

Posting Rules