daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Infrastruktura i Technologia > Infrastruktura drogowa

Infrastruktura drogowa Autostrady, trasy, tunele, estakady i mosty
» Ukończone » Petycje i akcje

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old November 22nd, 2014, 09:42 PM   #8881
kotleszdw
Registered User

Likes (Received): 88

Dziś słyszałem, że otwarcie ma być w niedziele 30.11.

Mit/ciekawostka/żart (ale usłyszany jako prawdziwy): Hiszpanom został nadmiar humusu i kazali go na siłę gdzieś rozprowadzić. Skutek: odkopywanie jakiś studzienek (czy czegoś tam), które przez to znalazły się pól metra pod ziemią
kotleszdw no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old November 22nd, 2014, 10:00 PM   #8882
KrzychuEP
Piotrkowianin

KrzychuEP's Avatar

Likes (Received): 1218

Ale łosie. Nie wiedzą, że taki towar można sprzedać?
KrzychuEP no está en línea   Reply With Quote
Old November 22nd, 2014, 10:06 PM   #8883
gałson
Registered User

Likes (Received): 97

Nawet jeżeli otworzą 28 lub 30.11 to i tak jeszcze będzie wiele do zrobienia. Są miejsca o których pisałem wcześniej które wykonawca musi naprawić. Mało tego nie wiadomo czy naprawa coś da. Pożyjemy zobaczymy czy zadowoli to inwestora.
gałson está en línea ahora   Reply With Quote
Old Yesterday, 01:44 PM   #8884
Zachu.
Registered User

Zachu.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by sayan696 View Post
Z ciekawostek kartograficznych dotyczących S8: w rosyjskim serwisie Yandex odcinek Sieradz Płd. - Łask zaznaczono już jako czynny.
Żeby było śmieszniej: Trasa Górna nie jest zaznaczona wcale, choć od dłuższego czasu przecież jest czynna.
Śmiesznostki -śmiesznostkami, ale co do dwóch rzeczy Yandex bije Google Maps na głowę: precyzja w oddaniu cieków wodnych i dokładność i wyrazistość sieci kolejowej.
Żadna ciekawostka. Masz na dole napisane że dane na Europe pochodzą od Navteq obecnie Here, tylko nie zaktualizowane. Widocznie data otwarcia była ustawiona na termin z przetargu.
Zachu. está en línea ahora   Reply With Quote
Old Yesterday, 06:47 PM   #8885
kryst
Registered User

Likes (Received): 349

Quote:
Originally Posted by sayan696
Z ciekawostek kartograficznych dotyczących S8: w rosyjskim serwisie Yandex odcinek Sieradz Płd. - Łask zaznaczono już jako czynny.
Żeby było śmieszniej: Trasa Górna nie jest zaznaczona wcale, choć od dłuższego czasu przecież jest czynna.
Śmiesznostki -śmiesznostkami, ale co do dwóch rzeczy Yandex bije Google Maps na głowę: precyzja w oddaniu cieków wodnych i dokładność i wyrazistość sieci kolejowej.
Mnie się tylko wydaje, że tylko zaznaczono przeciez na zdjęciach satelitarnych jest dopiero budowa czy nawet jej początek podczas gdy na mapach googla w wiekszosci mamy zdjęcia z drogą już gotową, więc ja tak bardzo bym nie zachwalał...faktyczne opóźnienie Yandexa jest co najmniej dwuletnie..
kryst no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 08:09 PM   #8886
sayan696
Registered User

Likes (Received): 3

Tu nie chodzi o jakieś zachwalanie Yandexa, poza tym napisałem o mapie, a nie o zdjęciach satelitarnych, a chodziło mi głownie o paradoks, że Trasy Górnej, dawno już otwartej, na mapie nie ma, a ostani odcinek S8 między Wrocławiem a Łodzią pokazano jako czynny.
Kol. Zachu. wiem, że podstawą dla Yandexa jest Navteq, co nie zmienia mojej opinii, że jeśli chodzi o sieć wodną i linie kolejowe to Yandex bije Google Maps na głowę. W ogóle, Google są jakieś kalekie jeśli chodzi o kolej, w dużej skali linie kolejowe nie są zaznaczone wcale, w mniejszej kreska jest blada i niewyraźna, łatwa do pomylenia z drogami najniższej kategorii. Ewidentnie wyłazi amerykańskie pochodzenie Google'a.
sayan696 no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
łódź, łódzkie, droga ekspresowa, ekspresówka-s8, s-8, sieradz, wieluń

Thread Tools

Posting Rules