SkyscraperCity Forum banner

Moj Beograd

133K views 2K replies 66 participants last post by  cinoeye 
#1 ·
Evo i dela nekog „mog“ Beograda. Izvinjavam se što su neke fotografije lošijeg kvaliteta, ali to je mobilni, digitalac mi je bio isuviše glomazan i težak za nošenje, a i sad je i u kvaru, tako da sam upravo u potrazi za novim, dakle, neke će sledeće fotografije, božezdravlja, biti boljeg kvaliteta. Ipak, mislim da i ove dočaravaju atmosferu našeg Beograda.





 
See less See more
2
#104 ·
Хвала. :) То и јесте све онако, у пролазу, ја сам само велика љубитељка свога града, ето, и дајем свој скромни допринос томе. :)
 
#109 ·
не бих рекао да је баш онако у пролазу...

Постоји код тебе нека врста нацрта, замисли, сасвим одређене намере...:)

Приметио сам да си врло истрајна и доследна у ономе што наумиш. :)

Да ли је у питању опомена за грубу нецивилизованост?

Истовремено, схватам и то да на један поетичан и само теби својствен начин, желиш да кажеш нешто дубоко о нама као и о неминовној пролазности свега...^^

У твојим снимцима видно се испољава људска саможивост и небрига за све оно што је заједничко, а самим тим и ''ничије'' :eek:hno:

Мени се баш допада твој 'подухват'' :applause:
 
#110 ·
Постоји код тебе нека врста нацрта, замисли, сасвим одређене намере...:)

Приметио сам да си врло истрајна и доследна у ономе што наумиш. :)

Да ли је у питању опомена за грубу нецивилизованост?

Истовремено, схватам и то да на један поетичан и само теби својствен начин, желиш да кажеш нешто дубоко о нама као и о неминовној пролазности свега...^^

У твојим снимцима видно се испољава људска саможивост и небрига за све оно што је заједничко, а самим тим и ''ничије'' :eek:hno:

Мени се баш допада твој 'подухват'' :applause:
Хвала. :)
Па, има доста и од овог што си рекао. Али, делом је то и у некој подсвести :) јер обично је то, "на прву лопту", спонтано, просто ме "повуче" призор. То често некако више осетим, него што је плод свесне намере, мада, има и свесне доста пута. А, све, опет, из велике љубави за овај град. :cheers:
А, иначе сам истрајна и доследна, уопште, кад нешто стварно наумим. (То је мало и онај шкорпион у мени, ваљда. :lol: )
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top