search the site
 daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Північ і центр | North and center > Вінниця / Vinnytsia

Вінниця / Vinnytsia Found urban images from all around the world not taken by you

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old January 12th, 2011, 06:30 PM   #121
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Likes (Received): 2804

Будемо надіятись, що в нашої влади є ще купа таємних проектів))
asparagus91 no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links
Old January 12th, 2011, 07:45 PM   #122
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Likes (Received): 354

Реконструкція площі - це звісно гуд!!! але є маленьке але, за 4 млн грн нічого особливого та надзвичайного там не буде, і буде вона не більш приваблива ніж театральна площа....
Але хоч би вже хоч щось зробили там, ніж нічого!!
Lozover1 no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 08:32 PM   #123
melv
vn

melv's Avatar

Likes (Received): 7132

Quote:
Originally Posted by Lozover1 View Post
Реконструкція площі - це звісно гуд!!! але є маленьке але, за 4 млн грн нічого особливого та надзвичайного там не буде, і буде вона не більш приваблива ніж театральна площа....
Але хоч би вже хоч щось зробили там, ніж нічого!!
як показує досвід попередніх років, поміняють плитку на таку ж херню, що і всюди, влаштують клумбочки, по новому перероблять фонтан. і на тому потім піднімуть сті-і-ільки шуму!
Old January 12th, 2011, 08:50 PM   #124
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Повністю погоджуюсь, Мелв! Буде там не краще ніж на театральній...не скажу що театральна погана, але якась вона все ж монотонна, да і фонтани там все ж убогі...
Може додумаються поставити нормальних лавочок туди, ато там тільки коло поділля можна посидіти і то там одні нефери). І ще хоча б пару сітілайтів туди. ну і якби по центру ще один фонтан...на більше навряд чи можна розраховувати...

А якби ще б засклили нормальним склом нашу СРАНУ мерію...ото дійсно було б...
Old January 12th, 2011, 08:51 PM   #125
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

І ще б туди великий екран вчепити, там де ми колись говорили....
Old January 12th, 2011, 09:19 PM   #126
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

Quote:
І ще б туди великий екран вчепити, там де ми колись говорили....
Діло у тому, що банку "Мрія", реклама якого там висить вже давно не існує, а екран там був у радянські часи, але це був не екран, а скоріш за все електронне табло.
Old January 12th, 2011, 09:22 PM   #127
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Originally Posted by asparagus91 View Post
Діло у тому, що банку "Мрія", реклама якого там висить вже давно не існує, а екран там був у радянські часи, але це був не екран, а скоріш за все електронне табло.
ЦЕ БУВ ЕКРАН. ПЕРШИЙ В СОЮЗІ ЕКРАН, ЯКИЙ ВИГОТОВИВ НАШ ЗАВОД ІНФРАКОН. УНІКАЛЬНА НА ТІ ЧАСИ ШТУКА (1980-і). На ньому крутили радянські відеоролики. Але працюівав він нечасто, більше на свята. А потім взагалі потух. Назавжди.
Old January 12th, 2011, 09:27 PM   #128
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Тому однозначно туди треба новий екран! він там більш потрібний, ніж наприклад на перехресті коло АБВ...
Old January 12th, 2011, 09:29 PM   #129
asparagus91
Igor Vinn

asparagus91's Avatar

АБВ вже там, де Мрія-банк)))
Old January 12th, 2011, 09:33 PM   #130
Depresant
A VS Fa

Depresant's Avatar

Likes (Received): 5

Хороша новина, по моєму 4 мільйони це не мало, площу можна зробити, фонтан там вже є, тож не бачу на що там затрачатись крім плитки. Правда якщо будуть красти і купувати всяку зелень по хрєн знає яким завищеним цінам, то 4 міліони мало буде, хай краще садять дешеві ялинки з лісництв чим туї з ландашафтних фірм.
Я б хотів там бачити памятника Богуну, так як на мене це самий прославлений Вінницький персонаж, якому нема пам'ятника і якщо не зараз то невідомо коли виділять гроші, плюс хотів би щоб там з'явилась велика карта Вінниці на якій показли б всі цікаві місця міста, а не самі центрові, які і так всі знають і на різних мовах. Щоб турист міг прийти і подивтись куди йому йти і чим добиратись, зараз там якась карта є, але слабенька і не памятаю чи то області чи Вінниці, плюс з плитки можна викласти гігнтський герб міста щоб в гуглі бачили.

Чим Соборну постійно рівняти краще б брали по тихеньку її вскривали, клали під низ плити а вже на верх бруківку, тоді б вона точно не просідала.

))) Мій папа колись на інфраконі робив, жалко шо зараз інфракон в прольоті. А екран це по суті і є електронне табло, тільки там маленькі світодіодики, у нас і фірма в Вінниці є, яка може зробити такий екранчик.
Depresant no está en línea   Reply With Quote
Old January 12th, 2011, 09:33 PM   #131
melv
vn

melv's Avatar

Взагалі-то я за те, щоб нинішні біл-борди (а у Вінниці вони самі убогі серед усіх) замінити екранами. по перше, екрани зможуть подати більше, по друге, через це їх не потрібно буде дуже багато і вони не запаскудять місто, як борди. але "хотеть не вредно"
Old January 12th, 2011, 09:38 PM   #132
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

У Вінниці самі убогі борди серед усіх міст ти маеш на увазі?? це не так! це гамно скрізб однакове....хоча в порівнняні навіть з деяким меншими містами у нас замало таких бордів, де міняються по черзі 3 картинки...це я сам помітив...
Old January 12th, 2011, 09:52 PM   #133
Mr.Shaker
Registered User

Mr.Shaker's Avatar

Likes (Received): 3617

Вже десь писав,точніше фотку виставляв, Хочу щоб прапор висів на телевишкі!!! і площу незалежності зробили і добудували то шо будується...і для мене план на 2012 може бути завершений)))
Old January 12th, 2011, 09:54 PM   #134
Lozover1
Registered User

Lozover1's Avatar

Та його й видно не буде, того прапора звідти))))))))))))
Old January 12th, 2011, 09:56 PM   #135
melv
vn

melv's Avatar

Quote:
Та його й видно не буде, того прапора звідти))))))))))))
Буде))) Mr.Shaker там таакий прапор намалював, на цілу Вишеньку вистачить накрити))
Old January 13th, 2011, 12:15 AM   #136
site812
Registered User

Likes (Received): 63

Quote:
Originally Posted by Depresant View Post
Хороша новина, по моєму 4 мільйони це не мало, площу можна зробити, фонтан там вже є, тож не бачу на що там затрачатись крім плитки. Правда якщо будуть красти і купувати всяку зелень по хрєн знає яким завищеним цінам, то 4 міліони мало буде, хай краще садять дешеві ялинки з лісництв чим туї з ландашафтних фірм.
Я б хотів там бачити памятника Богуну, так як на мене це самий прославлений Вінницький персонаж, якому нема пам'ятника і якщо не зараз то невідомо коли виділять гроші, плюс хотів би щоб там з'явилась велика карта Вінниці на якій показли б всі цікаві місця міста, а не самі центрові, які і так всі знають і на різних мовах. Щоб турист міг прийти і подивтись куди йому йти і чим добиратись, зараз там якась карта є, але слабенька і не памятаю чи то області чи Вінниці, плюс з плитки можна викласти гігнтський герб міста щоб в гуглі бачили.

Чим Соборну постійно рівняти краще б брали по тихеньку її вскривали, клали під низ плити а вже на верх бруківку, тоді б вона точно не просідала.

))) Мій папа колись на інфраконі робив, жалко шо зараз інфракон в прольоті. А екран це по суті і є електронне табло, тільки там маленькі світодіодики, у нас і фірма в Вінниці є, яка може зробити такий екранчик.
а хіба нема памятника Богуну біля дитячої лікарні над бугом, якщо іти від башні вниз до річки? Я правда останній раз там ше малим бував але памятаю якийсь памятник Богуну там є.
site812 no está en línea   Reply With Quote
Old January 13th, 2011, 12:20 AM   #137
melv
vn

melv's Avatar

Quote:

+1 до усього написаного!

Quote:
Originally Posted by site812 View Post
а хіба нема памятника Богуну біля дитячої лікарні над бугом, якщо іти від башні вниз до річки? Я правда останній раз там ше малим бував але памятаю якийсь памятник Богуну там є.
Там стоїть щось типу стелли памяті тим подіями, коли полк Богуна завалив там ворога

Last edited by melv; January 13th, 2011 at 12:29 AM.
melv no está en línea   Reply With Quote
Old January 13th, 2011, 01:44 AM   #138
asotUA
Audicted Driver.

asotUA's Avatar

Likes (Received): 1416

Щодо гербу я не проти але може одна проблема. За ним треба буду доглядати, тобто охорона. Знайдуться тікі що з міста що по за ним у яких руки зі сраки, приклад ми недавно вже обговорювали у сусідній темі. Теж саме могжа сказати про ігри з Нивою. Наприклад ми там виграли, лузерам це не сподобалось. Всім відомий вінницький герб у центрі, прийшли в ночі і потегали його болончика чи то молотком розбили, приклад Запоріжського Сталіна але то було зроблено у правильну сторону а це вже буде реальній акт вандалізму!

Ще додам, можна було б притку(чи то таке прастікове скло) підсвітити! Не усю але принані можна було б сам герб. Думаю чудово б виглядало)
Old January 13th, 2011, 01:56 AM   #139
Depresant
A VS Fa

Depresant's Avatar

Likes (Received): 5

Да з підсвідкою круче б було, з вікон Савою класний вид відкривався б. А вандали завжди знайдуться, але думаю там би їх швидше скуртили чим на Театральній.
Depresant no está en línea   Reply With Quote
Old January 13th, 2011, 12:17 PM   #140
asotUA
Audicted Driver.

asotUA's Avatar

Likes (Received): 1416

Quote:
Да з підсвідкою круче б було, з вікон Савою класний вид відкривався б. А вандали завжди знайдуться, але думаю там би їх швидше скуртили чим на Театральній.
Було б легче просто будку поставили з міліцією десь біля Адміністрації, чи прям у самій адміністрації, камере теж великий + би був!
Доречі, я все ще маю надію що той колишній екран що на тому домі з права вже накінець стане НЕ колишнім і врубиться вперше зі сплячки 80-х)))

Савой....еххх Савой...з нього не спорю що буде видно добре а ось коли НА нього пиритись, ось тут все не смачна картина виходе. Подякуємо нашій владі і якими жопами вони перділи на це усе!

Reply

Tags
благоустрій

Thread Tools

Posting Rules