SkyscraperCity Forum banner

[Croatia] - Željeznice | Railways

2M views 10K replies 408 participants last post by  Maze Runner 
#1 · (Edited)
Croatian Railways - Hrvatske Željeznice







:cheers2:
 
See less See more
3
#2 ·
Here is a general article from a couple months back. :)

Do 2012. u željeznicu 18 milijardi kn



U pruge i drugu željezničku infrastrukturu od 2008. do 2012. uložit će se više od 18 milijardi kuna, a najznačajniji projekt vezan je uz pruge Zagreb-Rijeka te Vinkovci-Osijek.

U pruge i drugu željezničku infrastrukturu od 2008. do 2012. godine uložit će se više od 18 milijardi kuna, rekao je direktor HŽ Infrastrukture Nedjeljko Pešut na stručnom skupu o razvojnim potencijalima Hrvatskih željeznica održanom u Vinkovcima u organizaciji Društva inženjera i tehničara HŽ-a.

To je dva i pol puta više nego što je uloženo u proteklom četverogodišnjem razdoblju, naveo je Pešut, dodavši da je najznačajniji projekt planiran za realizaciju u idućem četverogodišnjim razdoblju pruga Zagreb-Rijeka.

Govoreći o potrebi ulaganja u modernizaciju HŽ-ove infrastrukture, ali i u nove pruge, Pešut je istaknuo da Hrvatska sada ima 2726 kilometara pruga od kojih je samo 984 kilometra elektrificirano.

Za proljeće 2008. godine najavio je početak temeljite rekonstrukcije pruge Vinkovci-Tovarnik-državna granica nakon koje će vlakovi tom dionicom prometovati brzinom i do 160 kilometara na sat.

Vrijednost radova na toj pruzi iznosit će 75 milijuna eura, od čega je 62 posto planirano iz državnoga proračuna, a ostatak su bespovratna sredstva fondova Europske unije.

Obnova 33 kilometra u ratu teško oštećene pruge Vinkovci-Osijek, najavio je Pešut, završit će se do kraja ove godine, no završetak prateće infrastrukture i objekata uz prugu očekuje se u srpnju 2009.

Za cjelovitu obnovu pruge Vinkovci-Osijek u ovoj i naredne dvije godine HŽ je osigurao 80 milijuna kuna.
 
#3 ·
Hvala OC na dretvi, Sad kad geldam ove karte stvarno me sramota kako nam mreza pruga izgleda. Stvarno je nevejerovatno da se u Istru jos nemoze kroz Hrvatsku i da prema Splitu i Rijeci imamo jednokolsjecnu prugu. Kako nam je mreza autoputeve dobrim dijelom zavrsena priritet vlade bi trebala zeljeznica. Sa ovakvim cijenama nafte te tendencijama kako ce ici (200usd) te nasim zalihama koje su mizerne mora se povecati udio zeljeznickog prometa(kako medunaraodnog tako meduregionalnog regionalnog i lokalnog)

Probijanje Ucke, nova nizinska pruga prema Rijeci, nova pruga prema Dalmaciji te Dalmatinska magistarla Zadar - Dubrovnik te metro Zagreb i metro Trogir Resnik Kastela Split Omis moraju piostati prioriteti na DRZAVNOJ razini




p.s Dali bi se vlakovi mogli koristit na duzim relacijama( zagreb rijeka, zagreb split) kao trajekti kao u austrijskim tunelima gdje se jednostavno autom ukrcate na vlak i prodete kroz tunel?
 
#4 ·
p.s Dali bi se vlakovi mogli koristit na duzim relacijama( zagreb rijeka, zagreb split) kao trajekti kao u austrijskim tunelima gdje se jednostavno autom ukrcate na vlak i prodete kroz tunel?[/QUOTE]

http://www.hznet.hr/

Otvarati linkove

HŽ PUTNIČKI PRIJEVOZ >> usluge u brzim vlakovima >> prijevoz automobila i motocikala

Na kraju se dođe do:

Praćene automobile i motocikle moguće je prevesti na relaciji Zagreb - Split - Zagreb u svakodnevnom noćnom brzom vlaku koji polazi iz Zagreba u 22.55 i dolazi u Split u 6.57, te u povratku vlakom koji polazi iz Splita u 22.22 i dolazi u Zagreb u 6.31 sati.
Budući da se radi o prijevozu praćenih vozila, vozilo se može prevesti vlakom samo ako se u istom vlaku vozi i vozač s putnicima vozila, uz mogućnost putovanja u klasičnom vagonu 2. razreda ili u vagonu za spavanje.
Pri tome se uz odgovarajuću prijevoznu kartu za putnika, plaća i prevoznina za vozilo.

Na prijevoz se može primiti automobil do najviše visine od 150 do 155 cm ovisno o platformi vagona na koju se utovaruje (donju ili gornju).

U razdoblju od 9. prosinca 2007. do 31. svibnja 2008. te od 1. listopada do 13. prosinca 2008. za prijevoz praćenih vozila na relaciji Zagreb GK – Split – Zagreb GK vrijede 20% snižene cijene prevoznine, te one ovisno o duljini vozila iznose:
· 149,04 kn (za duljine do 3,81 m)
· 191,76 kn (za duljine od 3,82 do 4,42 m)
· 213,04 kn (za duljine preko 4,42 m).

Iznos prevoznine za motocikl iznosi 93,15 kn.

Vozilo je potrebno dovesti na utovarnu rampu dva sata prije polaska vlaka:
- u Zagrebu na istočnoj strani Glavnog kolodvora, Branimirova bb (ulaz nasuprot Draškovićevoj ulici)
- u Splitu na prolaz između željezničkog i autobusnog kolodvora.

Za vožnje po Europi
http://www.dbautozug.de/site/dbautozug/en/start.html

Do prošle godine vozila je i linija Švabijoland-Rijeka, ali je ukinuta.
 
#5 · (Edited)
Prijedlog razvoja HŽ do 2030. - sa stare dretve

Usput i vijest iz Crne Gore od 5.ožujka da su CG i BiH potpisale protokol o izgradnji pruge Čapljina-Nikšić. Gradnja bi trebala početi 2012.
U daljoj budućnosti Hrvatska planira gradnju pruge Split-Ploče, čime bi se uspostavio Jadranski pravac, te dalje prema Jonskom moru (Albanija, Grčka).
Gradnja pruge prema Dubrovniku u ovom planu razvoja dolje na slici nije jasna (na karti piše samo Jadranska pruga).
 
#6 ·
Hvala OC na dretvi, Sad kad geldam ove karte stvarno me sramota kako nam mreza pruga izgleda. Stvarno je nevejerovatno da se u Istru jos nemoze kroz Hrvatsku i da prema Splitu i Rijeci imamo jednokolsjecnu prugu. Kako nam je mreza autoputeve dobrim dijelom zavrsena priritet vlade bi trebala zeljeznica. Sa ovakvim cijenama nafte te tendencijama kako ce ici (200usd) te nasim zalihama koje su mizerne mora se povecati udio zeljeznickog prometa(kako medunaraodnog tako meduregionalnog regionalnog i lokalnog)

Probijanje Ucke, nova nizinska pruga prema Rijeci, nova pruga prema Dalmaciji te Dalmatinska magistarla Zadar - Dubrovnik te metro Zagreb i metro Trogir Resnik Kastela Split Omis moraju piostati prioriteti na DRZAVNOJ razini




p.s Dali bi se vlakovi mogli koristit na duzim relacijama( zagreb rijeka, zagreb split) kao trajekti kao u austrijskim tunelima gdje se jednostavno autom ukrcate na vlak i prodete kroz tunel?
Slažem se. Mreža nam izgleda kao da smo u 19. st. :eek:hno:... Stvarno je čudno da u cijeloj zemlji samo pruge kroz Zagreb i ova od Novske do granice sa Srbijom su dvokolosječne, a ostale sve jednokolosječne. To da Istra nije povezana sa ostatkom Hrvatske preko našeg teritorija ne moram uopće posebno komentirati - apsurd nad apsurdima... dalje od Splita dolje nema nikakve željeznice - treba ju povuć skroz do DU. Split, Šibenik i Zadar treba povezat direkt, a ne preko Knina... naravno da to trebaju biti normalne dvokolosječne, a ne obične jednokolosječne pruge. Nova brza pruga bi trebala ići i od granice s Mađarskom preko Zagreba, KA na RI i dalje u Istru do Pule i krak do Rovinja. Nakon što se završe infrastrukturna ulaganja u mrežu autocesta prelazi se na željeznicu što je već i počelo... vidi se to i ovom vješću da će u sljedeće 4 godine Vlada uložiti 18 milijardi kn - nije baš nešto, ali bolje išta nego ništa, malo po malo.
 
#8 ·
sa službenih stranica hrvatskih željeznica:

N-05-V-101825-050308 - Usluga davanja dugoročnog kredita u iznosu od 60.000.000 eura za financiranje 15 četveroosovinskih trosustavnih el. lokomotiva za HŽ-Vuča vlakova
(sa http://www.hznet.hr/ - klikni na natječaji)

for English readers, this tender is for funding for 15 four-section EMU's. :)

ovi će najvjerojatnije bit ili Alstom Pendolino ili Bombardier/Siemens ICE-T. oba dva vlaka imaju maksimalne brzine okolo 250 km/h te su idealni za budućnost hrvatskih željeznica.

Alstom Pendolino - Informational PDF



ICE-T



:cheers2:
 
#11 ·
ETR 600/610 (ovaj Alstomov) se već naveliko testira po Italiji, ima filmova na jubitu
http://www.youtube.com/watch?v=LinMZutoZJc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=iDDB84cBYmI&feature=related

ja vjerujem da će imati graničnike i za 300 km/h, ne samo za 250. ali budimo realni, što će nam to? da se sad uhvatimo posla i da krenemo sređivati pruge udarničkim tempom, to bi bilo gotovo za najmanje 8 godina i tek tad bi bilo nekog rezona uvoditi takve vlakove. a i nisam siguran da Hrvatska planira osposobljavati bilo koju prugu za te brzine. mislim da će se ići eventualno do 200 km/h, ali i to je još uvijek znanstvena fantastika u ovom trenutku.
btw, DB su rashodovali nekoliko ICE-T vlakova. nisam siguran, ali mislim da su nam čak bili i ponuđeni, ali smo mi radije uzeli ova sranja za lokalni promet koja kod nas predstavljaju vrhunac ponude :rolleyes:

lokomotive bi trebale ići. najvjerojatnije će biti riječ o Taurusima, oni su, čini se, najpogodniji.
 
#12 ·
^^

x-type, jedno pitanjce:
Jel postoji neka hibridna EM/DM Garnitura koja liči ili ima slična vozna svojstva ko ovaj ICE-T ili pendolino ili nešto slično. Čini mi se da ima takvo što.
To nam treba, nekih desetak garnitura i rješili smo spajanje Splita, Osijeka ,Rijeke sa Zagrebom.Netreba čekati niti eletrifikaciju Riječke pruge do kraja a niti Splitske. Jednostavno.
I naravno zaboga: ne kemijati sa lokalcem i preimenovat ga u ICN,E ili neznam kaj. To je smiješno.Kao da idete sa zetovim autobusom do Splita.
Nagibnjake prebaciti na lokalne pruge. Amen.
Eto.Sad ispada da sam pametniji od direktora HŽ-a. Jel to takva nuklearna fizika???:eek:hno:
 
#13 ·
^^

x-type, jedno pitanjce:
Jel postoji neka hibridna EM/DM Garnitura koja liči ili ima slična vozna svojstva ko ovaj ICE-T ili pendolino ili nešto slično. Čini mi se da ima takvo što.
To nam treba, nekih desetak garnitura i rješili smo spajanje Splita, Osijeka ,Rijeke sa Zagrebom.Netreba čekati niti eletrifikaciju Riječke pruge do kraja a niti Splitske. Jednostavno.
I naravno zaboga: ne kemijati sa lokalcem i preimenovat ga u ICN,E ili neznam kaj. To je smiješno.Kao da idete sa zetovim autobusom do Splita.
Nagibnjake prebaciti na lokalne pruge. Amen.
Eto.Sad ispada da sam pametniji od direktora HŽ-a. Jel to takva nuklearna fizika???:eek:hno:
Hitachi Hybrid Train, mislim mozda vise, :)
 
#14 ·
ovo hibridni misliš na kombinaciju struja/dizel, jel? mislim da tako nešto postoji, ali nije baš našlo širu primjenu. inače, mišljenja sam da ne treba srljati s kupovinom novih vlakova i rasipati novac na to, već da prioritet u svakom slučaju bude sređivanje infrastrukture, a kad se to završi (ili bude pri kraju), tek onda treba krenuti u nabavu vlakova. naravno, treba razmišljati što bi se kupovalo i razvijati infrastrukturu u tom smjeru, ali sama kupovina je gotova za par mjeseci: testiranje, narudžba i puštanje u komercijalnu uporabu. nije baš toliko jednbostavno, ali ugrubo rečeno - to je to.
Talijani su bili napravili prototip dizel pendolina ETR 480 i mislim da je bio ponuđen HŽ-u, što smo mi, naravno, odbili iz razloga što nitko još nije kupio taj vlak i što nema širu primjenu. mene takve odluke sablažnjavaju. ok, nisam dovoljno stručan da mogu reći da je to dobar proizvod, ali sam siguran da se mogao dobro razviti i da bi bio bolji od Swingera. uglavnom, vodstvo HŽ-a je prema meni kriminalno. pa pogledajte samo ovaj most preko rijeke Krapine na kojem je bila nesreća - više od 2 godine mrdaju po njemu, preko njega je lagana vožnja od 20 km/h (riječ je o mostu duljine 80tak metara na magistralnoj pruzi). sad konačno privode radove kraju, ali lagana vožnja i dalje ostaje. takve stvari mi nikako, ali baš nikako ne idu u glavu! slično, od ovog voznog reda je od Križevaca do Koprivnice brzina spuštena na 60 km/h zbog dotrajalosti pruge. radovi na obnovi bi mogli krenuti za godinu dana. to je stravično rasipanje vremena.
 
#15 ·
^^
Je mislio sam na tu kombinaciju.
Iz jednostavnog razloga što je remont prema Splitu završen i što treba nabavit nešto prikladno a ne tjerat taj nagibnjak više za Split jer je nepodesan za putovanja duža od dva sata.Mora biti motorni brzi vlak i mora biti za brzine do 160.Eventualno do 200.Pošto je šteta tjerat dizl ispod žice ,zato hibridni.
Ovo za nenabavu talijanskog diesel pendolina ili sličnih kombinacija je zaista sramotno.Čistačica Barica bi bolje vodila tu firmu. :bash:
da ne spominjem taj most preko Krapine ili prugu KŽ- KC. No glavno je da su napisali da će u obilaznicu Bibinja investirat 250 milja kuna:bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash:

Eto , to zaista nemogu razumjet!

Treba im poslat u tu firmu nekog groznog bahatog sposobnog diktatora (tipa Čačić) da odpusti pola administracije ili da ih zaposli na remontu pruga nek kopaju ,barem neka korist od njih.

Užasno:eek:hno::bash::eek:hno:
 
#16 ·
sa službenih stranica hrvatskih željeznica:

N-05-V-101825-050308 - Usluga davanja dugoročnog kredita u iznosu od 60.000.000 eura za financiranje 15 četveroosovinskih trosustavnih el. lokomotiva za HŽ-Vuča vlakova
(sa http://www.hznet.hr/ - klikni na natječaji)
Kakve veze Vuča vlakova ima sa Putničkim prijevozom? To su dvije odvojene firme... :nuts:
 
#17 ·
^^

x-type, jedno pitanjce:
Jel postoji neka hibridna EM/DM Garnitura koja liči ili ima slična vozna svojstva ko ovaj ICE-T ili pendolino ili nešto slično. Čini mi se da ima takvo što.
To nam treba, nekih desetak garnitura i rješili smo spajanje Splita, Osijeka ,Rijeke sa Zagrebom.Netreba čekati niti eletrifikaciju Riječke pruge do kraja a niti Splitske. Jednostavno.
I naravno zaboga: ne kemijati sa lokalcem i preimenovat ga u ICN,E ili neznam kaj. To je smiješno.Kao da idete sa zetovim autobusom do Splita.
Nagibnjake prebaciti na lokalne pruge. Amen.
Eto.Sad ispada da sam pametniji od direktora HŽ-a. Jel to takva nuklearna fizika???:eek:hno:
http://www.railfaneurope.net/list_frameset.html

Obratiti pažnju na seriju B 82500 Grand comfort.
Radi na diesel i na 25 kV, a to je napon koji imamo i mi.
Ostali podaci 160kmh, cca 220 sjedišta.
 
Top