SkyscraperCity Forum banner

Мікрорайон «Поділля» | 3-16 п. | 2020

129K views 754 replies 59 participants last post by  Frosterio 
#1 · (Edited)
Район почали будувати у 2003-у. За проектом тут має бути 3-5-7-10-14-16 поверхові будинки, школа і два дитячих садки (один уже є). Цього року збудували три вулиці - Зодчих, Ющенка (академіка!) і бульвар Свободи.
Половина вже готова і обживається. Повністю будівництво мають завершувати у 2014.

район на карті Вінниці


Шматок карти району (шкода, повної не можу знайти)
 
See less See more
2
#14 · (Edited)
А можна трохи статистичних даних?
Яка площа ройону скільки жителів/ будинків?
Дані дуже суперечливі. Площа в межах 40-50 гектарів. Розрахований на 15 тисяч жителів. хоча недавно чув, що вже до 30. Вони збільшили поверховість і зменшили площу квартир (спочатку планували будувати багато котеджів, тепер же навпаки узялись за 10-поверхівки).
Будує Коцнерн "Поділля", БМУ-3 і Київміськбуд. По суті, вони всі одна тусня, там не розбереш.


Що серйозно? Президента нашого чи однофамільця?
:lol::lol::lol: я так і знав! Ні, це імені академіка Ющенка. В нас його іменем також психлікарня названа. Так що до В.А.Ю ніякого відношення.
 
#18 ·
Назву краще було зробити наступним чином: "Вінниця | Мікрорайон "Поділля"
 
#24 ·

Подземная парковка
[IMG]http://cs4277.vkontakte.ru/u19956460/98536186/x_3e4d1350.jpg

хм, а ще вужчої дороги і ще з трьома поворотами не могли зробити?:bash: а то якось не практично виглядає :D

Бачу то величенький район!!! Так тримати!
 
#27 ·
Приємний район, чистенький. А можна, у майбутньому, світлини викладати у трошки більшому розмірі? Дякую :)
 
#33 ·
точних даних не найшов. написав те що чув. але ймовірно, що неправильно. я тут зрівняв по карті площу нового району "Східний" з "поділлям", то якщо в того 150 га, то в поділля не менше 100
 
#35 ·
Читав статтю на вікі,так в Лівівську агломерацію оказується половину області включили там реально півтора млн. немає,звітки вони ше 750 тис приліпили якшо біля Львова нема жодного міста з населенням більше 100 тис!!!
 
#36 ·
я ж кажу, що це все умовно. а по площі дійсно якась нескладуха. по Вінниці наприклад узяли 5 тис. квадратних км, а по тій же Київській - 13 тисяч. сам не розумію. та і ну їх! хіба що тут враховували територію, звідки люди реально підвязані з головним містом. тоді згоден, по вінницькій агломерації все так сходиться.
 
Top