SkyscraperCity Forum banner

Громадський транспорт | Public Transport

7M views 43K replies 509 participants last post by  Eugenij 
#1 ·
Сьогодні тема "Транспортна інфраструктура Львова" перевершила тему про проекти і будівництво, основну тему Львівського форуму. Тому, для її розвантаження, створюється нова тема, "Громадський транспорт Львова", присвячена трамваям, тролейбусам, австобусам, маршрутним таксі і іншим видам громадського транспорту, його маршрутам, інтервалам руху, перевізникам, зупинкам, депо і паркам, коліям, дротам і підстанціям, квиткам і вартості проїзду - словом, всьому, що можна вкласти в поняття "Гродадський транспорт Львова".

Удачі!
 
#61 · (Edited)
Можу сказати, що все дуже добре продумано.
Мене влаштовує все крім тих, які я виписав вище.

Єдине чого нема це маршруту до 8-ї лікарні. Жодного. Або ж я не побачив.

lembergauer, пропоную тобі, а також усім іншим зібратися цієї суботи чи неділі у якомусь кафе в центрі і все це обговорити! Потім наші напрацювання занести за вказаною адресою.
Всі ці маршрути я можу роздрукувати. + треба велику карту Львова. може у когось є.

Хто за зібрання?
 
#63 ·
З 15 серпня двома маршутками у Львові можна буде їздити за 2 гривні
Середа, 27 Липня, 2011 - 14:03

З 15 серпня у Львові почнуть впроваджувати нову маршрутну мережу. Від цього дня у місті працюватимуть чотири радіальні маршрути (курсуватимуть тільки до центру). Про це сьогодні під час брифінгу повідомив Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту і зв'язку Львівської міськради.

Пан Білоус наголосив, що разом з впровадженням радіальних маршрутів з 15 серпня у Львові буде діяти трансферний квиток на цих чотирьох маршрутах. Він дозволить одному пасажиру за 2 гривні проїхати у двох автобусах радіальних маршрутів.

"Ми точно не розрахували фінансового ефекту, можливо спершу перевізники нестимуть збитки, -- сказав пан Білоус. -- Адже такий квиток буде діяти протягом цілого дня, тоді коли у світі його дія триває протягом двох годин. Проте, в рамках експерименту, для детального вивчення пасажирських потоків і ефективності маршрутної мережі ми підемо на такий крок".

http://lviv.expres.ua/news/2011/07/27/46225
 
#64 ·
Від Галицького перехрестя до вулиці Підвальної Львовом курсуватиме автобус №1а
Середа, 27 Липня, 2011 - 15:23

У Львові буде впроваджено новий маршрут великогабаритного автобуса -- №1а. Він буде рухатися у напрямку Галицького перехрестя через площу Різні й площу Галицьку до вулиці Підвальної. Про це під час брифінгу повідомив Орест Гриньків, директор ЛКАТП-1.

Новостворений маршрут разом з іншими -- №11 (від "Кінг Кроссу" до площі Різні), маршрутом №3 (від Рясне-2 до площі Різні) й автобусом №5 (від "Санта-Барбари" до тієї ж площі Різні) сформує перший комплекс радіальних маршрутів Львова.

На кожному з маршрутів курсуватиме по десять автобусів. "Нині на трьох працює 35 великогабаритних автобусів, -- розповідає Орест Гриньків. -- Ми збільшимо їх кількість до 40, щоб забезпечити інтервал у 5-6 хвилин в будні дні й орієнтовно 15 хвилин -- на вихідних".

http://lviv.expres.ua/news/2011/07/27/46230
 
#65 ·
На кожному з маршрутів курсуватиме по десять автобусів. "Нині на трьох працює 35 великогабаритних автобусів, -- розповідає Орест Гриньків. -- Ми збільшимо їх кількість до 40, щоб забезпечити інтервал у 5-6 хвилин в будні дні й орієнтовно 15 хвилин -- на вихідних".
vitallo, а за рахунок чого збільшите?
Будуть нові автобуси? Чи то типу ті MANи і т.п. мається на увазі?
 
#66 ·
Великі маршрутні автобуси будуть їздити по Львову швидше
Середа, 27 Липня, 2011 - 14:26

Міська влада Львова планує збільшити швидкість руху автобусів радіальних маршрутів за рахунок розвантаження центральної частини міста. Про це повідомив Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту і зв'язку Львівської міськради.

Зараз середня швидкість великогабаритних маршрутних автобусів по Львову складає 15 кілометрів за годину. У перспективі вони будуть курсувати зі швидкістю 19 кілометрів за годину.

Окрім того, як зауважив Орест Гриньків, директор ЛКАТП-1, аби контролювати рух транспорту, в автобусах встановлять GPS-навігацію. Вартість одного пристрою -- близько 3 000 гривень.

http://lviv.expres.ua/news/2011/07/27/46227
 
#67 ·
Нову схему треба активно пропагандувати в місті! Це стосується і на радіо, і на ТБ, і в місцевих ЗМІ, а то 15 серпня почнеться повний ппц якщо народ не буде в курсі що до чого.
 
#69 ·
Я вам скажу район Південного суттєво втратив в маршрутах - тепер більшість автобусів буде їхати по новій вулиці Ряшівській, трохи здивувало. Не знаю чи це на краще, адже Ряшівська проходить через пустир і крім аеоропорту там поки шо нічого нема. А р-н Південного серйозно заселений.
 
#72 ·
упс ... точно 7М, 21М, 31М. Я щось і забув що то вул.Навроцького :)

тоді ніяких зауважень.

vitallo, а коли будуть нові автобуси? Знаю що то не ви вирішуєте, але хоч приблизно є якісь дати поставки? Вересень? Жовтень? Січень?

Я так бачу ЛАЗ не встигає.

Іншим містам теж нічого не постачають останнім часом.

+ AV писав трохи вище, що тролейбусів ElectroLAZ цього(2011) року для Львова не буде. :(
 
#73 ·
vitallo, а коли будуть нові автобуси? Знаю що то не ви вирішуєте, але хоч приблизно є якісь дати поставки? Вересень? Жовтень? Січень?

Я так бачу ЛАЗ не встигає.
ну це дійсно не від нас залежить...але і ми і місто робимо все можливе щоб пришвидшити цей процес(з точки зору фінансування)...далі справа за ЛАЗом....точних термінів наразі невідомо..але думаю найближчим часом щось таки буде
 
#75 ·
+ AV писав трохи вище, що тролейбусів ElectroLAZ цього(2011) року для Львова не буде. :(
Це ще не факт, однак ходять такі чутки...Сподіваюсь все ж, що таки будуть нові тролейбуси цього року.

Щодо нової мережі, дратує нумерація маршрутів, невже вони так і будуть впроваджувати з тими дурацькими буквами?:nuts: Давайте тоді вже і тролейбуси з трамваями пообзиваєм Тр і Т:eek:hno:
 
#77 ·
Мої попередні висновки і зауваження до нових маршрутів:
1М=12
2М=13
4М=18
5М=новий і дуже цікавий маршрут
7М=23
8М=25 (трохи змінений)
10М=2 (без змін)
12М=32
13М=новий і дуже цікавий маршрут - тільки дорога через Кривчиці ніяка
17М=52 (схрещений 52+55)
21М=новий і не зрозумілий м-т, дублює тролейбус №24
22М=63
25М=66
26М=67 (без змін)
29М=новий і не зрозумілий (суміш 23+74+83)
31М=76 (видозмінений)
32М=77
33М=78 (видозмінений)
34М=7А (без змін)
35М=83
36М=85 (без змін)
Загалом схема в них вийшла краща ніж я очікував, хоча є пару питань.
Основне - чому великі автобуси радіальних маршрутів не впустити на пр. Свободи коли вони їдуть в сторону центру? За такою схемою як зараз - Підвальна і Гонти буде перевантажена (а також особливо перехрестя Соборна-Франка-Винниченка)
Дивлячись скільки маршрутів вниз по Городоцькій спрямовано, можливо трамавай №6 там і не доречний наразі, але ж нашо тоді ремонтують дорогу замінюючи колії?
 
#79 ·
доречі....мав змогу бачити всю стару і нову сітку одразу накладену на карту.....так от ..к-ть маршрутів зменшена майже у двічі....а на вигляд змін майше немає....на мою дучку зроблено добре...залишалось лише електронного квитка дочекатись
 
#80 ·
Ну з новою схемою все ясно. Тепер ось таке питання: невже всі перевізники Львова погодились з новою схемою, а саме, що половину маршрутів скасують? Не можу собі уявити що не буде ніяких протестів перевізників які втратять таку золоту жилу як міські перевезення. Хтось може прокоментувати дану ситуацію?
 
Top