SkyscraperCity Forum banner

«Курилка.vn»

1M views 13K replies 155 participants last post by  DellL 
#1 · (Edited)
Тут пропонуємо і обговорюємо свої побажання щодо розвитку секції, викладаємо фотки з власних зустрічей, а також усіляки вінницькі приколи можна. Коротше, балачки тут :)

Зізнаюсь, ця гілка тут може трохи псує картину, але має бути корисна. Може менше флудити будем в своїх основних гілках.

Отже, перше: хто як думає, варто знімати з назв наших гілок прив`язку Vinnytsia | Вінниця?
І друге: подумайте як перейменувати гілку "Вінниця через 20 років". Я пропоную "Генеральний план та перспективи"

 
See less See more
1
#21 ·
))Підготовку..., якщо звичайно будуть якісь проекти під нього - я думаю щось та буде будуватись: готелі, реконструкція стадіону, реконструкція парку і т.ін.!!!
Готелі будуються не залежно від Євро. Тобто можна власне по готелям сторити гілку. Реконструкція парку... Ну, вона ще у 2008 мала початись. Що зараз із цим рішають - не знаю. А реконструкція стадіону, то на то вже є відповідна гілка по спортивній інфраструктурі. Хіба що, якщо буде щось дуже масштабне творитися під цей чемпіонат - тоді безумовно. Але я в це не вірю. Це Євро представляє чисто містечковий інтерес, тому що Україні загалом глибоко насрати на нього. Хоча б тому, що і сам вид, і турнір розвивається у ВІННИЦІ, а не у КИЄВІ. От в чому різниця. Тим паче, що хокей на траві сам по собі не те що не популярний в Україні, він і у світі не на перших ролях. принаймні, я не знаю країни, де б такий вид вважався спортом №1. Так, у Голандії, Пакистані, Росії він себе почуває непогано, і стоїть досить високо, але йому ніколи не стати в один рівень з тими ж хокеєм з шайбою чи футболом.
Та що казати, якщо у Вінниці, де хокей на траві рулить на всю країну, команда грає у Лізі чемпіонів, а чемпіонаті України нашим командам вже тупо нецікаво (як приклад - київське Динамо у 90-і) бо останні 10 років тільки наша Олімпія й стає чемпіоном, а Динамо-ШВСМ - завжди срібний призер, і то, в нас народ клав на цей хокей. Ти бачив хоч раз на матчах повні трибуни? Хоч тисяча прийшла на тур чемпіонату? Ні. І я, хоч і часто з ними спілкуюсь, зізнаюсь, що сам толком так і не розумію цього спорту. Єдиний мій інтерес - вони представляють моє рідне місто, і роблять це, честь їм і хвала, достойно!
 
#22 · (Edited)

На рахунок популярності серед Вінничан ти маєш рацію, мені самому він не цікавий...:)
Хокей на траві користується великою популярністю у Великобританії і колишніх британських володіннях — Індії, Пакистані, Австралії, а також у європейських країнах: Німеччині, Нідерландах, Іспанії. У США та Канаді цей вид спорту популярний серед дівчат в коледжах і університетах.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Хокей_на_траві
 
#23 ·
Так, таке саме можна написати й про Україну. Але хіба він там на провідних ролях. У Штатах, у Канаді, у Британії? Справді, азіати ще трохи люблять поганяти мячик ключкою. Але він не є і не буде в тих країнах спортом №1. Бо є футбол, хокей, бейсбол, крікет, врешті решт. А хокей на траві люблять... Унікали. В хорошому розумінні слова. Спорт чисто на любителя.
 
#24 ·
Може ще створимо тему Зустрічі/Мееtings як Дніпро має? Я колись тоді створював ту тему під назвою Регіональні Зустрічі але в той момент не знав що вже через 3 місяця получимо власний форум. Тепер після того як усе поміняли не знаю що з тою темою сталось, не важно. Ще можна створити тему про Питання/Відповіді щодо Вінниці. Так, спеціально для гостей і форумчан з закордону які мають особисті питання про місто. Я вже з англійським допоможу якщо доведеться:) І третя тема це просто привітання/представитись/Say Hello типа(як для новенький з Вінниці так і для гостей) яка буде відмічина як Sticky і буде зверху поряд з темою про Питання. Але боюсь що тему треба буде спостерігати постійно так як скоріш за все може змішатись з додатковими питаннями щодо міста коли вже є сусідня темя саме для цього. Що на думках?:)
 
#25 ·
Треба подумати. Гілка про "Питання-відповіді" мені подобається. А от щодо зустрічей... Вважайте мене занудою, але я не сильно прихильник того, щоб викладати свої фотки в інеті. Х.з. Я спочатку планував фотки з зустрічей тицяти сюди. Я думав "Курилку" робити універсальною для усіх таких флудових тем. А в цілому я хотів би щоб у нас не було великої кількості гілок. 20 буде достатньо, але щоб усі були розиті "по полочкам". Коротше, я, наприклад, поки вагаюсь з відповіддю.

Як вирішить більшість, так і будем робити.
 
#26 ·
Друзья,попробуйте продвинуть Винницу на шапку сайта. Выберите интересное фото,создайте красивый баннер. :cheers:
 
#27 ·
Треба почекати літа і вибрати хороший ракус центра міста де б не виглядало дипресивно ато тільки і отримаємо коменти і рейтинги як "СССР, Комуніст Сіті" від закордонних форумчан ітд.
 
#31 ·
Вот гады, снять нормально не могут. Какого года этот снимок можно определить тем, что видно только 2 подольских дома, как раз год 2002-й. Им можно письмо написать? Я бы им весь свой словарный запас высказал...))

 
#34 ·
Нет ребят, я больше скажу, этот снимок года 1997-1998. Нет дома возле меня, построение которого датируется 2000-м
Ха, а чего одно только качество картинки стоит!!!(( В Хмельницком например вообще можно практически любой здание просмотреть таким как оно есть на самом деле, а тут зданий вообще не видно, картинка как на УЗИ....Да что Хмельницкий, вот хотябы посмотрите Могилев-Подольский, и то получше Винницы прорисован...
 
#36 ·
Ха, а чего одно только качество картинки стоит!!!(( В Хмельницком например вообще можно практически любой здание просмотреть таким как оно есть на самом деле, а тут зданий вообще не видно, картинка как на УЗИ....Да что Хмельницкий, вот хотябы посмотрите Могилев-Подольский, и то получше Винницы прорисован...
А Ладыжин, а Бердичев...
 
#39 ·
Винницкий городской совет утвердил программу разработки общегородской градостроительной документации перспективного значения на 2010-2011 года с объемом финансирования 1,165 млн. гривен.
...
В частности, программа предусматривает выделение 700 тыс. гривен на дешифровку аэрофотосъемки Винницы
...
http://vinnitsa.info/news/city/za-2...niya-v-vinnitse-potratyat-1-2-mln-griven.html
 
Top