daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Małopolska i Lubelszczyzna

Małopolska i Lubelszczyzna Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie

Reply

Thread Tools
Old July 21st, 2014, 11:14 PM   #841
avangarde87
Registered User

Likes (Received): 174

Napiszę wam jedno.. ten park napewno skończą.. te kolejki będą na 100%, dlatego że gość dostał dofinansowanie 40 mln zł z unii.. musi teraz na wszystkie atrakcje faktury wystawić musi się z tego rozliczyć.. Jeśli tego nie zrobi będzie zmuszony zwrócić dofinansowanie...
avangarde87 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old July 22nd, 2014, 07:35 AM   #842
Borgis
Registered User

Likes (Received): 1

Quote:
Originally Posted by avangarde87 View Post
Napiszę wam jedno.. ten park napewno skończą.. te kolejki będą na 100%, dlatego że gość dostał dofinansowanie 40 mln zł z unii.. musi teraz na wszystkie atrakcje faktury wystawić musi się z tego rozliczyć.. Jeśli tego nie zrobi będzie zmuszony zwrócić dofinansowanie...
Toś mnie pocieszył. Ciekawe co powiedzą unijni urzędnicy gdy zobaczą film reklamowy w wersji angielskiej (właśnie się pojawił na FB) a potem zawitają w EL. Może tak: "OK Mister Goczał! Zobaczyliśmy wersję objazdową lunaparku z zeszłego wieku. A teraz prosimy pokazać nam to co było na filmie"
Borgis no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2014, 08:08 AM   #843
wojok040
Registered User

wojok040's Avatar

Likes (Received): 114

Aż do takiego stopnia bym nie przesadzał. Wygląda to trochę kiczowato i wiele brakuje, ale ogółem chyba jest dość w porządku.
wojok040 está en línea ahora   Reply With Quote
Old July 22nd, 2014, 02:48 PM   #844
pawel98123
Registered User

Wiadomość z fb :

Video-prezentacja przedstawiająca nowy projekt Pierwszego Parku Rozrywki w Polsce - Energylandii. Projekt zostanie zrealizowany w 2015 rok, a nosi nazwę Rewolucja W Branży Rozrywkowej, czyli Fizyczne Doznania W Wirtualnej Rzeczywistości. Przewidywany budżet to około 100 mln złotych. Projekt przewiduje innowacyjne i unikalne w skali światowej, połączenie w czasie rzeczywistym fizycznych doznań wynikających z jazdy na trzech ogromnych roller-coasterach ( największych w tej części Europy ), z wirtualna rzeczywistością generowana przez specjalne gogle 3D.
pawel98123 no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2014, 03:36 PM   #845
Spomasz
Registered User

Likes (Received): 18

To już było, ale nadal nie rozumiem, który rollercoaster będzie miał gogle. Najpierw była mowa o jednym, teraz jakie są plany?
Spomasz no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2014, 04:59 PM   #846
Rafal1986
Registered User

Likes (Received): 7

Może mnie wyśmiejecie ale myślę że Energylandia będzie parkiem pokroju Belantis, bayern-park a może nawet Hansa Parku. Plusem jest fakt że Ani w Polsce ani w Czechach ani na Słowacji ani na Litwie ani na Ukrainie ani na Białorusi nie ma konkurencji więc jest dla kogo sie rozwijać,

Myślę że już w tym sezonie jak park zostanie faktycznie ukończonu będzie dużo lepiej niż na otwarciu.. W przyszłym sezonie moim zdaniem 0,5mln gości gwarantowane

avangarde87 liked this post

Last edited by Rafal1986; July 22nd, 2014 at 05:05 PM.
Rafal1986 no está en línea   Reply With Quote
Old July 22nd, 2014, 06:09 PM   #847
Borgis
Registered User

Quote:
Originally Posted by Rafal1986 View Post
w tym sezonie jak park zostanie faktycznie ukończonu
Czyli z tego

zrobią to

Old July 22nd, 2014, 10:41 PM   #848
wojok040
Registered User

wojok040's Avatar

To chyba nie ta atrakcja, tu raczej się pływa po płaskim i strzela na wzajem do siebie wodą. To co na zdjęciu to nr 4 z mapki, a to poniżej to raczej nr 3.
Old July 22nd, 2014, 10:54 PM   #849
Borgis
Registered User

Całe zdjęcie, z którego wyciąłem fragment:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Na moje oko to Atlantis
Old July 23rd, 2014, 10:03 AM   #850
wojok040
Registered User

wojok040's Avatar

Faktycznie, całkiem prawdopodobne, nie poznałem go w tej plastikowej stylizacji...
Old July 23rd, 2014, 07:08 PM   #851
pattro
Registered User

pattro's Avatar

Likes (Received): 13

Czy tylko ja mam wrażenie że większość atrakcji nie ma praktycznie żadnej zabudowy/dekoracji a jak ma to nieskończoną? A Apocalipto to totalna katastrofa... żywcem wyjęte z objazdowych Lunaparków.....
pattro no está en línea   Reply With Quote
Old July 23rd, 2014, 08:19 PM   #852
Rafal1986
Registered User

Likes (Received): 7

Quote:
Originally Posted by pattro View Post
Czy tylko ja mam wrażenie że większość atrakcji nie ma praktycznie żadnej zabudowy/dekoracji a jak ma to nieskończoną? A Apocalipto to totalna katastrofa... żywcem wyjęte z objazdowych Lunaparków.....

Jedno jest pewne. Park został otwarty za wcześnie. Trochę rizumiem właściciela- pod naciskiem pytań o termin podali do 20czerwca - zawalili. nie chcieli lolejny raz przekładać.

Dzisiaj jest to jeszcze budowa. Gdy grodzili teren na tabliczkach informacyjnych przy ogrodzeniu był termin "Czerwiec 2015: jako termin całkowitego ukończenia budowy.

Poczekajmy do tej daty, Nie dziwiłbym się gdyby część dekoracji pojawiła się dopiero w przerwie zimowej. Pierwszy etap parku ma budżet równy cenie jednej kolejki ze światowego "top ten" jak na ten budżet dostajemy naprawdę dużo
Rafal1986 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 12:31 AM   #853
matidra
Registered User

Likes (Received): 0

Czy dobrze widze, ze obok rollercoastera viking, w miejscu gdzie zgodnie z mapką mial byc atlantis, powstal battle splash ?
matidra no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 01:07 AM   #854
reti32
Registered User

Likes (Received): 4

Quote:
Originally Posted by matidra View Post
Czy dobrze widze, ze obok rollercoastera viking, w miejscu gdzie zgodnie z mapką mial byc atlantis, powstal battle splash ?
Źle widzisz.
reti32 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:03 AM   #855
matidra
Registered User

Likes (Received): 0

Jak zle widze, jak ewidentnie obok vikinga powstal battle splash. Chyba nie byles w tyn parku.
matidra no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:48 AM   #856
ajax56
Registered User

Likes (Received): 90

moja znajoma była w ostatni wekend z dziecmi w Energylandii i była bardzo zawiedziona, postanowili po niedługim czasie pojechac do Chorzowa, gdzie bawili sie świetnie i ja też na chwile obecną wybieram Chorzow .
ajax56 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 05:22 PM   #857
reti32
Registered User

Likes (Received): 4

Quote:
Originally Posted by matidra View Post
Jak zle widze, jak ewidentnie obok vikinga powstal battle splash. Chyba nie byles w tyn parku.
Tak. Obok Vikinga nie ma Splash Battle.
reti32 no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 08:44 PM   #858
adi884
Registered User

Likes (Received): 21

Pokaz sztucznych ogni z dn. 13.07.2014
http://www.youtube.com/watch?v=NJ_hfSyHUeU
adi884 no está en línea   Reply With Quote

Reply

Thread Tools

Posting Rules