Dobrze, że otwarli Z drugiej strony najważniejsze serwisy internetowe w kraju zapewne tego faktu nie odnotują.... Wczoraj jako jedna z pierwszych wiadomości w dziale motoryzacja pojawiła się ta, że otwarcia S3 nie będzie, słowem nie wspomniano o otwarciu części S8/A8.... Potem robią wodę z mózgu, a ja w rozmowach na ten temat ze znajomymi muszę dawać bardzo silne argumenty, że drogi jednak są, budują i będą budowane. Jeśli ktoś non stop czyta, że "nie ma","nie będzie", to jaką ma świadomość o rzeczywistości??
Witam.
Jadąc dziś Naszą kochaną drogą między Renicami a Kluczem w stronę Szczecina na wysokości około 39,2-39,1 km "oderwana" była namalowana linia ciągła oddzielająca pas awaryjny. Płaty linii leżały jakieś 100m dalej.
Czyżby jakieś błędy przy malowaniu?
Nie znam się na tym, ale zaciekawiło mnie to.
Pozdrawiam.
Jadąc dzisiaj na tym samym odcinku też to widziałem, ale jakoś nie zwróciło to szczególnie mojej uwagi.
Bardziej moją uwagę zwrócił fakt, że na węźle Myślibórz brakuje co najmniej jednego drogowskazu. Mianowicie na dwukierunkowej łącznicy po zjechaniu z drogi krajowej nr 26 jeździe w kierunku S3 nie ma żadnego drogowskazu. A powinien być:
↑ Szczecin
Gorzów Wielkopolski →
Witam.
Jadąc dziś Naszą kochaną drogą między Renicami a Kluczem w stronę Szczecina na wysokości około 39,2-39,1 km "oderwana" była namalowana linia ciągła oddzielająca pas awaryjny. Płaty linii leżały jakieś 100m dalej.
Czyżby jakieś błędy przy malowaniu?
Nie znam się na tym, ale zaciekawiło mnie to.
Pozdrawiam.
prawdopodobnie błąd wykonawczy. albo linia była układana na mokrej nawierzchni albo nie była dobrze oczyszczona nawierzchnia i w czasie przejazdu pługa po prostu została oderwana.
W końcu z Gorzowa wraca się w cywilizowanych warunkach:banana: Wczoraj wieczorem jechaliśmy już całym odcinkiem. Droga doprowadzona do stanu używalności na obu pasach ruchu Pojawił się tylko jeden zgrzyt - gdzieś na odcinku trzecim (kierunek Szczecin) zabrakło warstwy ścieralnej lub pozostał lód na jakimś pz-ecie. Ktoś może miał podobne doświadczenia?
W końcu z Gorzowa wraca się w cywilizowanych warunkach:banana: Wczoraj wieczorem jechaliśmy już całym odcinkiem. Droga doprowadzona do stanu używalności na obu pasach ruchu Pojawił się tylko jeden zgrzyt - gdzieś na odcinku trzecim (kierunek Szczecin) zabrakło warstwy ścieralnej lub pozostał lód na jakimś pz-ecie. Ktoś może miał podobne doświadczenia?
Również wczorajszego wieczoru jechałem od strony Gorzowa i dokładnie jak piszesz, z jednym z pz było coś nie tak. Mi to wyglądało na lód.
Poza tym cały odcinek w 40 minut -poezja.:cheers:
Liczę na to że jednak będą pieniądze na odcinek Gorzów- Międzyrzecz.
Mały zgrzyt na radyjku, jakiś głupek krzyczał że wypadek i droga zablokowana w okolicach węzła Pyrzyce. Potem dość długa konwersacja kilku "kolegów", polegająca na obrzucaniu się stekiem jakże wyszukanych wyzwisk. Wypadku żadnego nie było.
Mały zgrzyt na radyjku, jakiś głupek krzyczał że wypadek i droga zablokowana w okolicach węzła Pyrzyce. Potem dość długa konwersacja kilku "kolegów", polegająca na obrzucaniu się stekiem jakże wyszukanych wyzwisk. Wypadku żadnego nie było.
W końcu z Gorzowa wraca się w cywilizowanych warunkach:banana: Wczoraj wieczorem jechaliśmy już całym odcinkiem. Droga doprowadzona do stanu używalności na obu pasach ruchu Pojawił się tylko jeden zgrzyt - gdzieś na odcinku trzecim (kierunek Szczecin) zabrakło warstwy ścieralnej lub pozostał lód na jakimś pz-ecie. Ktoś może miał podobne doświadczenia?
To był zamarznięty PZ, a dokładnie dylatacja oblodzona i strasznie trzepało
Z tego co widać to tylko mapGO przedstawia poprawnie trasę S3, większość pokazuje, że stara DK3 wchodzi w S3 na obwodnicy GW, albo nie ma przekładki DK3 w rejonie Jastrzębca.
Przed chwilą sprawdziłem to na swojej Nokii - zaznaczyłem punkt startowy na obwodnicy Gorzowa i końcowy na 'starej trójce', biegnącej obok już dwujezdniowej S3 - wyznaczył trasę bez problemu.
Może oglądałeś mapę w zbyt małym powiększeniu, sprawdź to: http://maps.ovi.com/#|52.7504704|15.1573348|119|0|0
Przed chwilą sprawdziłem to na swojej Nokii - zaznaczyłem punkt startowy na obwodnicy Gorzowa i końcowy na 'starej trójce', biegnącej obok już dwujezdniowej S3 - wyznaczył trasę bez problemu.
Może oglądałeś mapę w zbyt małym powiększeniu, sprawdź to: http://maps.ovi.com/#|52.7504704|15.1573348|119|0|0
I właśnie na tej mapie jest błąd. W tym miejscu nie ma wjazdu na starą 3. Aby wjechać na starą 3 musiałbyś zjechać z obwodnicy w kierunku Gorzowa po czym skręcić w prawo na Baczynę. Przejechać pod obwodnicą i dalej za jakieś 100-200 metrów jest zrobiona łącznica do drogi krajowej nr3(starej3). Tego nie ma zaznaczonego na tej mapie. Dokładnie wlot jest na skrzyżowaniu z ulicą złotego smoka.
Dodatkowo na tej mapie jest błędny szlak starej 3 w okolicach jastrzębca. Obecnie trasa ta nie przejeżdża przez jastrzębiec tylko biegnie równolegle do S3 po zachodniej jej stronie.
I właśnie na tej mapie jest błąd. W tym miejscu nie ma wjazdu na starą 3. Aby wjechać na starą 3 musiałbyś zjechać z obwodnicy w kierunku Gorzowa po czym skręcić w prawo na Baczynę. Przejechać pod obwodnicą i dalej za jakieś 100-200 metrów jest zrobiona łącznica do drogi krajowej nr3(starej3). Tego nie ma zaznaczonego na tej mapie. Dokładnie wlot jest na skrzyżowaniu z ulicą złotego smoka.
Dodatkowo na tej mapie jest błędny szlak starej 3 w okolicach jastrzębca. Obecnie trasa ta nie przejeżdża przez jastrzębiec tylko biegnie równolegle do S3 po zachodniej jej stronie.
A truly global community dedicated to skyscrapers, cities, urban development, and the metropolitan environment. Join us to share news, views and fun about architecture, construction, transport, skylines, and much more!