daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Bulgaria > Regional Bulgaria > North-East | Североизточен регион > Varna

Varna Варненско строителство, развитие и общи дискусии:

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rate Thread
Old September 14th, 2017, 07:07 PM   #301
qgora
Registered User

qgora's Avatar

Likes (Received): 579

Обикновено, повечето хора обменят поне две приказки с някой преди да го класифицират като нещо си, в редки случай когато маистина външния вид е наистина крещящ / говоря за хора в неадекватно състояние, жени с доста оскъдно обклекло и доста прозиращо и т.н / тогава съм съгласен, но само по прическа и то в най-топлите месеци за годината.... моля ви се. Както и да е много приказки за не толкова важен елемент и не по темата

Sponsored Links
Old September 15th, 2017, 01:59 PM   #302
Big_O1213
Registered User

Likes (Received): 135

Quote:
Originally Posted by SevenSlavicTribes View Post
...и паркират ето така

Иронията е, че нито една от тези коли не е с варненска регистрация. По тази логика да разбираме, че не кореното население е невежо, а прииждащите от околността?

За батките с голите глави - в абсолютно всеки български град ги има. Ако си мислите, че в София, или Пловдив (примерно) са по-малко, то тогава бъркате. Това си е типична балканска черта. А човек да съди някого по прическата е потресаващо...

bojko84 liked this post
Big_O1213 no está en línea   Reply With Quote
Old September 15th, 2017, 09:47 PM   #303
Kiriak78
Registered User

Kiriak78's Avatar

Likes (Received): 18074

Изчетох две страници с мнения, майко мила, батките да си ви проблема на Варна.

Stan88, не всички които ходят с къси гащи и тениски през лятото на 30 градуса жега или с анцузи есента са тъпаци. Или защото някой изглежда като батка, е батка. Извинявай ама ти ме обиждаш, поне аз не се смятам за прост или поне не чак толкова прост.
Варна е по-лежерен град през лятото, тук няма чак толкова много държавни институции, където хората са задължени да спазват някакъв по-строг етикет в облеклото.

Не съм съгласен че всички използват някви суплементи, затриващи здравето. Вярно е че има пешлемета които искат бързо да влязат във форма за летния сезон и да се правят пред кифлите на мъже, нямат генетични заложби и компенсират със стероиди, като си мислят, ако вземам кратко нищо няма да ми стане. Но има вече доста млади мъже, които не се занимават с такива глупости и се грижат да изглеждат добре и без да приличат на батки, плюс се и обличат добре. Аз виждам все повече такива случаи.

aleksii, ivn98, MIRO2, IMRO liked this post

Last edited by Kiriak78; September 15th, 2017 at 10:04 PM.
Kiriak78 no está en línea   Reply With Quote
Old September 15th, 2017, 11:39 PM   #304
bojko84
Registered User

bojko84's Avatar

Likes (Received): 5306

Проблем са, защото показват интелектуално ниво и възпитание. Но те не са проблем само на един град, а на цяла БГ. Не можеш да излезеш на обществено място с анцунг, това е неуважение и към теб и към хората, с които се движиш. До кварталния магазин можеш, до спортния център можеш, но на обществено място като бар, ресторант, кино е тъпо. Когато това е масова модна линия вече показва сериозни дефицити. В интерес на истината, откакто влязоха по-достъпните марки по моловете младите хора в София започнаха да се обличат добре. И да има анцунзи те са повече по кварталите. Вероятно същото важи и за останалите по-големи градове.

Last edited by bojko84; September 15th, 2017 at 11:51 PM.
bojko84 no está en línea   Reply With Quote
Old September 16th, 2017, 01:51 AM   #305
Kiriak78
Registered User

Kiriak78's Avatar

Те в тия молове най-големите селтаци ходят, мола ако е обществено място, жална ни майка. Прави разлика между обществено и официално място.

Анцузите като са спортни, а не официални дрехи, дънките официално облекло ли са? И то продърпани от всякъде дънки на дупки, което се обяснява с модата, кое му е модата да ходиш с тотално продрани дънки на обществени места и да ти се виждат долните гащи. Никога не бих сложил дънки на дупки, и за мен е неуважително да се ходи така. Много са спорните моменти с облеклото.

bojko84, TERZIev, MIRO2, IMRO liked this post

Last edited by Kiriak78; September 16th, 2017 at 02:21 AM.
Old September 16th, 2017, 09:53 AM   #306
bojko84
Registered User

bojko84's Avatar

Likes (Received): 5306

Не ме разбра. Исках да кажа, че моловете предлагат вече прилични дрехи на достъпни цени, а не че съм определял самото място. На мен също не са ми любими моловете, но виж зимата са подходящо място да прекараш малко свободно време.
bojko84 no está en línea   Reply With Quote
Old November 5th, 2017, 11:32 PM   #307
GrAlt
mediocre

GrAlt's Avatar

Ginovvv, Kiriak78, zdravids, D.Iv liked this post
GrAlt no está en línea   Reply With Quote
Old November 11th, 2017, 08:33 PM   #308
pmalenkin
Registered User

pmalenkin's Avatar

Likes (Received): 2395

pmalenkin no está en línea   Reply With Quote
Old November 11th, 2017, 11:57 PM   #309
qgora
Registered User

qgora's Avatar

Likes (Received): 579

Оф, аман от тия.... човек да не ги погледни и вече готови РАСИЗЪМ ... в нейния случаи съм съгласен тия тъпани са се отнесли като неидерталци, но тъй като и аз имам някой наблюдения върху тях знам, че бая от цветнокожите студенти във медицинския се шашкат бързо и лесно от дреболии, но предполагам е нормално за тях е всекидневие да се виждат с най -различни хора по улиците, но в България и цяла източна Европа си е рядкост и е също нормално особено сред по-възрасните хора да има шушукане и сочене, не е приятно ама такоз е.
Old November 12th, 2017, 09:36 AM   #310
ivn98
Registered User

ivn98's Avatar

Likes (Received): 1439

Не знам за добро ли е или не...но Варна се превръща в мултикулти град.Почти няма ден в който да не видя индийци,негри,немци а от скоро и забрадени девойки.

qgora, Capt.Vimes, T_CH, bojko84, the dogi and 1 others liked this post
ivn98 no está en línea   Reply With Quote
Old November 13th, 2017, 02:43 AM   #311
T_CH
Registered User

Likes (Received): 1014

Тая в канала си има клипчета с упражнение за big booтy, for scientific purposes only, да го знаете.
Иначе, че във Варна има все повече чужденци не е лошо, значи че градът има какво да им предложи, а и още сме много далеч от 50% хора с емигрански прозиход както е в големите немски градове, така че свиркай си.

pmalenkin, p0ck0 liked this post
T_CH no está en línea   Reply With Quote
Old November 26th, 2017, 02:34 AM   #312
Kiriak78
Registered User

Kiriak78's Avatar

Впечатленията на един молдованец от Кишинев във Варна тия дни:

https://www.youtube.com/channel/UCC_...able_polymer=1

Infam0uS, SevenSlavicTribes, Ginovvv liked this post
Old November 26th, 2017, 03:03 PM   #313
victor2k
Registered User

victor2k's Avatar

Likes (Received): 444

Quote:
Originally Posted by pmalenkin View Post
Сентенцията от това видео е следната:

- един път не ми продадоха нещо заради външността ми
- втория непознат се вторачи в мен пак заради същото
- но вероятно причината е че просто тук (Варна) такива като ме са истинска рядкост

Напомня ми на този виц: https://vicove.be/vic/2019/dvama-negri-emigrirali
victor2k no está en línea   Reply With Quote
Old January 14th, 2018, 03:16 PM   #314
neolp
Moderator

neolp's Avatar

Likes (Received): 60292

Британското издание Daily Mail публикува на страниците си статия, посветена на първия полет на авиокомпанията „Изиджет“ до българския град Варна.

Изданието пише, че градът е бил дестинация за германски и полски туристи от десетилетия, но Варна иска да отвори себе си и за британски посетители.

В свят, в който всеки град се определя като „Северна Венеция“ или „Южен Париж“, Варна може да се назове „Нова Ривиера“. Съгласно туристическата брошура на града, цитирана от британския вестник, в града "е слънчево като в Ница, плажовете са също толкова хубави, но във Варна цените са на 1/3“ от тези във френския град.

Вестникът пише още, че има два града Варна. Единият представлява място с приятни клубове, добри хора и тонове история, докато другият град са местата, отдалечени на няколко километра от жилищните квартали, пише вестника, уточнявайки, че става въпрос за варненските плажове и най-вече Златни пясъци.

https://www.marica.bg/%D0%B4%D0%B5%D...ews837853.html
Old January 14th, 2018, 03:42 PM   #315
D.Iv
Registered User

D.Iv's Avatar

Likes (Received): 6052

del

Last edited by D.Iv; January 14th, 2018 at 03:57 PM.
D.Iv no está en línea   Reply With Quote
Old January 14th, 2018, 05:27 PM   #316
GrAlt
mediocre

GrAlt's Avatar

Reply

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules