search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Forum Polskich Wieżowców > Inwestycje w Polsce > Pomorze, Warmia i Mazury > » Szczecin

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools Rating: Thread Rating: 50 votes, 5.00 average.
Old June 21st, 2017, 01:52 AM   #3321
aekrm
Registered User

Likes (Received): 22

Wklejam tutaj kolejny przykład na to w jaki sposób działa dobra promocja pewnych branż.
Otóż od jakiegoś czasu istnieje zachodniopomorski klaster ecommerce, który przyciągnął jak na tamte czasy wiele firm (część startupy ). Dzisiaj bardzo hucznie widać w jaki sposób te firmy się rozwijają i inwestują w naszym regionie.

http://www.coi.wzp.pl/aktualnosci/gr...edal-sprzedany

Jeszcze niedawno czytałem artykuł o tym jak Bestseller zamierza postawić halę podobnych gabarytów do tej co Zalando, a tu proszę

erbse liked this post

Last edited by aekrm; June 21st, 2017 at 02:13 AM.
aekrm no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old June 22nd, 2017, 08:10 PM   #3322
bzj
Registered User

bzj's Avatar

Likes (Received): 264

Odnośnie promocji miasta, a dokładniej TTSR2017, to w radio Eska Wrocław baaardzo często można usłyszeć reklamę Netto zapraszającego na regaty do Szczecina.
Old June 23rd, 2017, 08:34 AM   #3323
Kiciket
Prawobrzeże

Kiciket's Avatar

Likes (Received): 2369

Na radiu Zet leci jakiś konkurs i do wygrania chyba wycieczka do Szczecina na TTSR. W dodatku stoi wielka reklama na drodze nad morze we współpracy z Polferries.
Old July 2nd, 2017, 07:29 PM   #3324
Slav[ZS]
Canalia

Slav[ZS]'s Avatar

Likes (Received): 394

W czwartek wracałem z Holandii WizzAirem i wertowałem ich pokładowy dwumiesięcznik. Na jednej ze stron była reklama Tall Ship Races w języku angielskim

Last edited by Slav[ZS]; July 2nd, 2017 at 07:53 PM.
Slav[ZS] no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2017, 02:02 PM   #3325
dlachowski
www.lepszyszczecin.org

dlachowski's Avatar

Likes (Received): 698

Szymon, takie coś krążyło na fb/LS:

"Moje doświadczenie z punktem informacji turystycznej w alei Kwiatowej są fatalne. Ludzie kompletnie bez kompetencji i jakiegokolwiek zainteresowania turystą. Nic nie działa. Żaden komputer z aplikacją typu mapa, przewodnik nie działa. Podobnie z miejskim WiFi. Przeterminowane informatory miejskie (ułożymy żeby było więcej). Brak bezpłatnych mapek miejskich w różnych językach to juz szczyt ignorancji."

dlachowski no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2017, 02:09 PM   #3326
artmin
Artur

artmin's Avatar

Likes (Received): 339

dno i dwa metry mułu
Old July 3rd, 2017, 06:16 PM   #3327
fable
Szymek

fable's Avatar

Quote:
Originally Posted by dlachowski View Post

"Moje doświadczenie z punktem informacji turystycznej w alei Kwiatowej są fatalne. Ludzie kompletnie bez kompetencji i jakiegokolwiek zainteresowania turystą. Nic nie działa. Żaden komputer z aplikacją typu mapa, przewodnik nie działa. Podobnie z miejskim WiFi. Przeterminowane informatory miejskie (ułożymy żeby było więcej). Brak bezpłatnych mapek miejskich w różnych językach to juz szczyt ignorancji."
Brednie, aż nie wiem od czego zacząć.
- Ludzie bez kompetencji? Co to znaczy? Turysta nie dowiedział się, o której odpływają statki białej floty czy może raczej pytał o gramaturę soli w ziemniakach z Turysty?
- Brak zainteresowania turystą? Nie wiem... aż taka kolejka była, że poczuł się olany?
- Komputer z aplikacją typu mapa? Są dwa ogólnodostępne komputery na pierwszym piętrze. Z internetem. Działają (no, akurat teraz działa jeden. Drugi jest zgłoszony do serwisu).
- Miejskie WiFi nie działa, bo go tam nie ma. Jest Hot Spot CITu pod hasłem. Wystarczy spytać.
- Przeterminowane informatory miejskie? To mogło się zdarzyć wyłącznie w przypadku programu jakiegoś wydarzenia, które odbyło się dzień wcześniej i jeszcze nie został zdjęty. Ale program, to nie "miejski informator".
- Bezpłatne mapy formatu A3 są wyłożone w 4 miejscach: przy każdym z naszych stanowisk i na stojakach z ulotkami. Z jednej strony zawierają plan centrum z naniesionymi szlakami turystycznymi, z drugiej - schemat komunikacji miejskiej. Oprócz tego na stojakach wyłożone są jeszcze MIĘDZY INNYMI przewodniki po Szczecinie.
- Wszystko jest w minimum 3 językach. WSZYSTKO, także ulotki reklamujące inne podmioty, jak Zamek, Muzeum Narodowe, Schron albo Muzeum Techniki i Komunikacji. Ogólnie za oczywiste uważa się w Szczecinie, że wszelkie materiały drukuje się przynajmniej po polsku, niemiecku i angielsku. Ludzie to sobie chwalą, bo tak wysoki standard spotyka się w niewielu miastach.

Tę opinię musiał napisać jakiś troll. Nic więcej nie mam do dodania.

edit:
Znalazłem ten komentarz i napisałem do tego faceta wiadomość na fejsie. Ciekawy jestem, co odpisze. Z twarzy go w ogóle nie kojarzę. Nie jestem pewien czy w ogóle u nas był ostatnio. Sławomir Adamski.

Zwiedzaj Szczecin wygodniej i taniej ze Szczecińską Kartą Turystyczną!

Offspring liked this post

Last edited by fable; July 3rd, 2017 at 06:56 PM.
fable no está en línea   Reply With Quote
Old July 3rd, 2017, 06:34 PM   #3328
Obywatel888
Registered User

Likes (Received): 611

Ale byłoby fajnie gdyby w Szczecinie powstało muzeum poświęcone Carycy To nie musiało by być równoznaczne z apologią tej postaci a fajna okazja do opowiedzenia o historii Polski w powiązaniu z relacjami polsko-rosyjskimi i polsko-niemieckimi.
Takie muzeum zrealizowane na poziomie porównywalnym np. do Muzeum Emigracji w Gdyni byłoby produktem turystycznym na skalę międzynarodową. Może kiedyś, w lepszych czasach, coś takiego w Szczecinie powstanie? Szczerze mówiąc byłoby to większa dzwignia promocyjna dla naszego miasta niż enigmatyczne "morskie centrum nauki"....

Tygrysek liked this post
Obywatel888 no está en línea   Reply With Quote
Old July 4th, 2017, 07:33 AM   #3329
Areckii
Registered User

Areckii's Avatar

Likes (Received): 63

Quote:
Originally Posted by dlachowski View Post

Moim zdaniem największym problemem z informacja w aleji jest to ze mało kto jest w stanie się domyślić ze tam jest informacja. Budynek nie typowy a oznaczenia bardzo marne

futureone liked this post
Areckii no está en línea   Reply With Quote
Old July 4th, 2017, 04:42 PM   #3330
futureone
Registered User

futureone's Avatar

Likes (Received): 712

Tak jak kiedyś stał tam znacznik z Google tak teraz mogłoby być wielkie podświetlane"i"
Old July 4th, 2017, 04:51 PM   #3331
Piotr-Stettin
Moderator

Piotr-Stettin's Avatar

"I" jest na drzwiach. Nie wystarczy? .
"Powszechnie wiadomym jest, że optymistyczne i żywe kolory nastrajają optymistycznie i budzą energię, a w leczeniu naszych pacjentów jednym z istotnych elementów terapii jest obudzenie w pacjencie woli walki z chorobą"
dyrektor Starosławska
Piotr-Stettin no está en línea   Reply With Quote
Old July 4th, 2017, 05:36 PM   #3332
gk77
∫t∫ε't∫iniʌnin

gk77's Avatar

Likes (Received): 871

Zgodnie z wytycznymi Polskiej Szkoły Reklamy powinna być wielka tablica ledowa na dachu, do tego ze dwie oczojebne plandeki w poprzek alei od drzewa do drzewa, wszystkie szyby zaklejone drukowaną folią i potykacz na środku przejścia dla pieszych

gk77 no está en línea   Reply With Quote
Old July 5th, 2017, 11:28 AM   #3333
PrzemekSzczecin
Future aviator

PrzemekSzczecin's Avatar

Likes (Received): 975

Na TVN Turbo w programie "Wstęp wzbroniony" ukazany został m.in podziemny Szczecin
PrzemekSzczecin está en línea ahora   Reply With Quote
Old July 6th, 2017, 12:51 PM   #3334
Obywatel888
Registered User

Likes (Received): 611

A czy ktoś wie co z filmem tv niemieckiej o Hakenie? Czy jest już zaplanowana emisja i na jakim kanale tv ?
Obywatel888 no está en línea   Reply With Quote
Old August 17th, 2017, 08:45 AM   #3335
Kepork
Registered User

Kepork's Avatar

Likes (Received): 152

Nie wiem czy widzieliście, ale jeden z jutuberów odwiedził Szczecin:
https://youtu.be/rRNjLnBU4Ek
https://youtu.be/0w8GvfF-an8
https://youtu.be/_r79XxE7An0

Slav[ZS], Štětķn, Tygrysek liked this post
Kepork está en línea ahora   Reply With Quote

Reply

Tags
floating garden, marketing terytorialny, projekt, promocja, promocja miasta, stettin, szczecin

Thread Tools
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules