daily menu » rate the banner | guess the city | one on oneforums map | privacy policy | DMCA | news magazine | posting guidelines

Go Back   SkyscraperCity > European Forums > Urban Ukraine > Будівництво та проекти / Construction Updates & Projects > Захід | West > Львів / Lviv

Global Announcement

As a general reminder, please respect others and respect copyrights. Go here to familiarize yourself with our posting policy.

Reply

Thread Tools
Old Yesterday, 10:34 PM   #29401
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Likes (Received): 5363

Quote:
Originally Posted by vitallo View Post
говоримо про одне й те ж ...але на різних мовах
однозначно будь-який міський чиновник...навіть не профільний повинен при виявленні певних проблем повідомити про це відповідних людей для найшвидшого усунення
скажімо якщо Віктор Дмитрович побачить в тролейюусі чи автобусі фанеру замість скла...то він однозначно знає..що так не повинно бути...і "нагне" відповідного керівника
я веду до того...що технологію підвішування контактної мережі чи наявність і стан підземних електромереж ЛЕТу....чиновник може не знати(та і не повинен він по суті це знати)
Отут все правильно, Віталій!
Щоб щось змінювати, потрібно наймати фахових чиновників у відповідних галузях, які могли б бачити проблему, в той час як відповідальні особи її приховують.

Зрозумій, Віталік, я взагалі маю поліграфічну освіту і ніхто мені не викладав курсу мереж електротранспорту. Я просто почитав книжки і подивився на те, що є. І побачив, що твориться жопа. У Дем'яна взагалі гуманітарна освіта, але навіть він бачить жопу із конташкою, бо просто порівнює її стан із побаченим в інших містах з-за кордону. Але ніби кваліфіковані УТіЗівці її не бачать... Певно тому, що не хочуть бачити!

Ситуація, яка є зараз видається задовільняє усіх - вищі керівники через свою нефаховість навіть не здатні бачити проблему, нижчі - її успішно приховують. Тому так і живемо.

Наразі терміново потрібно ініціювати "реформи зверху" у Львові. Інакше або все розвалиться повністю, або міську владу просто нафіг знесуть, як знесли Януковича.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
polygrafant no está en línea   Reply With Quote

Sponsored Links

Old Yesterday, 10:35 PM   #29402
DimaDDM
Registered User

Likes (Received): 7

Quote:
Originally Posted by polygrafant View Post
Вочевидь, і там, і там. Це ящик контакторів, які відповідають саме за систему колодкових і рейкових гальм.
Взагалі то Антоне, це ящик лінійного високовольтного (600в) контактора який вмикає двигуни, через контактори групи М і Б. А те про що ви говорите знаходиться з іншого боку вагона!

polygrafant liked this post
DimaDDM no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:40 PM   #29403
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Quote:
Originally Posted by MagnusMagus View Post
В нас ще є молоді і перспективні Такому дідові як мені там не місце.
Про молодого волонтера і йде мова (не про мене, бо я мінімум на головного механіка претендував би). Його взагалі варто було б поставити на чолі "Відділу нових технологій", бо він дійсно здатний їх впроваджувати.
Думаю, що при відповідних консультаціях із Вами та Мирославом цей молодий волонтер "потягне" і створення нормального сайту "Львівелектротрансу"...

Old Yesterday, 10:42 PM   #29404
vitallo
Registered User

vitallo's Avatar

Likes (Received): 803

Quote:
Про молодого волонтера і йде мова (не про мене, бо я мінімум на головного механіка претендував би). Його взагалі варто було б поставити на чолі "Відділу нових технологій", бо він дійсно здатний їх впроваджувати.
Думаю, що при відповідних консультаціях із Вами та Мирославом цей молодий волонтер "потягне" і створення нормального сайту "Львівелектротрансу"...
запропонуйте Сидоровичу. одним із позитивних моментів у його менеджменті є просування молодих і перспективних
vitallo no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 10:43 PM   #29405
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Quote:
Originally Posted by DimaDDM View Post
Взагалі то Антоне, це ящик лінійного високовольтного (600в) контактора який вмикає двигуни, через контактори групи М і Б. А те про що ви говорите знаходиться з іншого боку вагона!
Так, помилився.

Old Yesterday, 10:44 PM   #29406
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Quote:
Originally Posted by vitallo View Post
запропонуйте Сидоровичу. одним із позитивних моментів у його менеджменті є просування молодих і перспективних
Він і так знає про існування волонтера, які цим займається. І навіть не хотів брати його на практику в ЛЕТ, хоча все уже було попередньо вирішено із Васільєвим...

Old Yesterday, 10:59 PM   #29407
alfichek
Registered User

alfichek's Avatar

Likes (Received): 512

Quote:
очолити "Львівелектротранс" і дійсно розвивати підприємство я вважаю С.В. Журбенка із УТіЗу. Хоча він далекий до професіоналізму, але принаймі видно, що він намагається вникнути у ситуацію, розібратися, почитати літературу і т.п... До того ж є людиною публічною, яка завджи намаається відповісти через ФБ.

Сидорович двічі зі мною перетинався - одного разу під час огяду трамвайного депо, другого разу - під час дискусії, організованої "Твоїм містом". Обміну телефонами не відбулося

я зроблю інший - у багатьох форумчан я спостерігаю намагання захищати "людей Садового", хоча добре відомо, що вони дуже далекі від ідеалу...
Є певні думки, що С.В. Васільев позбувся посади лише тому, що він був "людиною Синютки"...

Ось такі пироги... Звичайний садовізм!
1)Основна характеристика професіонала відповідати в фб? тоді я мегопрофесіонал
2)Ви ображені що не маете телефон Сидоровича?
І то що він втік не дивно, я б сам втік.
3)а то нічо шо синютка і є людиною садового?
alfichek no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 11:18 PM   #29408
Santehnik
Registered User

Likes (Received): 1026

В пресі була інформація що сьогодні буде доставка 4-го Електрону в депо. В когось є інформація чи відбулась ця подія чи ні?
Santehnik no está en línea   Reply With Quote
Old Yesterday, 11:20 PM   #29409
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Quote:
1)Основна характеристика професіонала відповідати в фб? тоді я мегопрофесіонал
2)Ви ображені що не маете телефон Сидоровича?
І то що він втік не дивно, я б сам втік.
3)а то нічо шо синютка і є людиною садового?
Конкретно по особі Сергія Вадимовича Журбенка:
а) видно, що ця людина завжди пробує розібратися у поставленому питанні;
б) під час різноманітних заходів (круглих столів, громадських слухань і т.п.) він продемонстрував глибоку обізнаність у транспортних справах, в тому числі і по "Львівелектротрансу";
в) не боїться відповідати на запитання і вступати в дискусії у ФБ.

Щодо пана Сидоровича, то у мене великого бажання із ним спілкуватися немає. Я неодноразово бачив його поведінку під час круглих столів, громадських слухань та ін. заходів. Мені вона відверто не подобалася, бо він ніколи навіть не слухав, про що люди говорять, а бавився власним планшетом:

Надибав про нього ось таке:

Quote:
Активісти руху "За якісний транспорт" просять усіх, хто йде завтра на громадські слухання принести із собою іграшки для директора АТП-1 пана Сидоровича, аби йому не було нудно, - повідомляє кореспондент 032.ua

"На попередніх слуханнях стосовно підняттю тарифу до трьох гривень, Михайло Сидорович не досидів до завершення слухань. А частину слухання взагалі бавився в ігри на своєму планшеті, переглядав фільми. Тому завтра ми подаруємо йому іграшку. Закликаємо усіх охочих долучитись до нашої ініціативи і зробити теж саме", - розповів активіст руху "За якісний транспорт" у коментарі 032.ua
Джерело - http://www.032.ua/news/513646

Для порівняння - Щир, Журбенко, Козак, В.І. Карпа під час ГС таки завжди слухали, що діється у залі.

Єдине, про що я шкодую, що КР історичного трамвая не вдалося закінчити за каденції С.В. Васільєва.

Щодо пана Олега Синютки, то він наразі є членом команди П.О. Порошенка, а не Садового... І судячи із його висловлювань, він не надто зараз "чествує" А.І.:

Quote:
«Те, що буде другий тур – це беззаперечно. Хто вийде до нього? Ну, ще не факт, що це буде чинний міський голова», – сказав Синютка.
Взагалі, я реально набагато вище оцінюю Синютку, а ніж Садового. Мені він здається набагато більш компетентним.

Last edited by polygrafant; Yesterday at 11:55 PM.
Old Today, 12:12 AM   #29410
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

Радник мера Рівного Антон Бриних про контактну мережу тролейбуса у Львові:

Quote:
Народна прикмета: якщо вам сниться контактна мережа, то вас або натягнуть, або повісять! Схоже, що працівники служби енергогосподарства підприємства "Львівелектротранс" не бачать снів, бо цілодобово трудяться рабською працею. Як відомо, засіб боротьби проти системи, доступний пересічному рабові, є лише один - негідне виконання своєї роботи.
А рабський супротив, помножений на рагулізм - це взагалі пекельна деструктивна сила: є інформація, що деякий новоявлений чиновничок середньої ланки дав по шапці начальнику львівського трамвайного депо за те, що той патронує відновлення старенької "Готи" (ібо нєфіг з металобрухтом возитися!), а повелителю дротів та кабелів - не дав, і тому його підлеглі продовжують безкарно партачити..
Народній увазі пропонується невеличка прогулянка реконструйованим сквером Святого Юра - як відомо, віднедавна сюди повернулися тролейбуси, котрі курсують до Університету. Не будемо уподоблятися свиням, а піднімемо голови...)))
Джерело

Фотоматеріали:

Питання до усіх, які тут дружно захищали працівників УТіЗу, Садового і Ко... Чому це радник мера Рівного розбирається у конташці тролейбуса, а радники нашого мера - ні (Шмід, вибачте, це не до Вас).

vovarpd liked this post
Old Today, 12:30 AM   #29411
Sashalviv
Registered User

Likes (Received): 215

Quote:
Originally Posted by Santehnik View Post
В пресі була інформація що сьогодні буде доставка 4-го Електрону в депо. В когось є інформація чи відбулась ця подія чи ні?
Вчора ще не було! До речі, інженери з "Електронтрансу" кажуть, що 4-й "Електрон" буде з російським "Чергосом", а не польською "Енікою".

polygrafant, vovarpd liked this post
Sashalviv no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 01:10 AM   #29412
polygrafant
Registered User

polygrafant's Avatar

До речі, іще штрих до діяльності М.В. Сидоровича на посту директора "Львівелектротрансу".

Не дивлячись на "публічну критику" діяльності В.А. Карпи (директора тролейбусного депо) саме він призначений на посаду голови комісії із інвентаризації майна "Львівелектротрансу". Оскільки його працівники згадують, що багато із нього зникло у 2009-11 р., то як кажуть "щуку кинули у воду"...

Old Today, 09:49 AM   #29413
vovarpd
Registered User

Likes (Received): 1733

Quote:
Originally Posted by Sashalviv View Post
Вчора ще не було! До речі, інженери з "Електронтрансу" кажуть, що 4-й "Електрон" буде з російським "Чергосом", а не польською "Енікою".
Я вчора в депо бачив 4 електрони в ряд десь біля 16-00.

Номерів незміг побачити, може це ще той минулорічний чомусь там простоював.
vovarpd está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 12:23 PM   #29414
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Likes (Received): 10364

МІСТА. ПРОСТІР. ТРАНСПОРТ. ДЕТАЛІ. ДУМКИ І ЛЮДИ
lpftv no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 12:37 PM   #29415
lpftv
Registered User

lpftv's Avatar

Likes (Received): 10364

Понад 79% пасажирів приміських поїздів Львівської залізниці становлять пільговики, які не платять за проїзд.
У зв’язку з цим у 2015 році збитки від приміських перевезень на Львівській залізниці склали майже 918 млн грн.

«Понад 79% пасажирів користувалися електро- та дизель потягами безкоштовно, і лише кожен п’ятий пасажир оплачував поїздку. Відтак, частка покриття витрат на організації руху приміських потягів на Львівській залізниці складає всього 10,6%, збитки сягають 917 млн 696 тис гривень», – мовиться в повідомленні на сайті Львівської залізниці.

У коментарі керівник прес-центру Львівської залізниці Юлія Грабова наголосила, що мова йде про пасажирів-пільговиків, а не так званих «зайців», яких залізниця не може навіть порахувати. Вона також додала, що такий відсоток пільговиків у приміських поїздах протягом останніх років майже не змінюється.

Повідомляється також, що протягом 2015 року Львівська залізниця відправила у рейс майже 98 тисяч поїздів приміського сполучення, якими здійснили поїздки 55,2 млн пасажирів.

«Експлуатаційні витрати на організацію цих перевезень у 2015 році склали 1 млрд 27,2 млн грн, тоді як доходи становлять всього 109 млн 510 тис. грн», – додали в прес-службі відомства.

Разом з тим, у Львівській залізниці зазначають, що отримали від держави лише близько 52% коштів, витрачених на перевезення пільговиків у 2015 році.

Нагадаємо, що в держбюджеті на 2016 рік кошти на оплату пільгових перевезень не передбачені. Однак зараз у Верховній Раді зареєстрували законопроект про компенсації транспортним підприємствам витрат на перевезення пільговиків

МІСТА. ПРОСТІР. ТРАНСПОРТ. ДЕТАЛІ. ДУМКИ І ЛЮДИ

vbhjckfd liked this post
lpftv no está en línea   Reply With Quote
Old Today, 08:03 PM   #29416
Morty123
Роман-Стефаний

Morty123's Avatar

Likes (Received): 222

Quote:
Originally Posted by MagnusMagus View Post
З мобільного все одно немає маршрутів на мапі. :-(
Old Today, 08:13 PM   #29417
vovarpd
Registered User

Likes (Received): 1733

Quote:
Originally Posted by lpftv View Post
У коментарі керівник прес-центру Львівської залізниці Юлія Грабова наголосила, що мова йде про пасажирів-пільговиків, а не так званих «зайців», яких залізниця не може навіть порахувати.
То як вони зайців не встані порахувати, то звідки вони взяли ті 79% ?

Якщо доплюсувати всіх зайців (точніше дуже часто провідники квитки не видають бо люди шось платять але платять недостатньо на один квиток і таких людей неміряно), то ці 79% сповзуть до значно нижчих цифр.
vovarpd está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 08:39 PM   #29418
Morty123
Роман-Стефаний

Morty123's Avatar

Likes (Received): 222

Volodya Karaim liked this post
Morty123 está en línea ahora   Reply With Quote
Old Today, 08:55 PM   #29419
alfichek
Registered User

alfichek's Avatar

Likes (Received): 512

тіпа ми ложили на ваше круте пофарбування?
і морду заклеїли. все заклеїли.

Лет невиправний. то спасе не сидорович. то спасе розстрільна команда. і мило в туалеті не буде потрібно
alfichek no está en línea   Reply With Quote

Reply

Tags
львів, транспорт

Thread Tools

Posting Rules