search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old November 4th, 2011, 10:37 PM   #121
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 354

Просто одного разу я проїжав в тролейбусі, то від апексу і до "развілки" так бзділо, що всі носи закривали - уявляю, що було в той час на академічному!...Це було 9 ранку, але так було тільки один раз, за всі 4 роки що я відїздив на аграрвард.

А по вечорам на сабарівському кругу то пованює навіть якщо в машині вікна закриті
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old November 5th, 2011, 11:21 AM   #122
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7132

Ну думаю, що там в концерні такі дурні, щоб не врахували питання запахів. так що, думаю, перейматися цим не варто.
в противному випадку ніхто б там купувати нічого не хотів.
Може, сам концерн підкине бабла на прокачку тих очисних споруд, щоб так не штиняли
melv no está en línea   Reply With Quote
Old November 5th, 2011, 10:29 PM   #123
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Originally Posted by Mr.Shaker View Post
Ой, я пам"ятаю там поруч окопи рив))) до речі, в тому районі чути постійні звуки підриву динаміту в кар'єрі, звикнути можна але... жити можна...
Ооо.. що ще за карьєр, йопт?? Був уже кілька разів на академічному - то взривів не чути - там взагалі тиша як на цвинтарі...
Old November 5th, 2011, 10:38 PM   #124
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2804

Ці вибухи було чути й на Вишенці, але востаннє я вибух звідти чув у році 2005-му, щось мені здається. що нічого там вже не підривають, хоча кар"єр функціонує. Але цей кар"єр не у досить вдалому місці, наприклад, до стрижавського залізнична гілка підведена..

Last edited by asparagus91; November 5th, 2011 at 10:46 PM.
asparagus91 está en línea ahora   Reply With Quote
Old November 5th, 2011, 10:49 PM   #125
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Likes (Received): 3616

Old November 5th, 2011, 11:48 PM   #126
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

От бляцтво, бздо якраз навпроти району. Там кілометра немає навіть

Взагалі, їх хоча б теоретично можна ліквідувати, чи модернізувати, щоб не бзділо?

Last edited by Lozover1; November 6th, 2011 at 12:05 AM.
Old November 6th, 2011, 12:13 AM   #127
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Вони мають бути обов"язково в місті, тому ліквідувати неможливо. Можливо й можна модернізувати, щоб воно було не під відкритим небом, а якимось закритим способом відстоювалось, щодо їх перенгесення - то це чималі кошти. У даному випадку найдешевшим варіантом буде навколо відстійників дуже щільно засадити територію деревами, звичайно, повністю бздо вони не затримають, але значну частку..
Old November 6th, 2011, 10:47 PM   #128
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Ось план квартири в академічному. Там є роза вітрів, навіть дві рози. Роздупліть як її зрозуміти!! куди дме!!
Old November 6th, 2011, 11:08 PM   #129
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Роза вітрів складаюсь сумацією щоденного руху повітря, тобто в яку сторону найдовше дме туди і відстань від центру буде найбільша..... тобі треба треба... лекше намалювати...

Так, найкращий твій варінт якщо буде так!

А найгірший :

Але це якщо роза вітрів з твого будинку!!!
Old November 6th, 2011, 11:20 PM   #130
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Що значить роза вітрів з будинку? Вона для усього міста практично однакова.

До того ж навпаки, верхній варіант найгірший, а нижній - найкращий. Судячи з креслень, що скинув Lozover1, влітку тхнути буде дуже рідко, досить непогана роза вітрів літня, зимова - дещо гірша, оскільки за нашими кліматичними умовами, взимку дуже часто дмуть східні вітри, але плюс у тому, що взимку немає потреби відкривати вікна.
Old November 6th, 2011, 11:26 PM   #131
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Роза з будинку значить що цент рози будинок, по місту незначно але відрізняється....
І там все правилино, нічого не перепутано! Переосмисли заново!
Old November 6th, 2011, 11:34 PM   #132
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Я дуже добре знаю, як будуються рози вітрів. більший вектор відкладається у ту сторону, звідки найчастіше дме вітер. Проектувальні організації звичайно роблять по кожному будинку, але якщо по місту може на пару днів роза вітрів відрізняється. то по мікрорайону вона точно однакова.
Old November 6th, 2011, 11:35 PM   #133
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Ну найкращий і найгірші варіанти я зрозумів) А от куди вказує та роза вітрів що намальована - так і не вїжджаю) Влітку дутиме на північ, а в зимку - на південь?? Якщо можете - то перенесіть пліз ту розу на карту, бо я не грамтоний))
Old November 6th, 2011, 11:39 PM   #134
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Влітку у Вінниці переважають вітри західної групи (ПдЗх, Зх, ПнЗх), східні менш, ніж у 10% випадків, взимку суттєво не переважає жоден з напрямків, відрізняться тільки східний напрямок тим, що він менший - це на користь проживаючим.
Тобто, влітку роза вітрів близька до найкращої, взимку - дещо гірша, але не критична.
Old November 6th, 2011, 11:42 PM   #135
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Originally Posted by asparagus91 View Post
Влітку у Вінниці переважають вітри західної групи (ПдЗх, Зх, ПнЗх), східні менш, ніж у 10% випадків, взимку суттєво не переважає жоден з напрямків, відрізняться тільки східний напрямок тим, що він менший - це на користь проживаючим.
Тобто, влітку роза вітрів близька до найкращої, взимку - дещо гірша, але не критична.
ДЯкую, заспокоїв трохи))
Old November 6th, 2011, 11:45 PM   #136
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Quote:
Originally Posted by Lozover1 View Post
ДЯкую, заспокоїв трохи))
Нема защо, тільки всеодно, якщо будеш брати квартиру, то бери у більш віддалених від цієї херні будинках.
Old November 7th, 2011, 01:30 PM   #137
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

07/11/2011
Будинок, що здається в липні 2012 року

А цей ніби вже в 2013 здадуть, хоча він візуально навіть випереджає той що в 2012 році

Ось це перший двір: зліва будинок здається в травні 2012 року - він уже конкретно вималювався

На ось цій території між шкуринецькою дорогою і першими будинками наче обіцяють ТЦ (за іншими показаннями будівельників - чи то супермаркет чи то автосервіс, чи то все в купі)

Ось будинок що здається в травні 2012 року. З іншою сторони він ще більш готовий, але туди я не лазив

Більше лазити часу не було. Буду туди ще навідуватись.
Рухом я задоволений, будівельників, техніки і т.п. - більш ніж достатньо! тьху-тьху.

Вітер віяв південно-східний, бздо не було чути!!! я внюхався не те слово)

Тільки на підході до кільця на сабарів, щось ніби як натяг на бздинь було, але не суттєво.

Будівельники на бздо не жалілись, кажуть що рідко їх чути, і то ніби не сильно, хоча там на будівництві своїх запахів хватає, може перебиває просто..
Old November 7th, 2011, 03:59 PM   #138
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7132

Добре воно то добре...
Але все в стилі концерну Поділля - відсутність архітектури, мінімум дизайну, повний несмак у комбінації кольорів... Одним словом, село в їхніх головах як було, так і залишається.
melv no está en línea   Reply With Quote
Old November 7th, 2011, 05:58 PM   #139
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Quote:
Originally Posted by melv View Post
Добре воно то добре...
Але все в стилі концерну Поділля - відсутність архітектури, мінімум дизайну, повний несмак у комбінації кольорів... Одним словом, село в їхніх головах як було, так і залишається.

Якщо чесно то в цьому районі на дизайн годі і сподіватись - будинки економ класу для молодих сімей, ціна за квадрат дійсно є нижчою ніж будь де, + цей академічний на отшибі все таки, як не крути.

А от Поділля - то да, можна було б набагато яскравіше! Он я цікавився у забудовника - там найдешевша однокімнатна квартира - 300 000 гривень! Це первинний ринок, а на вторинному, я взагалі їбу скільки! А будинки то - совкові девятиповерхівки, де помалювали кірпіч в окремих місцях в різні кольори - ось тобі і елітний будинок....

На академічному ціна однокімнатної всередньому 200 000 тисяч. Різниця більш ніж суттєва, тому ні про який дизайн мови йти не може. Хоч би дотримались обіцянок на рахунок інфраструктури (лікарня, садок, школа, Тц, супермарет, спорт. майданчики, транспортне забезпечення і т.п.)..а то там до найближчого магазу 15 хвилин шльопати мінімум
Old November 11th, 2011, 11:36 AM   #140
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

11/11/2011
Вид з мого вікна на Ленських подій 48.
За 4 дні зміни помітні.

Reply

Thread Tools