SkyscraperCity Forum banner

Księga skarg i wniosków (zgłoszenia z linkami!)

4M views 29K replies 2K participants last post by  dkzg 
#1 · (Edited)
Księga ma służyć do zawiadamiania moderatorów Forum Polskich Wieżowców o rzeczach, które was denerwują i gdzie moderator powinien interweniować, a także możecie tutaj przedstawiać własne idee dotyczące przyszłego wyglądu forum!!!!
 
See less See more
1
#123 ·
pierwszego baner nie rozumiem zupelnie... tymbardziej niezrozumie go nikt z zagranicy.
 
#125 ·
eh :) Widac i Ja i JAN mamy inny gust... on byl zachwycony :)



DO CHOINKI Z FLAGA JUZ BYL!!!!!!!!

Ten wyzej to przerobione zdjecie ethlanka, jednak bylo juz usiete! :(

EDIT: gora byla zla :( i zle pocialem... sorry, mam 39 temp :( Wracam do wyrka...
 
#127 ·
^^ Faktycznie bardzo ładny banerek. Trza tylko nieco górę podrichtować (jest poszarpana i trzeba ją dopełnić ) i troszkę bardziej zblendować przejście pomiędzy zdjęciami w centrum (to ze sloneczkiem i to z lewą stroną Opery mające nieco fioletowej poświaty od iluminacji). Po tych zabiegach będzie prawie jak Opera w Sydney :)
Kiedy byłem w Bydgoszczy jakieś 15 lat temu (potem byłem jeszcze wielokrotnie), wówczas "opera w (wiecznej) budowie" wyglądała jak elektrownia atomowa ;)
Życzę rychłego powrotu do zdrowia (i żadnych zabaw z banerami do momentu zbicia temperatury do 37!).
 
#128 ·
pierwszy szczerze mnie nie zachwyca, choć niezły technicznie, natomiast ten drugi jest o nieeeebo lepszy (sam koncept), tak jak mój przedmówca, parę szczegułów do poprawienia tylko

a swoją drogą na forum prezentowano już masę żenujących bannerów z zagranicy, że o jakości zdjęć nie wspomnę
 
#129 ·
:) te zdjecia polepil wczesniej ethlank... :) Gadalem dzisz Janem... nic nie zmieni 1 :) da 2 z Bydgoszczy :) Pierwszy mu sie podoba, bo to forum o budowie i zmianach do jakich ona prowadzi :)

Dodatkowo powiem wam, ze mam jeszcze jeden pomysl... ale musicie mi pomoc :) ale to potem.
 
#130 ·
Boże, co za analne banery... Ja to rozumiem bo co można dać w bydzi na baner? Bre juz był milion razy a kosciół zwany operą nova* nie jest szałowy :)

*budowany juz chyba z 40 lat :p
 
#132 ·
Rafalisko said:
Boże, co za analne banery... Ja to rozumiem bo co można dać w bydzi na baner? Bre juz był milion razy a kosciół zwany operą nova* nie jest szałowy :)

*budowany juz chyba z 40 lat :p
i kto to mowi... od paru miesiecy masz aparat a nadal wstydzisz sie pokazac swojego miasta... Najwieksza furore w Pile robi brakujacy ***** na waszym godle ;=\ z tej okazji nawet w Wiadomosciach o was mowili... a RMFFM robi dzis z pily niezla jazde :)
 
Top