daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy (aug.2, 2013) | DMCA policy | flipboard magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Klub Forum [powyżej 100 postów] > Turystyka miejska i nie tylko

Turystyka miejska i nie tylko Polish tours | Wycieczki forumowe

Reply

Thread Tools
Old January 13th, 2018, 11:18 PM   #1
mamik
Registered User

mamik's Avatar

Likes (Received): 4528

[Chorwacja] Zagrzeb tydzień w kwietniu

Są ciekawe ceny za loty z Warszawy, mieszkania w korzystnych cenach, więc się zastanawiam nad podróżą. Pytanie co warto zwiedzić i czy to dobry pomysł? Wszelkie rady mile widziane.
mamik no está en línea   Reply With Quote
Old January 14th, 2018, 01:34 PM   #2
ABWera
Registered User

ABWera's Avatar

Likes (Received): 3642

ale rozumiem, że nastawiasz się na tydzień na całą Chorwację a nie tylko na Zagrzeb?
ja myślałem o Lubljanie (wypad przy okazji do Triestu, Piran, Bled itp). Niestety jeśli o Chorwację to byłem typowo wakacyjnie na Korculi + Dubrownik.

mamik liked this post
ABWera no está en línea   Reply With Quote
Old January 14th, 2018, 01:59 PM   #3
mark40
Registered User

mark40's Avatar

Likes (Received): 5634

Zatrzymaliśmy się na jedną noc w Zagrzbiu przy powrocie z Makarskiej. W zasadzie byliśmy jeden wieczór plus prawie cały następny dzień. Sporo da się zobaczyć w tym czasie. Może jeszcze kiedyś zrobimy przystanek w drodze nad chorwackie morze na takiej samej zasadzie. Jednak 2-3 dni (jak dla mnie trzeci dzień dyskusyjny) na 800 tys miasto to maksymalny czas jaki tam można spędzić.
mark40 no está en línea   Reply With Quote
Old January 14th, 2018, 02:45 PM   #4
mamik
Registered User

mamik's Avatar

Likes (Received): 4528

Quote:
Originally Posted by ABWera View Post
ale rozumiem, że nastawiasz się na tydzień na całą Chorwację a nie tylko na Zagrzeb?
ja myślałem o Lubljanie (wypad przy okazji do Triestu, Piran, Bled itp). Niestety jeśli o Chorwację to byłem typowo wakacyjnie na Korculi + Dubrownik.
Przez tydzień z noclegiem w Zagrzebiu ale z wycieczkami. Na razie w planie Rijeka (2 godz autobusem) oraz Lublana (też ok 2 godzin). Tydzień w jednym mieście mnie nie przeraża

Last edited by mamik; January 14th, 2018 at 04:34 PM.
mamik no está en línea   Reply With Quote
Old January 14th, 2018, 10:17 PM   #5
G.K.
Registered User

G.K.'s Avatar

Likes (Received): 1084

Sam Zagrzeb raczej tak średnio interesujący, 3 pełne dni spokojnie wystarczą. Ljubljana tez szału nie robi. Jeśli nie byłeś to Plitvickie Jeziora. Dla mnie to największa atrakcja Chorwacji. Coś co trzeba zobaczyć. Z Zagrzebia to 2-3 godziny.

mamik, Slodi, fifqa liked this post
G.K. no está en línea   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules