search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old February 17th, 2010, 05:43 PM   #21
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7132

І хто б це зробив фотозвіт по ДеЛюксЦентру....?
А то там зміни є, а в мене немає поки чим зняти
melv no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old February 18th, 2010, 09:18 AM   #22
melv
vn

melv's Avatar

Торгово-сервісний центр "МагіГранд"
10 000 кв. метрів. Відкрито на початку 2009 року

Другий у Вінниці Макдональдс

Old February 18th, 2010, 05:10 PM   #23
ZeiN
Registered User

ZeiN's Avatar

Likes (Received): 24

круто
ZeiN no está en línea   Reply With Quote
Old February 18th, 2010, 05:12 PM   #24
SashOk
UA

SashOk's Avatar

Likes (Received): 3962

неплохо, странно что только 2 Макдак
SashOk no está en línea   Reply With Quote
Old February 18th, 2010, 05:24 PM   #25
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Originally Posted by SashOk View Post
неплохо, странно что только 2 Макдак

А чего странно? По украинским меркам это даже "много", можно сказать))) Оказывается не все обласные центры вообще "шикуюют" с Рональдом))
С сайта Мака:
23 – у Києві, 8 - у Дніпропетровську, по 7 – в Одесі та Харкові, 4 – у Львові, 3 – у Донецьку, по 2 - у Вінниці та Кривому Розі, й по одному – у Житомирі Запоріжжі,Кременчуці, Миколаєві,Полтаві, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Черкасах, Чернігові та Ялті).

На сколько я знаю, Мак очень скрупулезно относится к открытию новых забегаловок. Первый у нас открыли еще в 2000-м, а к этому прошло аж 9 лет. Я слышал, что должен еще один быть - в районе рынка "Урожай". Х.з, может это в Делюксе он будет...?
Мне их чизбугеры хаваются))) Так что не против видеть ще два в городе.
У нас недавно появилась галимая пародия на Мак - "Burger Club" (полтавская сеть, которая сейчас развивается по Украине). Скоро должны уже второй открывать. Там есть пиво и пицца в добавок. И еще прочяя хрень аж до кальяна. Но их бургеры - говняжка... И пицца, говорят, тоже))
Old February 18th, 2010, 06:30 PM   #26
Ostap19
BANNED

Добре, що в Хмелі цього нема, хоча вже давно рекламують відкриття. Нам Мака не бракує
http://20minut.ua/news/136144
Ostap19 no está en línea   Reply With Quote
Old February 18th, 2010, 06:36 PM   #27
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Originally Posted by Ostap19 View Post

Добре, що в Хмелі цього нема, хоча вже давно рекламують відкриття. Нам Мака не бракує
))) Хто зна. Я думаю якраз чимало хмельничан би не відмовились від Мака в себе в місті. Це заїжджений стереотип про шкідливість їхньої їжі. Він не шкідливіший усього іншого, що ми їмо. Звичайно, якщо зловживати то усе буде не на користь. Але я наприклад радий що їх у нас є, іноді заскакую бо справді подобається смак. (підозрюю що там без смакових підсилювачів не обійшлось )))
Old February 18th, 2010, 06:41 PM   #28
Ostap19
BANNED

Краще б збудували щось більш корисне, бо забігаловок і так вдосталь
Але хай відкривають. Так, охочих є багато, але і противників не менше.
Old February 18th, 2010, 07:38 PM   #29
IllyaDe
Zp Style

IllyaDe's Avatar

Likes (Received): 6976

Quote:
Originally Posted by melv View Post
))) Хто зна. Я думаю якраз чимало хмельничан би не відмовились від Мака в себе в місті. Це заїжджений стереотип про шкідливість їхньої їжі. Він не шкідливіший усього іншого, що ми їмо. Звичайно, якщо зловживати то усе буде не на користь. Але я наприклад радий що їх у нас є, іноді заскакую бо справді подобається смак. (підозрюю що там без смакових підсилювачів не обійшлось )))
не люблю макдаки. Не нравится мне их жрачка, какая-то она безвкусная как по мне
Old February 18th, 2010, 08:00 PM   #30
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2804

Quote:
Краще б збудували щось більш корисне, бо забігаловок і так вдосталь
Але хай відкривають. Так, охочих є багато, але і противників не менше.
А вот это вопрос, много ли у нас разных кафе? В будни, кажется, что их очень много. Но мы с девушкой в воскресенье хотели где-то сесть, Челентано забито, Нью-Йорк забит, Макдак забит. Нашли место только в Мегамолле, и то за дополнительным пластмассовым столиком...
asparagus91 no está en línea   Reply With Quote
Old February 18th, 2010, 08:40 PM   #31
Playmaker
Mér líkar arkitektúr

Playmaker's Avatar

Likes (Received): 23

Quote:
Торгово-сервісний центр "МагіГранд"
10 000 кв. метрів. Відкрито на початку 2009 року

Дуже гарно!!
Просто і зі смаком. Побільше б таких будівель Вінниці та іншим містам України.
Playmaker no está en línea   Reply With Quote
Old February 18th, 2010, 09:13 PM   #32
melv
vn

melv's Avatar

Дякую!
Old February 18th, 2010, 09:33 PM   #33
Ostap19
BANNED

Quote:
Originally Posted by asparagus91 View Post
А вот это вопрос, много ли у нас разных кафе? В будни, кажется, что их очень много. Но мы с девушкой в воскресенье хотели где-то сесть, Челентано забито, Нью-Йорк забит, Макдак забит. Нашли место только в Мегамолле, и то за дополнительным пластмассовым столиком...
Ну, я думаю, ви ж не підете в Мак... Стосовно культурних і вишуканих закладів - будь ласка! Їх, мені здається, скрізь бракує!
Old February 18th, 2010, 09:36 PM   #34
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2804

Quote:
Ну, я думаю, ви ж не підете в Мак... Стосовно культурних і вишуканих закладів - будь ласка! Їх, мені здається, скрізь бракує!
У цьому випадку було аби куди))) Але мені не подобається, що доводиться на день Св. Валентина вести дівчину аби куди...))
asparagus91 no está en línea   Reply With Quote
Old February 19th, 2010, 01:11 AM   #35
Andriy Kindrat
Cittadino impazzito

Likes (Received): 31

Торгово-офісний центр "De Luxe Center"
Розташування- вул. Пирогова

Опис-
Торгво-офісний центр «De Luxe Center» у Вінниці, який примикає до 15-ти поверхового, житлового будинку з розміщенням Банківського офісу на нижніх поверхах.
По міжнародній класифікації професійних БЦ, наш торгово-офісний центр «De Luxe Center» (м. Вінниця) класифікується як Клас «А».
Це нова будівля, побудована з використанням нових технологій і сучасних матеріалів, устаткування:
Високоякісна стандартна обробка.
Сучасні системи інженерного устаткування будівлі, включаючи ВMS (Система Управління Будівлею), професійне управління будівлею.
У цокольній частині комплексу запланований паркінг для автомобілів.
Сучасна система кондиціонування і опалювання, що створює комфортне робоче середовище.
Ефективне відкрите планування поверхів (конструкція з несучими колонами).
Сучасні високошвидкісні ліфти.
Якісний провайдер телекомунікаційних послуг.
Сучасні системи безпеки і контролю доступу в будівлю.
і т.д.
Планування торгово-офісного центру-
Цоколь - паркінг для співробітників банку і торгово-офісного центру на 46 машиномісць 1505 м2.
Торговельна зона:
1-поверх - супермаркет продовольчих товарів загальною площею 1222 м2.
2-поверх - супермаркет побутової техніки і електроніки загальною площею 1169 м2 і Ресторан швидкого харчування 179 м2.
3-поверх - бутіки елітних брендів одягу і взуття, аксесуарів, супермаркет косметики і парфюмерії, подарунків, товарів для будинку, книжковий супермаркет і т. д., загальною площею 1318 м2 і Кафе-бар 75 м2.
Офісна зона:
4-поверх - офісні приміщення і конференц-зал на 1бо п.м., загальною площею 1490 м2.
5-поверх - офісні приміщення площею 1220 м2.
6-поверх - офісні приміщення 818 м2 і Готельні номери загальною площею 229 м2.
15-ти поверхова будівля:
Дирекція Банка– 753 м2.
Цокольний поверх – 151 м2.
1-поверх – 263 м2.
2-поверх – 339 м2.
Житлова частина:
3-15 поверхи - 30 фешенебельних квартир про загальною площею від 85 до 144 м2.
Основні переваги торгово-офісного центру «De Luxe Center» (м. Вінниця):
Вигідне місцерозташування об'єкту (у безпосередній близькості переважають об'єкти промислової і офісної спрямованості, учбові заклади).
Розташування в безпосередній близькості до центру міста («Майдан Незалежності» - 1 км., Центральний ЗД-вокзал – 5 км., Центральний Автовокзал – 3 км.).
Вулиця, на якій розташований торгово-офісний центр, є сполучною ланкою між 3-мя густонаселеними мікрорайонами і центром міста, через яке проходять більшість транспортних пішохідних потоків;
Зручна і хороша транспортна і пішохідна доступність ділянки (доступні всі види транспорту, маршрути дозволяють дістатися до об'єкту з будь-якої точки міста).
Наявність поруч об'єктів, що генерують додаткові потоки відвідувачів: недалеко знаходиться парк "Центр міста"; обласна лікарня ім. Пірогова; парк відпочинку ім. Горького; продуктовий ринок "Урожай".
Хороша візуальна доступність.
Зручна парковка.
Наша компанія позиціонує цей комплекс як ЕЛІТНИЙ ЦЕНТР ДІЛОВОЇ АКТИВНОСТІ, центр фешенебельного житла, і торговий центр для покупців з достатком вище середнього.
Взято с сайта- http://lordex.com.ua/ua/obekty/1/
Проект-

Свіжі фото з будівництва-

Там тільки одна фотографія не нова, тому що хотів ще ту частину показати!

Last edited by Andriy Kindrat; February 19th, 2010 at 01:33 AM.
Andriy Kindrat no está en línea   Reply With Quote
Old February 19th, 2010, 01:45 AM   #36
Andriy Kindrat
Cittadino impazzito

Likes (Received): 31

Сделано!)

От бл........ только недавно ввели в эксплуатацию.....

И уже балкончик.....
Так если у наших такая привычка (ну это естественно и понятно почему), так пусть строят все дома СО ВСЕМИ ЗАКРЫТЫМИ БАЛКОНАМИ, так хоть вид будет иметь приличный ну а цену пусть чуток поднимают.... а то вообще не красиво....
Хм.... , кто знает что на пивзаводе в той высотке есть уже такой достроенный балкон?? даже два.....! Я их видел... как то сфоткаю....
Andriy Kindrat no está en línea   Reply With Quote
Old February 19th, 2010, 02:17 AM   #37
SashOk
UA

SashOk's Avatar

Likes (Received): 3962

Quote:

А чего странно? По украинским меркам это даже "много", можно сказать))) Оказывается не все обласные центры вообще "шикуюют" с Рональдом))
С сайта Мака:
23 – у Києві, 8 - у Дніпропетровську, по 7 – в Одесі та Харкові, 4 – у Львові, 3 – у Донецьку, по 2 - у Вінниці та Кривому Розі, й по одному – у Житомирі Запоріжжі,Кременчуці, Миколаєві,Полтаві, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Черкасах, Чернігові та Ялті).

На сколько я знаю, Мак очень скрупулезно относится к открытию новых забегаловок. Первый у нас открыли еще в 2000-м, а к этому прошло аж 9 лет. Я слышал, что должен еще один быть - в районе рынка "Урожай". Х.з, может это в Делюксе он будет...?
Мне их чизбугеры хаваются))) Так что не против видеть ще два в городе.
У нас недавно появилась галимая пародия на Мак - "Burger Club" (полтавская сеть, которая сейчас развивается по Украине). Скоро должны уже второй открывать. Там есть пиво и пицца в добавок. И еще прочяя хрень аж до кальяна. Но их бургеры - говняжка... И пицца, говорят, тоже))
да мне вообще Швидко и Пузата Хата больше нравиться) если конечно у вас такие украинские Макдаки))
SashOk no está en línea   Reply With Quote
Old February 19th, 2010, 09:13 AM   #38
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Originally Posted by SashOk View Post
да мне вообще Швидко и Пузата Хата больше нравиться) если конечно у вас такие украинские Макдаки))
Да, Швидко мне тоже очень нравится. Сколько пива там было выпито за пять лет, сколько вареников сожрано... Жаль, в Виннице нет.
Old February 19th, 2010, 12:17 PM   #39
asotUA
Audicted Driver.

asotUA's Avatar

Likes (Received): 1416

Quote:

Якщо я не помиляюсь то коли в нас у 2000-му рочі відкрили його так у той момент ще ні один з обласних центрів з населенням не більше 400тис. мали вже один, після нас почалось. Я ще пам'ятаю як діти якісь з Житомира приїхали усім класом на автобусі і були просто в захваті попасти у туди.

Не знаю що у вас там за прітензії а мені Укр. макдакі подобаються...тут у штатах можна теж їсти але не такий смак як в Україні, ну і звичайно не якісь там грязні мекси роблять як тут бо ще якусь хворобу заробити можна.
Old February 19th, 2010, 12:21 PM   #40
asotUA
Audicted Driver.

asotUA's Avatar

Likes (Received): 1416

Quote:
Що ж ти тільки стройку фоткаєш, он там збоку Андрій Воронін їде собі, міг би і з ним за одно

Reply

Thread Tools

Posting Rules