daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Захід | West > Львів / Lviv

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old July 12th, 2012, 07:28 PM   #10001
Misha-LV
Registered User

Likes (Received): 168

Quote:
Originally Posted by lpftv View Post
Ми вже 2 дні від ранку до вечора по всьому Львову стоїмо і знімаємо всілякий хлам.

На жаль не завжди вдається це зробити, бо є неадекватні водії!

з Успіх-БМ ситуація трохи краща, бо менше маршрутів і присутній хоча б якийсь контроль над водіями.

всі інші - без коментарів.

Щодня я все краще розумію ситуацію...
на перевізників нема впливу,
водії нічого не знають і їм нічого не говорять, хіба що обсирають "Садового і Жука",
щоб ті ж водії потім висміювали тих серед рагулів-пасажирів ...

водії виходять такими собі крайніми... клони ... наклепна зброя ...

а перевізник тільки і думає про 3грн. і нічого не вкладати

виходить наступне:

- у всьому винні Садовий, Жук та Білоус

- водій як пахав так і паше

- перевізник отримує прибутки і все одно продовжує скаржитися як все погано

- рагулі пасажири то все розкаркують на весь Львів і люмпен-телебачення ЗІК допомагає їм у цьому

Скоро дійде до того, що через Садового ламаються автобуси, а Жук підвищує ціну на бензин у Львові,
а по ночах Білоус ходить зливати з усіх баків той бензин.

Маразм крепчает!
Якщо Жук з Білоусом не можуть впливати на ситуацію, то що вони роблять в УТіЗ? Садовий тут дійсно ні при чому. А ці два "тєорєтіка" з політехніки вміють тільки філософствувати і хамити льввянам під час прямих ефірів. Чому УТіЗ не розриває угоди з перевізниками? Скажете немає причин?
Я вже не раз писав, що сам Жук розказував, що в договорі з "Мірою" було записано, що вони до кінця березня мають купити 10 низькопідлогових автобусів. Вже половина липня. Де ті автобуси? Хіба це не причина розірвати договір? Чи великі "герої" грубити простим пасажирам, Жук і Білоус, при появі Лободи, який фактично є власником "Міри", починають накладати в штани? Аналогічно АТП-1. Чому на радіальних маршрутах їздять автобуси, які не відповідають умовам конкурсу?
І не потрібно тут винити пасажирів. Їм немає значення хто перевізник, хто водій і хто начальник УТіЗ. Їм головне вчасно і комфортно доїхати на роботу, навчання, до лікаря, чи на той самий базар.
Тепер про автобуси. Нехай перевізники не плачуть, що вони вклали гроші у великі автобуси. Тому що вони вивезли за копійки з Європи ті автобуси, які там мали утилізувати. І європейські перевізники, замість того, щоб платити гроші за утилізацію ще й заробили на цій справі. Ну а те що автобуси виявились дорожчими в експлуатації, так це цілком логічно. Будь-яка стара техніка дорога в експлуатації. Треба було головою думати.
Misha-LV no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old July 12th, 2012, 07:32 PM   #10002
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Likes (Received): 12242

Вже говорилося на форумі не раз про те, що нема ким замінити ... наприклад ту ж "Міра і Ко" ...

або ж є інша причина...

якби моя воля і повноваження я б вже давно це зробив!

перевізників треба поставити на місце. затиснути у лещата і все!!!
Old July 12th, 2012, 07:35 PM   #10003
Misha-LV
Registered User

Quote:
Вже говорилося на форумі не раз про те, що нема ким замінити ... наприклад ту ж "Міра і Ко" ...

або ж є інша причина...

А хіба Міра всі свої маршрути обслуговує власними автобусами? Сумнівюся. Думаю, що більшість автобусів це субпідрядники, які орендують маршрути. Відповідно ними і можна замінити. Думаю, що їм вигідніше буде мати свої власні маршрути, ніж платити ще відкати "Мірі".

А цікаво хто має ставити перевізників на місце? Часом не УТіЗ?
Old July 12th, 2012, 07:37 PM   #10004
sohok
Registered User

Likes (Received): 1272

Quote:

або ж є інша причина...

А ти поговори з садовим, щоб тебе поставили начальником транспорту замість жука
sohok no está en línea   Reply With Quote
Old July 12th, 2012, 08:02 PM   #10005
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Quote:
Originally Posted by sohok View Post
А ти поговори з садовим, щоб тебе поставили начальником транспорту замість жука

Завтра на 16:00 йду до нього говорити!

sohok, в мене нема транспортної(технічної) освіти це раз

а два, я не маю наміру ставати начальником.... лише хочу допомогти навести лад з транспортом і все... думав це вдасться за 2-3 місяці....

як бачимо тягнеться вже понад пів року...
Old July 12th, 2012, 08:28 PM   #10006
PavloSPB
Registered User

Likes (Received): 9239

на одній з пар була таке собі цікава закордонна економічна задачка " дано: законодавчо встановлена вартість проїзду в таксі за один км - 5уо, в зв’язку з ... вартість хочуть підняти до 6уо, одне таксі за зміну намотує 100км, кількість ліцензій на таксування обмежена і ліцензію може купити "інвестор", якиї потім за певну плату дозволяє єю користуватися таксисту. Знайти: чи зміниться прибуток таксиста від підняття ціни?"

Відповідь - якщо послугами всеодно будуть користуватися, то власники ліцензій будуть намагатися забрати собі весь прибуток від перевезення, не тільки додатковий а весь і добробут водіїв не зміниться, оскільки між ними існує конкуренція і недостатнє законодавче регулювання діяльності

Нічого вам не нагадує?
PavloSPB no está en línea   Reply With Quote
Old July 12th, 2012, 10:00 PM   #10007
Lyubomyr
Marshrutka's user

Lyubomyr's Avatar

Likes (Received): 14

Quote:
От І ВСІМ ПАСАЖИРАМ ПОДАРУНОК - ХОЧ ПРИМІСЬКІ МАРШРУТИ ДАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ІЗ НОВОГО РОКУ БІЛЬШ МЕНШ ДОБРЕ ДОЇХАТИ ДО МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ.
І ПОГОДЖЕННЯ ВЖЕ НІКОМУ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ НЕ ПОТРІБНО
Чекаю на з72, 288, з90, з65, та інші...
Може це би було і добре, якби при їх створенні думали про людей а не про прибутки.
Тут вже писали що через якийсь час 371 відбере частину пасажирів від 3а, так я вам скажу що від приміської маршрутки 1004 він вже відібрав частину пасажирів, а так як я часто їжджу саме 1004(живу в Сокільниках), то відчуваю, що скоро буду або взагалі ходити пішки або щоб добратися до Львова, треба буде їхати на приміський вокзал всякими пустомитівськими маршрутками (ніби з якогось села за двайці кільометрів ), що м'яко кажучи не дуже вигідно.
Формально 371 відкрили на прохання мешканців Солонки, але я сумніваюся, що саме до їх прохання дослухалися в першу чергу, відкриваючи цей маршрут. Отож в найближчому майбутньому (сподіваюся що до цього не дійде, бо їх на це не вистачить ) їм прийдеться щось пускати ще й в Сокільники.
Lyubomyr no está en línea   Reply With Quote
Old July 12th, 2012, 10:24 PM   #10008
Misha-LV
Registered User

Quote:
Originally Posted by Lyubomyr View Post
Може це би було і добре, якби при їх створенні думали про людей а не про прибутки.
Тут вже писали що через якийсь час 371 відбере частину пасажирів від 3а, так я вам скажу що від приміської маршрутки 1004 він вже відібрав частину пасажирів, а так як я часто їжджу саме 1004(живу в Сокільниках), то відчуваю, що скоро буду або взагалі ходити пішки або щоб добратися до Львова, треба буде їхати на приміський вокзал всякими пустомитівськими маршрутками (ніби з якогось села за двайці кільометрів ), що м'яко кажучи не дуже вигідно.
Формально 371 відкрили на прохання мешканців Солонки, але я сумніваюся, що саме до їх прохання дослухалися в першу чергу, відкриваючи цей маршрут. Отож в найближчому майбутньому (сподіваюся що до цього не дійде, бо їх на це не вистачить ) їм прийдеться щось пускати ще й в Сокільники.
На ринку залишиться той, хто буде краще їздити. Напевно 1004 не дуже добре їздить, якщо пасажири перекинулись на 371. А 3а сам не справляється з пасажиропотоком до "Ашана", оскільки він їздить постійно набитий. Відповідно запустивши 371 маршрут облдержадміністрація покращила транспортне забезпечення людям цього району. А ще хтось писав, що після появи 371, автобуси 3а почали швидше доїзджати до центра. А це також позитивний момент. Нема конкуренції - немає прогресу.
Old July 12th, 2012, 10:33 PM   #10009
pryvityk
Registered User

Likes (Received): 138

[QUOTE=Lyubomyr;93219040]
...
...

Як казав колись Садовий МИ ВСІМ ДОГОДИТИ НЕ МОЖЕМО... МАРШРУТКА ПІД ПІДЇЗД ПРИЇЖДЖАТИ НЕ МОЖЕ...
Тому, шановний, ви з71 не користуєтеся, а їздите 1004..., а хтось користується з71, а про 1004 лише здогадується... Тож ВСІМ НЕ ДОГОДИШ... і якщо з71 їздить часто, то про 1004 так не скажеш...

Про щоб не думали ті, хто відкрив маршрут з71, але тепер є можливість пасажирам і в час пік їхати краще...
pryvityk no está en línea   Reply With Quote
Old July 12th, 2012, 10:35 PM   #10010
pryvityk
Registered User

Quote:
Originally Posted by sohok View Post
Чим виграє пасажир ,може тим, що тепер в пробці на франка і підвальній треба стояти півгодини і в цій пробці винні обласні маршрути

Давно свербіло сказати, як можна ПИСАТИ ТАКІ ДУРНИЦІ...
Old July 12th, 2012, 11:40 PM   #10011
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

http://lviv24.com/home/showSingleNew...objectId=76327

Old July 12th, 2012, 11:53 PM   #10012
Nahasaki
Мудило Скам'яніле

Nahasaki's Avatar

Likes (Received): 282

Здається ще не постили в цій темі.

Quote:
До кінця року в міських автобусах буде встановлено систему GPSі на електронній карті міста ми будемо чітко відслідковувати, коли поїхав на маршрут, коли під’їхав на зупинку, коли від’їхав. Повністю забезпечимо контроль. Без цього надзвичайно складно, бо є людський фактор. Ми караємо достатньо жорстко за порушення графіків руху, працюємо в цьому напрямку. Але без електронного контролю це є достатньо важко, бо завжди знаходяться люди, які говорять, що він їздить насправді, підтверджують це, хоча це є неправда. Це треба припинити. Банально припинити.

міський голова Андрій Садовий.
http://www.city-adm.lviv.ua/news/tra...s-navigatorami
Nahasaki no está en línea   Reply With Quote
Old July 13th, 2012, 12:01 AM   #10013
Lyubomyr
Marshrutka's user

Lyubomyr's Avatar

Quote:
Як казав колись Садовий МИ ВСІМ ДОГОДИТИ НЕ МОЖЕМО... МАРШРУТКА ПІД ПІДЇЗД ПРИЇЖДЖАТИ НЕ МОЖЕ...
Тому, шановний, ви з71 не користуєтеся, а їздите 1004..., а хтось користується з71, а про 1004 лише здогадується... Тож ВСІМ НЕ ДОГОДИШ... і якщо з71 їздить часто, то про 1004 так не скажеш...

Про щоб не думали ті, хто відкрив маршрут з71, але тепер є можливість пасажирам і в час пік їхати краще...
Я б із превеликою радістю користувався і 371 і 3а і навіть тролейбусом №5, і рештою якби мав велике бажання топати 3км до Стрийської
Вам добре казати такі речі, коли ваші претензії були враховані, а поставте себе на місце жителя передмістя, якому треба кожен день якось добиратися на навчання/роботу, а добиратися фактично нічим, або слід робити дві-три пересадки. Так, всім не догодиш, завжди будуть незадоволені, але потрібно шукати компроміс, бажано цивілізованим шляхом.
Я не проти 371, хай їздить, але просто цікаво чому його не можна було запустити в січні-лютому, коли люди мерзли на зупинках і не могли влізтись в автобус, більшість Сокільник, та й Солонки теж, і решти передмістя тоді бозна-як добиралися. Чому тоді нічиї прохання ніхто не слухав? Якраз, після запровадження нової транспортної схеми можна було додати кілька приміських маршрутів, які б враховували інтереси і львів'ян і жителів передмістя.
Ну гаразд, якщо за це взялися тільки тепер, то в найближчому часі справді можуть з'явитися і 372, і 365, і сподіваюся, що будуть задоволені ВСІ, або принаймні переважна більшість користувачів ГТ.
Old July 13th, 2012, 08:38 AM   #10014
pryvityk
Registered User

Маю надію, що для мешканців Сокільник 1004 не закриють - домагайтеся його продовження... якщо люди пасивні, хто їм допоможе?
Old July 13th, 2012, 11:50 AM   #10015
ALittleBitKuku
Registered User

ALittleBitKuku's Avatar

Likes (Received): 1706

Quote:
Активістам групи «Дайте пройти» погрожують водії
http://zaxid.net/home/showSingleNews...jectId=1259878
ALittleBitKuku no está en línea   Reply With Quote
Old July 13th, 2012, 11:51 AM   #10016
ALittleBitKuku
Registered User

ALittleBitKuku's Avatar

Quote:
12 липня управління транспорту та зв’язку, представники транспортних операторів Львова та компаній з облаштування систем навігації провели зустріч, під час якої було запрезентовано можливості обладнання GPS-системами львівських автобусів та озвучено кінцеві комерційні пропозиції.

Відтак, більше 10 компаній подали свої комерційні пропозиції щодо облаштування систем навігації у львівських автобусах. Транспортні оператори попередньо обрали дві, найбільш цікаві щодо технічного забезпечення та фінансових пропозицій.
В понеділок буде прийнято кінцеве рішення щодо вибору партнера для запровадження системи навігації.
У Львові громадський транспорт хочуть обладнати пристроями навігації. Транспортні оператори Львова ЛК «АТП №1», ТзОВ «Успіх БМ», ТзОВ «Фіакр-Львів», ПАТ ЛАТП 14630, ТзОВ «Міра і К» та управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради запрошують компанії і фірми, які працюють у галузі супутникової навігації на автомобільному транспорті, подавати пропозиції щодо обладнання рухомого складу автобусних маршрутів загального користування пристроями навігації. Раніше було відомо про те, що на конкурс зголосилися три компанії – дві львівські і одна з Кіровограду.
http://zaxid.net/home/showSingleNews...jectId=1259848
Old July 13th, 2012, 11:54 AM   #10017
ALittleBitKuku
Registered User

ALittleBitKuku's Avatar

Quote:
Завтра на 16:00 йду до нього говорити!
Ти ж не забудеш черканути сюди кілька слів зі свіжих вражень...
Old July 13th, 2012, 01:11 PM   #10018
Lyubomyr
Marshrutka's user

Lyubomyr's Avatar

Quote:
Маю надію, що для мешканців Сокільник 1004 не закриють - домагайтеся його продовження... якщо люди пасивні, хто їм допоможе?
Теж сподіваюся, що не закриють - якщо стабільно їздитиме (так як зараз - кожні 15-20 хв.) то матиме своїх пасажирів.
А щодо продовження/зміни то тут вже писали як 1004 їздив через Новий Львів - новий перевізник, що взявся його обслуговувати (ТОВ Атто якщо не помиляюся), хотів зробити його вигідним і для львів'ян, але видно комусь в міськраді це не сподобалося і тепер 1004 далі дублює 3а, тролейбус №5, 371
Що ще тут скажеш - треба було давати хабар ЛОДА і відкривати свій 371, а не писати в УТіЗ, що нам потрібен новий маршрут
Old July 13th, 2012, 03:51 PM   #10019
ALittleBitKuku
Registered User

ALittleBitKuku's Avatar

Quote:
Трансферні квитки, які діяли на львівських радіальних маршрутах 1А, 2А, 3А, 4А, 5А та 6А, не видаватимуть до кінця літа.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міської ради.
«Управління транспорту та зв’язку ЛМР спільно з АТП №1 провели аналіз доцільності, ефективності функціонування трансферного квитка у літній період. Виявилося, що мешканці звертаються за трансферними квитками у 4 рази менше, ніж зверталися весною (коли був повноцінний пасажиропотік). Тому протягом літа трансферні квитки не будуть діяти. Це питання буде додатково переглянуто у вересні, коли пасажиропотік знову стане повноцінним», – повідомляє прес-служба.
Нагадаємо, раніше трансферні квитки не діяли у зв’язку з проведенням у Львові Євро-2012.
Трансферний квиток – це квиток, який видавався лише на радіальних маршрутах і давав змогу здійснити одну безкоштовну пересадку в центрі міста.
http://zaxid.net/home/showSingleNews...jectId=1259896
Old July 13th, 2012, 04:33 PM   #10020
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Quote:
Originally Posted by ALittleBitKuku View Post
Ти ж не забудеш черканути сюди кілька слів зі свіжих вражень...

Це був сарказм

Reply

Tags
львів, транспорт

Thread Tools

Posting Rules