daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Euroscrapers > Local discussions > Belarus

Belarus Беларусь |» Minsk | Brest | Viciebsk | Mahiloŭ

View Poll Results: Новыя падфорумы
за 16 76.19%
супраць 5 23.81%
Voters: 21. You may not vote on this poll

Reply

Thread Tools
Old February 7th, 2012, 04:18 PM   #21
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

гэта ў падфоруме "рэстаўрацыя і помнікі архітэктуры", зразумела, а якія тэмы будуць у "архітэктуры і ўрбаністыке", маю на ўвазе, якога пляну?
Korkh. no está en línea   Reply With Quote
Old July 15th, 2012, 06:16 PM   #22
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

Ёсьць думка разьвесьці Эканоміку і Інфраструктуру па розным падфорумам, то бок, існая секцыя "Інфраструктура і эканоміка" становіцца "Інфраструктура і транспарт (+ можа Энэргетыка), эканамічныя і прамысловыя тэмы пераносяцца ў новы падфорум "Эканоміка, прамысловасць, знешнія адносіны" туды жа і ўсе тэмы пра зьнешнія стасункі зь іншымі краінамі.
Old July 15th, 2012, 10:03 PM   #23
VK_rnn
Registered User

VK_rnn's Avatar

Likes (Received): 190

Я мяркую, што стала вельмі шмат тэм, якія на адну-дзве навіны (напрыклад "паляванне" або "прыватызацыя"), існаванне я ў іх не бачу
VK_rnn no está en línea   Reply With Quote
Old July 16th, 2012, 12:01 AM   #24
Minsk
Registered User

Minsk's Avatar

Likes (Received): 1786

Quote:
Originally Posted by Korkh. View Post
Ёсьць думка разьвесьці Эканоміку і Інфраструктуру па розным падфорумам, то бок, існая секцыя "Інфраструктура і эканоміка" становіцца "Інфраструктура і транспарт (+ можа Энэргетыка), эканамічныя і прамысловыя тэмы пераносяцца ў новы падфорум "Эканоміка, прамысловасць, знешнія адносіны" туды жа і ўсе тэмы пра зьнешнія стасункі зь іншымі краінамі.
Я ЗА.
Minsk no está en línea   Reply With Quote
Old July 16th, 2012, 12:04 AM   #25
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by VK_rnn View Post
Я мяркую, што стала вельмі шмат тэм, якія на адну-дзве навіны (напрыклад "паляванне" або "прыватызацыя"), існаванне я ў іх не бачу
Штосьці будзем аб'ядноўваць, штосьці выдалім, а штосьці пакінем на перспектыву.
Old December 23rd, 2012, 07:18 PM   #26
dmitryminsk
Registered User

Likes (Received): 33

Quote:
Originally Posted by VK_rnn View Post
Назіраючы за апошнімі навінамі ("Спартак", "Луч") прапаную аб'яднаць дзве вышэйазначаныя галіны ў адзіную - "Паляванне на раней прыватызаванае"
dmitryminsk no está en línea   Reply With Quote
Old December 23rd, 2012, 09:24 PM   #27
Minsk
Registered User

Minsk's Avatar

Likes (Received): 1786

Minsk no está en línea   Reply With Quote
Old February 3rd, 2013, 08:34 PM   #28
abyshto
BANNED

Likes (Received): 2058

вітаю) можа не туды пішу, але ж я новы ўдзельнік, таму даруйце) заўважыў, што на многіх суседніх форумах ёсьць асобныя веткі пра замежжа, на якіх Беларусь вельмі сьціпла прэзентавана. напрыклад на расейскім форуме шмат ветак пра Украіну, Летуву, а пра нашу краіну толькі пра мінск і вось з'явілася не так даўно пра беларускую правінцыю. на ўкраінскім форуме была ветка пра мінск, я стварыў пра беларускую правінцыю. дык вось я прапаную беларускаму сьпадарству ды й іньшаму дапамагчы ў гэтай нялегкай справе і запоўніць гэтыя веткі. нам сапраўды ёсьць што паказаць, асабліва што датычыцца помнікаў гісторыі
abyshto no está en línea   Reply With Quote
Old February 4th, 2013, 06:53 PM   #29
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by abyshto View Post
вітаю) можа не туды пішу, але ж я новы ўдзельнік, таму даруйце) заўважыў, што на многіх суседніх форумах ёсьць асобныя веткі пра замежжа, на якіх Беларусь вельмі сьціпла прэзентавана. напрыклад на расейскім форуме шмат ветак пра Украіну, Летуву, а пра нашу краіну толькі пра мінск і вось з'явілася не так даўно пра беларускую правінцыю. на ўкраінскім форуме была ветка пра мінск, я стварыў пра беларускую правінцыю. дык вось я прапаную беларускаму сьпадарству ды й іньшаму дапамагчы ў гэтай нялегкай справе і запоўніць гэтыя веткі. нам сапраўды ёсьць што паказаць, асабліва што датычыцца помнікаў гісторыі
Толькі адна просьба, калі ствараеце новую тэму, дадавайце ўнізе старонкі тэг belarus, тое ж самае тычыцца і ўжо існуючых тэм, бо так зручней адсочваць абнаўленьні.
Old November 22nd, 2013, 06:34 PM   #30
abyshto
BANNED

а чаму б нам не стварыць асобную галінку пра замежжа?? не так, каб усе фота штурхалі ў адзiн трэйд, а разбіць на падтэмы?? як гэта зроблена напрыклад на украінскiм і рускiм форуме
Old November 23rd, 2013, 01:17 PM   #31
Bacian
Registered User

Bacian's Avatar

Likes (Received): 214

Quote:
а чаму б нам не стварыць асобную галінку пра замежжа?? не так, каб усе фота штурхалі ў адзiн трэйд, а разбіць на падтэмы?? як гэта зроблена напрыклад на украінскiм і рускiм форуме
А навошта гэта?

Visit my Blog
Bacian no está en línea   Reply With Quote
Old November 23rd, 2013, 01:42 PM   #32
abyshto
BANNED

Quote:
Originally Posted by Bacian View Post
А навошта гэта?
так стане зручней. з'явіцца магчымасьць пашырыць гэтую тэму

Stazhar liked this post
Old November 23rd, 2013, 07:42 PM   #33
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

Quote:
так стане зручней. з'явіцца магчымасьць пашырыць гэтую тэму
Калі будзе больш актыўнасьці ў існуючай тэме- тады можна й падумаць.
Old December 10th, 2013, 08:44 AM   #34
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

Прапаную ў бліжэйшы час стварыць падсекцыю з ужо пабудаванымі аб'ектамі. У Менскай секцыі ўжо зараз больш за 10 такіх тэм і хутка дабудуецца яшчэ шмат будынкаў.

SSC Belarus у facebook

Minsk liked this post
Old December 10th, 2013, 11:17 AM   #35
pauk2000
pauk2000

pauk2000's Avatar

Likes (Received): 138

стварай)))
pauk2000 no está en línea   Reply With Quote
Old July 7th, 2014, 09:24 PM   #36
abyshto
BANNED

пытаньне. Некалькі тыдняў таму стварыў у нашай кавярне тэму пра Расею, для абмеркаваньня навін у суседняй з намі краіне, але яе вельмі хутка выдалілі. Дык вось цікава чаму??
Old July 7th, 2014, 10:23 PM   #37
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

Quote:
пытаньне. Некалькі тыдняў таму стварыў у нашай кавярне тэму пра Расею, для абмеркаваньня навін у суседняй з намі краіне, але яе вельмі хутка выдалілі. Дык вось цікава чаму??
У нас ужо ёсьць тэма Беларуска-расейскія адносіны, навошта яшчэ адна?
Old July 7th, 2014, 11:21 PM   #38
abyshto
BANNED

Quote:
У нас ужо ёсьць тэма Беларуска-расейскія адносіны, навошта яшчэ адна?
і там 6 старонак Minsk і вы пасціце навіны з беларускіх сайтаў. І так у многіх тэмах.

Беларускі форум заўсёды будзе напаўмёртвы, пакуль мы не займеем Кавярню накшталт "Козацькой Рады" дапусцім.

у нас практычна няма тэм, дзе можна абмяркоўваць нешта, акрамя архітэктуры і будаўніцтва. Прасцей кажучы, у нас няма паўнавартаснай Кавярні.
Old July 8th, 2014, 04:34 PM   #39
Korkh.
Belarus

Korkh.'s Avatar

Quote:
і там 6 старонак Minsk і вы пасціце навіны з беларускіх сайтаў. І так у многіх тэмах.

Беларускі форум заўсёды будзе напаўмёртвы, пакуль мы не займеем Кавярню накшталт "Козацькой Рады" дапусцім.

у нас практычна няма тэм, дзе можна абмяркоўваць нешта, акрамя архітэктуры і будаўніцтва. Прасцей кажучы, у нас няма паўнавартаснай Кавярні.
Аднак, я так і не зразумеў чым выдаленая тэма адрозьніваецца па зьместу ад ужо існуючай. Няхай форум будзе "напаўмертвым", але ён будзе мінавіта па сваёй галоўнай тэме. Асабіста мне не патрэбна флудзільня-сьметніца кшталту "Чайной" і "Козацькой рады". Мяркую, у сеціве дастаткова пляцовак дзе можна абмеркаваць палітычныя падзеі, аўтамабілі, кампутарныя гульні і г.д.
Old July 8th, 2014, 06:47 PM   #40
abyshto
BANNED

Quote:
Аднак, я так і не зразумеў чым выдаленая тэма адрозьніваецца па зьместу ад ужо існуючай. Няхай форум будзе "напаўмертвым", але ён будзе мінавіта па сваёй галоўнай тэме. Асабіста мне не патрэбна флудзільня-сьметніца кшталту "Чайной" і "Козацькой рады". Мяркую, у сеціве дастаткова пляцовак дзе можна абмеркаваць палітычныя падзеі, аўтамабілі, кампутарныя гульні і г.д.
ну гэта асабіста вам не трэба, мне напрыклад хацелася б бачыць такім беларускі форум.

Кардынальна тэма адрозніваецца тым, што ў выдаленай можна было б флудзіць і спрачацца. А пра тую, пра якую вы кажаце, тупа навіны з тутбаю посьцяцца
Reply

Tags
belarus

Thread Tools

Posting Rules