SkyscraperCity Forum banner

Księga skarg i wniosków (zgłoszenia z linkami!)

4M views 29K replies 2K participants last post by  dkzg 
#1 · (Edited)
Księga ma służyć do zawiadamiania moderatorów Forum Polskich Wieżowców o rzeczach, które was denerwują i gdzie moderator powinien interweniować, a także możecie tutaj przedstawiać własne idee dotyczące przyszłego wyglądu forum!!!!
 
See less See more
1
#10,104 ·
ja nie wiem po co tu jeszcze niektórzy mędrkują na temat kielichów i starego dworca. Chyba wszyscy tu dojdziemy do wniosku że Dworzec PKP przestał istnieć.
Niestety nie ma moderatora z naszego regionu co niestety powoduje że wątki są zaśmiecone.
Tam gdzie są moderatorzy pewnie byłby już temat [Katowice] Przebudowa dworca PKP [kielich = brig ]
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=161887&page=182

Myślę, że wyczyszczenie wątku i zmiana tematu na pogrubiony byłaby wskazana :)
 
#10,106 ·
Dzień dobry, ja z taką prośbą - czy wątek o metropolii bydgoskiej nie może być piaskownicą dla bydgoszczan, w której sobie dywagują czysto teoretycznie i cieszą się swoją ewentualną przewagą nad Toruniem, a nie, że jest tak, że co chwilę wpada ktoś z Torunia, żeby skrytykować, ci się zaraz dają sprowokować, a na koniec wpadają trolle z czymś takim:
http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=70649781&postcount=1100
Wiem, że FPW to miejsce egalitarne, nie można zabraniać zaglądania tam, ale proszę o kontrolę nad tym wątkiem. Kiedyś był wątek o współpracy B i T, został zamknięty. Albo niech torunianie założą sobie wątek o metropolii toruńskiej i tam dywagują, jakie wspaniałe jest ich miasto, cokolwiek, bo to przestaje być zabawne.
Dziękuję.
 
#10,107 ·
Zablokować wątku dla torunian nie można.

Trollom nie dawać się prowokować, bo to się źle kończy.

Bzdury trzeba zgłaszać i kasować, na to nie ma innej rady. Tak jak i tamto skasowałem.
 
#10,108 ·
Witam. Czy jest mozliwosc dodania do tematu o katowickim dworcu elementu [kielichy=brig]?. Ilosc narzekaczy, obroncow, malkontenctwa i jedynie slusznych opinii calkowicie przeslania wyczytywanie watkow, ktore maja faktyczny zwiazek z rozpoczeta budowa, a po starych kielichach za wyjatkiem sterty gruzu nie ma sladu...
 
#10,117 ·
Top