SkyscraperCity Forum banner
Status
Not open for further replies.

PRIEVIDZA | Projects and Construction Updates (2008-2015)

343K views 1K replies 54 participants last post by  Qwert 
#1 · (Edited)
#370 ·
o titaniku koluju rozne povery,vsetko spomalili povodne v prievidzi,vsetko vnutri zatopila spodna voda,treba to cele vysusit ale treba pockat na teplejsie pocasie,takze billa a kulturna sala s obchodami biliardom a diskotekou musia chvilu pockat,ale podla mna to zas bude skor utopia ako realita,vraj tam planuju v lete postavit a multikino,ale pochybujem,podla poslednyx informacii od konatela spolocnosti regionalne obchodne centrum vsetko smeruje k dobremu
 
#372 ·
myslim si ze v prievidzi by sa dve multikina neuzivili,problem ma prezit aj kino banik,po otvoreni multikina v korze vraj z neho bude vystavna sien,ale napriklad v trencine idu stavat druhe multikino,jedno je v maxe a druhe bude v laugariciu,a ci naozaj bude dokonceny titanik to je vo hviezdach
 
#376 ·
pocas marca sa zacne vystavba novej druhej etapy oc korzo v ktorom ma byt spominane multikino diskoteka a nejake prevadzky,mohlo by ist o diskoteku karibic club kedze tento klub teda jeho priestor je na predaj v realitnej kancelarii,dnesnym dnom zacali prace na rozkladani klziska pri oc korzo,dobra sprava je ze klzisko bude opat na prelome rokov 2011-2012,tak sa dohodli predstavitelia mesta a obchodneho centra korzo http://prievidza.sme.sk/c/5795872/klzisko-pri-korze-pre-tuto-zimu-skoncilo.html
 
#383 ·
Vprievidzskom kauflande sa menia najomcovia,predajna masa paldi je zrusena nahradila ju prevadzka optika lux,lekaren sunpharma,spolocnost dracik opustila na dobro priestory kauflandu a na jej miesto sa prestahovala pekaren duke,na povodnom mieste pekarne duke zatial netusim co bude,ale myslim si ze nejaka kaviarnicka a posedenie,zatial je to zakryte
 
#386 ·
Vprievidzskom kauflande sa menia najomcovia,predajna masa paldi je zrusena nahradila ju prevadzka optika lux,lekaren sunpharma,spolocnost dracik opustila na dobro priestory kauflandu a na jej miesto sa prestahovala pekaren duke,na povodnom mieste pekarne duke zatial netusim co bude,ale myslim si ze nejaka kaviarnicka a posedenie,zatial je to zakryte.dnes som videl v kauflande uzavrety kiosk tabak a dennej tlace,a firma kaufland vykonava remodeling predajne,oddelenie dennej tlace a knih je fuc a miesto neho je oddelenie s alko a nealko napojmi,uvidime ako sa to prejavi dalej..
 
#393 ·
bc tower tiez nebude nakolko mala byt sucastou obchodneho centra tulip,ale projekt to bol pekny,snad sa vydaria aspom uz zacate projekty ako dostavba titaniku,ktory nie a nie dokoncit uz 30 rokov a aj spominana vystavba druhej etapy korza z multikinom,no a co sa tyka projektu city gallery,myslim si ze aj ten nakoniec padne,ale kto vie,vsetko sa odsuva na neurcito ako aj zabavny park krajina legiend
 
#397 ·
nic velke sa tu nebude diat,pokial nepostavia R2-ku.skoda.mohlo to tu zit a takto to tu upada.jedno poriadne obchodne centrum to tu nevytrhne.a tie najomne byty v necpaloch sa budu stavat?
tak ak henta krabica je poriadne nakupne centrum:lol: teraz ani nemam namysli tu velkost ale celkove prevedenie...
 
#400 ·
len pre zaujmavost.pisal som na Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR ohladom R2-ky.bolo to sice pisane este minuli rok ale chcem to sem zavesit.presne 30.9.2010 mi odpisal nejaky pan Ing. Marián Hanták, CSc.:

Dobrý deń,

Výstavba rýchlostnej cesty R2 v úseku Trenčín –Bánovce nad Bebravou - Prievidza, je v intenzívnej investičnej príprave. Trasa rýchlostnej cesty R2 je environmentálne posúdená. Na jednotlivé úseky stavby rýchlostnej cesty R2 Diaľnica D1 – Mníchová Lehota – Ruskovce a Pravotice – Dolné Vestenice - Nováky sa podľa dohody s investorom začne pripravovať dokumentácia pre územné rozhodnutie. Pre úsek Ruskovce – Pravotice sa pripravuje dokumentácia pre stavebné povolenie.
V súvislosti s prípravou Programu prípravy a výstavby diaľnic a rýchlostných ciest na roky 2011 – 2014 bude upresnený časový plán výstavby jednotlivých úsekov rýchlostnej cesty R2 v trase Trenčín – Prievidza, predmetný program bude do konca roka predložený na schválenie vláde SR.

Okrem prípravy výstavby rýchlostnej cesty R2 rezort dopravy zabezpečuje prostredníctvom SSC opravy vozoviek a obnovu krytov na niektorých úsekoch cesty I/50 a pripravuje rekonštrucie vozoviek, stavby I/50 Drietoma – Svinná, I/50 Nová Lehota – Handlová, I/50 – II/529 Bánovce nad Bebravou – križovatka.

S pozdravom


Ing. Marián Hanták, CSc.
Odbor pozemných komunikácií

Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR[/COLOR]

pisal som aj na MsU v prievidzi ale nebol nikto schopny povedat v akom to je stadiu tak som to zistil sam.je to zaujmave.
 
#401 ·
len pre zaujmavost.pisal som na Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR ohladom R2-ky.bolo to sice pisane este minuli rok ale chcem to sem zavesit.presne 30.9.2010 mi odpisal nejaky pan Ing. Marián Hanták, CSc.:

Dobrý deń,

Výstavba rýchlostnej cesty R2 v úseku Trenčín –Bánovce nad Bebravou - Prievidza, je v intenzívnej investičnej príprave. Trasa rýchlostnej cesty R2 je environmentálne posúdená. Na jednotlivé úseky stavby rýchlostnej cesty R2 Diaľnica D1 – Mníchová Lehota – Ruskovce a Pravotice – Dolné Vestenice - Nováky sa podľa dohody s investorom začne pripravovať dokumentácia pre územné rozhodnutie. Pre úsek Ruskovce – Pravotice sa pripravuje dokumentácia pre stavebné povolenie.
V súvislosti s prípravou Programu prípravy a výstavby diaľnic a rýchlostných ciest na roky 2011 – 2014 bude upresnený časový plán výstavby jednotlivých úsekov rýchlostnej cesty R2 v trase Trenčín – Prievidza, predmetný program bude do konca roka predložený na schválenie vláde SR.

Okrem prípravy výstavby rýchlostnej cesty R2 rezort dopravy zabezpečuje prostredníctvom SSC opravy vozoviek a obnovu krytov na niektorých úsekoch cesty I/50 a pripravuje rekonštrucie vozoviek, stavby I/50 Drietoma – Svinná, I/50 Nová Lehota – Handlová, I/50 – II/529 Bánovce nad Bebravou – križovatka.

S pozdravom


Ing. Marián Hanták, CSc.
Odbor pozemných komunikácií

Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR[/COLOR]

pisal som aj na MsU v prievidzi ale nebol nikto schopny povedat v akom to je stadiu tak som to zistil sam.je to zaujmave.:eek:hno:
 
Status
Not open for further replies.
You have insufficient privileges to reply here.
Top