daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Małopolska i Lubelszczyzna

Małopolska i Lubelszczyzna Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old December 15th, 2014, 04:52 PM   #1421
Energylandia
Registered User

Energylandia's Avatar

Likes (Received): 38

@up - ano Rozgryzłeś nas! A tak na poważnie, to wylewki wiadomo pod co są, tutaj komentować nie musimy. Zaś co do dróg, to tak, są one po to by łatwiej było przetransportować elementy Rollercoasterów i dekoracji. Jak zwykle świetna robota!

Co do zabezpieczeń rzeczy - oczywiście możemy tutaj przekomarzać się ze słowem "dotychczas", ale prawda jest taka, że nikomu nic absolutnie nie zniknęło od kiedy Park istnieje. Sprawa jest prosta - rzeczy zostawia się u pracownika bądź obok jego "stróżówki", a jak każdy odwiedzający Park wie - bramka jest zamykana i nikt nie ma wstępu podczas działania atrakcji. Dlatego nie widzimy sensu w teoretyzowaniu co by było gdyby. A z Twojej wypowiedzi Borgis wynika, że nie byłeś jeszcze w EnergyLandii, bo inaczej wiedziałbyś, że niemożliwe jest wejście na teren atrakcji (tam gdzie można zostawić rzeczy) podczas działania atrakcji Natomiast co do punktu w regulaminie - istotnie jest taki, ale owy punkt znajdziesz niemal w każdym miejscu - restauracji, Parku Wodnym, siłowni, etc. Nie ma strzeżonego parkingu, więc taki punkt musi się znajdować w regulaminie. Możliwe, że jednak w przyszłości powstaną specjalne miejsca, gdzie będzie można zostawiać rzeczy. Na pewno będziemy to mieli na uwadze

reti32 liked this post
Energylandia no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old December 15th, 2014, 07:02 PM   #1422
maharski
Registered User

maharski's Avatar

Likes (Received): 753

A wykopki od strony Grabskiego/3 Maja? To też transport elementów? Ogólnie rozmach kopania jest chyba zbyt duży na przewożenie kolejek
maharski no está en línea   Reply With Quote
Old December 16th, 2014, 11:27 PM   #1423
Jezowatyjez
Registered User

Likes (Received): 0

Witajcie. Mam pytanie co do śniegu w Energylandi? Podobno miał być utrzymywany przez cała zimę a z fotorelacji Maharskiego wynika ze tego śniegu nie ma i skutery śnieżne stoją na trawie ? Na filmach Testing Attractions widać ze śniegu było bardzo dużo. Czyżby tak szybko stopniał czy może fotorelacja była robiona przed nasniezaniem ?
Jezowatyjez no está en línea   Reply With Quote
Old December 17th, 2014, 09:53 AM   #1424
Bartek Suchy
Registered User

Likes (Received): 95

Za każdym razem jak patrzę na zdjęcia z Energylandii to uderza we mnie kompletny brak drzew. Mam nadzieję, że i te zaległości park nadrobi w najbliższych latach.
Bartek Suchy no está en línea   Reply With Quote
Old December 17th, 2014, 02:22 PM   #1425
Spomasz
Registered User

Likes (Received): 43

Miałem takie samo wrażenie, ale cóż, taka specyfika terenu. Natomiast widziałem posadzone drzewka gdzieniegdzie, oby przy nowych rc było ich jak najwięcej.
Spomasz no está en línea   Reply With Quote
Old December 17th, 2014, 02:36 PM   #1426
wojok040
Registered User

wojok040's Avatar

Likes (Received): 189

Quote:
Originally Posted by Jezowatyjez View Post
Witajcie. Mam pytanie co do śniegu w Energylandi? Podobno miał być utrzymywany przez cała zimę a z fotorelacji Maharskiego wynika ze tego śniegu nie ma i skutery śnieżne stoją na trawie ? Na filmach Testing Attractions widać ze śniegu było bardzo dużo. Czyżby tak szybko stopniał czy może fotorelacja była robiona przed nasniezaniem ?
Trzeba też pamiętać, że cudów nie ma i przy dodatniej temperaturze nie da się naśnieżać.
wojok040 no está en línea   Reply With Quote
Old December 17th, 2014, 04:06 PM   #1427
adrians1989
Registered User

adrians1989's Avatar

Likes (Received): 223

Teren na którym powstał park to były same pola, więc drzewom i innnej roślinności trzeba dać trochę czasu aby się rozrosła.

flickr

maharski liked this post
adrians1989 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 01:42 AM   #1428
reti32
Registered User

Likes (Received): 9

Quote:
Originally Posted by Bartek Suchy View Post
Za każdym razem jak patrzę na zdjęcia z Energylandii to uderza we mnie kompletny brak drzew. Mam nadzieję, że i te zaległości park nadrobi w najbliższych latach.
Trudno żeby w parę miesięcy urosły.
reti32 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 11:16 PM   #1429
tomek1906
Registered User

tomek1906's Avatar

Likes (Received): 74

Jeszcze zależy co posadzono, obecnie wszystko co się sadzi a nazywa drzewem to karłowate trzy gałęzie na badylu. Taka moda
tomek1906 no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 12:32 AM   #1430
Borgis
Registered User

Likes (Received): 15

To trzeba było takie wkopać a nie ziarenka do ziemi sypać.
Borgis está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 08:44 AM   #1431
CloneTrooper
Registered User

Likes (Received): 1

Quote:
Originally Posted by Borgis View Post
To trzeba było takie wkopać a nie ziarenka do ziemi sypać.
Google: "przesadzanie dużych drzew" 10 obrazek - firma 30km od Energylandii .
CloneTrooper no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 10:22 AM   #1432
Bartek Suchy
Registered User

Likes (Received): 95

Quote:
Originally Posted by reti32 View Post
Trudno żeby w parę miesięcy urosły.
Ciężko, niemniej jednak nie widzę zbyt wielu sadzonek.`

Takiego efektu jak narazie chyba nie zobaczymy:
Bartek Suchy no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 10:35 AM   #1433
Spomasz
Registered User

Likes (Received): 43

pisałem już o tym wcześniej. Nie tylko nie będzie takiego efektu przy atrakcjach, ale nawet nie ma co marzyć o odseparowanej zacisznej strefie. Tego mi w tym parku bardzo brakuje. Ciasnota i nadmierne upychanie wszystkiego do kupy. Liczę, że pod koniec przyszłego sezonu to się zmieni, początki w prawie każdym parku tak wyglądają.
Spomasz no está en línea   Reply With Quote

Reply

Thread Tools

Posting Rules