daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Hrvatski Forum > Economy and development > Cestovna infrastruktura

Cestovna infrastruktura Motorways, expressways, and other state routes

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 14 votes, 5.00 average.
Old September 17th, 2014, 10:55 PM   #3521
passat1717
Sawasdee!

passat1717's Avatar

Likes (Received): 5066

Quote:
Originally Posted by misipile View Post
A o cemu da pisemo? Ovo preasfaltiravanje rijeckih prometnica koje traje cijelu vjecnost postaje dosadno, a od drugih stvari se ne radi ama bas nista.

Mozda sad krenu s prosirenjem A7/D102 od Krizisca do Smrike, iako sumnjam. D427 je zapela. D403 se (navodno) priprema.

U Malinskoj se gradi rotor. Wow. Sto jos mozemo napisati? Da je nekom semaforu crkla zarulja? Da kose travu na A7 u Dragi?

Kao sto vidimo, zamrla je gradjevina, pa skupa s njom i forum. A ljudi navikli provjeravati jer je nedavno bila najaktivnija tema o gradnji cesta u RH. Savrseno plodno tlo za Zdravaxa i njegov terorizam. Ali, tko smo mi da sudimo, "ne shvacamo da je on genij s projektima koji zasluzuju nagrade" (gotovo pa njegov autobiografski citat).

Kad/ako se pocne nesto graditi, eto mene opet. Do tada....

passat1717 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old September 17th, 2014, 11:42 PM   #3522
d - 403
Registered User

d - 403's Avatar

Likes (Received): 5

A o cemu da pisemo? ......

Savrseno plodno tlo za Zdravaxa i njegov terorizam. Ali, tko smo mi da sudimo, "ne shvacamo da je on genij s projektima koji zasluzuju nagrade" (gotovo pa njegov autobiografski citat).

Znaci dosadjujete se, a kada vam covjek baci neku temu za razmisljanje, onda mu ruku odgrizete ... i jos ga optuzujete za terorizam da bi opravdali svoj kanibalizam ... a tema za polizat prste :

PROMASENA TRASA D 403 ... no dobro . To smo apsolvirali

Japanac je bacio odlican prijedlog o cemu sam ja htio otvoriti Fb stranicu kada sam sticajem okolnosti malo pazljivije pogledao "prometna rjesenja" u ovome gradu ... a vjerojatno i u ostalim gradovima u koje ja nemogu imati uvida, ali moze ovaj portal.

Radi se o nedostacima postojecih rjesenja u prometu i mogucim poporavcima tih nedostataka ...

Gospodo izvolite lajkati vrijednog Japanca kao sto on lajka sve vas i otvoriti novu dretvu ... da nebi moro ja

Gorgorot primi jedan pravi muski hag
d - 403 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 12:25 AM   #3523
nyl
enjoyer

nyl's Avatar

Šta mi tu imamo razmišljati kad si ti odlučio da su tvoja riješenja produkt genijalca i kao takva ne podliježu propitivanju.

Evo za tebe jedne dretve

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1500756

pa daj tamo svoje mišljenje, obrati se forumašu georu
ako je još aktivan pa će ti osoba od struke malo pojasniti neke stvari. Naravno ako bude od volje prema tebi

Ajd

d - 403, papiga liked this post
nyl está en línea ahora   Reply With Quote
Old Yesterday, 04:45 AM   #3524
NP-549
Registered User

Likes (Received): 43

Quote:
Originally Posted by zvonko View Post
Filter. Lakše se diše

Neizmjerno sam ti zahvalan na ovom savjetu
NP-549 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 11:07 PM   #3525
NP-549
Registered User

Likes (Received): 43

Još jednom se zahvaljujem ZVONKU koji mi je omogućio da ovaj forum bude ponovno ko nekad !!!!

d-403 ignore list - MIR KUĆI OVOJ !
NP-549 no está en línea   Reply With Quote

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules